Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zibi
4. dec 2014

@sofia17 ja som platila len 170e lebo sa mi tiez neoplodnili 😒

mimika1973
4. dec 2014

@speranza1 sperik, mate mrazacika FHB1? tak je? wow! to bude na surodenca este! 😉 🙂
Teraz to bude tutovka! 😵

vernazza
4. dec 2014

@gerdusha pockaj som zmatena.. 4x pred tym pipelle sa uchytilo same a teraz sa uchytilo po pipelle a si v 16tt?
a ked sa 4x uchytilo, tehotenstvo nepokracovalo dalej, iba teraz? diky za vysvetlenie. 🙂

falin
5. dec 2014

@speranza1 - moja, verim ze sa dockas 🙂 (pojdes v Melisskinych slapajach 😉 )

speranza1
5. dec 2014

@falin 😵 😵 😵 😵 velmi si to zelam🙂

gerdusha
5. dec 2014

@vernazza

Ano.presne tak

falin
5. dec 2014

@speranza1 - ja viem, aj ja ti to zelam z celého srdca 🙂

speranza1
5. dec 2014

@mimika1973 ano je to presne tak... mame FHB1....a celkom som zvedava, ci su este so mnou drobatka v brusku, alebo nie... ale tak co je to cakat este 5-6 dni oproti 8 rokom, ze?

tinkatinulka
5. dec 2014

@speranza1 moja ty važne budeš testovať až 14 den? ja by som na to nervy nemala..ale u teba to citim že to moja vestecka gula nepokafrala a bude babulko..a aj dve 🙂 už máš mená? bude to párik 🙂

speranza1
5. dec 2014

@tinkatinulka 😀 😀 😀 😀 nie nemam mena...vooobec..ale vôbec nad menami som nepremyslala...to by bolo asi priskoro mysliet nato...ci??? 😀 😀 😀 😀 ako sa mas draha? vy nechcete skusit KET v decembri.... mne ked nevyjde tento pokus..tak idem hned na KET...ale az v januari..lebo teraz budu Vianoce a asi nebudu robit v RF... skoda..lebo ja by isla aj v decembri... a mam taky pocit... ze tak ako som rozpravala ze toto je moje posledne IVF... tak asi by som sla dalej.... NEVZDAM TO.... ESTE KYM MAM SIL.... 😵 😵 😵

haimi
5. dec 2014

@speranza1 mas perfektneho mrazaka 😉 bude surodenec. Kedy testujes?

speranza1
5. dec 2014

@haimi v utorok 09-12-2014....🙂...a ty sa ako mas?

crazybabenka
5. dec 2014

baby...koľko ste platili za KET? 😉

speranza1
5. dec 2014

@tinkatinulka ale nie na 14sty den...na 12sty den....

haimi
5. dec 2014

@zibi su dvojvajecne, cize to vlozene sa nerozdelilo. Co som citala, tak pokial ma kazda fazulka vsetko svoje tak sa rozdeluju na 2-3 den po oplodneni. Mne vkladali HB na 6 den. Toto bol ket v cykle s ovulkou, cize jedno je s ket a druhe prirodzene, alebo ket nevysiel a je to rozdelene s prirodzenej ovulky?? Nik nevie. Bude to asi zahada navzdy 😉

speranza1
5. dec 2014

@crazybabenka kedy ides na ketik, v cenniku maju 7000 czk 😉

haimi
5. dec 2014

@speranza1 to ked do utorka nepride mrcha tak je to na dobrej ceste, ci? Mne vzdy prisla na cas, aj ked som brala crinone. Dnes idem po 2 a pol tyzdni konecne domov z nemocnice. Aj sa tesim, ale uz budem do konca prveho trimestra v strese ☹ nech uz je 2015

crazybabenka
5. dec 2014

@speranza1 ešte neviem....budúci štvrtok idem na sono.....a podľa toho.....dúfam, že ma sliznica nesklame 😀 😀 😀 len teraz neviem....či nejdem volať doc. Tomášovi....či nerobí v nedeľu alebo v sobotu v RK nech ma pozrie....lebo normálne ma "bolí" ľavý vaječník....akoby som stimulovala.....normálne keď si kvoknem k malej.....tak ho cítim a zavadzia mi 😝

haimi
5. dec 2014

@lemoni86 ja chodim tiez Marcelovi, takze budem mat tu istu odpoved od Pastorcakovej. Uz pockam do 15 a napisem Marcelovi. V tom case koncim 11tt, takze to bude aj stacit. Teda ked mi odpise pri tom navale mailov, co si najde

speranza1
5. dec 2014

@crazybabenka to mozu byt podla mna este dozvuky z predchadzajucej stimulky.... ja ked stimulujem..tak mne sa tvori vyssi pocet folikov aj v cykle po stimulke.. neviem ako je to mozne..ale asi hej...
kolko a ake mate zamrazené embryjká?

motiv
5. dec 2014

@bergalm ahojky🙂 Tak potvrdene aj z krvi, som tehu 🙂 nemozem tomu uverit! 😀
18.12. kontrola. Vsetky tie peripetie s operaciou maternice, imunitou stali za to. Uz som to vzdavala....
Ty sa mas ako mamicka? 🙂

Dakujem dievcata za lajky🙂 Drzim vam vsetkym silno palce!

zibi
5. dec 2014

@haimi tak toto je fakt sila 🙂 a zazrak 🙂 😵

speranza1
5. dec 2014

@motiv 😵 😵 😵 😵 😵 😵 naaadhera... blahozelam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinkatinulka
5. dec 2014

@speranza1 jaaaj moja ja som mala v plane ist hned po novom roku a mam pocit že ked stihneme neskoru jar bude dobre..bola dom Drakulovej po vysledky ☹

zibi
5. dec 2014

@haimi a lekar co na to povedal? musel byt asi tiez prekvapkany 😅

speranza1
5. dec 2014

@motiv ak mozem vediet preco ti operovali maternicu?

crazybabenka
5. dec 2014

@speranza1 a tak ja by som bola len rada....keby to nejaký folik dotiahol až na ovulku....aspoň by bolo žlté teliesko a nemusela by som sa štopať toľko utrogestanom 😀 😀 😀 máme HB/2 a XB/2 ....teda nie som si istá či jedna alebo dva....písmenká viem na 100% 😀 😀 😀

motiv
5. dec 2014

@speranza1 dakujem 🙂

motiv
5. dec 2014

@speranza1 mala som myom 4,5 cm od zaciatku ako som riesila IVF a vzdy mi trvdili, ze to by nemal byt problem...ale asi bol, tak som sa po konzultacii s odbornikom rozhodla vybrat, cely jul som bola PN, ostala mi 10 cm jazva na brusku ako po cisarskom a tie bolesti nic moc....na to problem s imunitou, ze vypudzujem embryo, tak aj to sa liecilo, do toho vyskocili nk bunky, ale uz som povedala hop alebo trop, idem v novembri na KET ...

speranza1
5. dec 2014

@motiv a kde si mala ten myom... ja mam 3 a jeden je neoperovatelny..je za krckom maternice a je tam pricucnuty tak, ze isiel by von spolu aj s maternicou tak na 99,9 %..tak mi to bolo povedane...ach Boze nechce sa mi velmi podstupovat operacie myómov... 😖 😖 😖 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre