Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nadia23
19. sep 2015

@astrid55 Doktor ktory ti robil ultrazvuk ti nepovedal aky bude dalsi postup?

liu
19. sep 2015

@lola911 picham si ešte Menopur a beriem Prednison

crazybabenka
19. sep 2015

baby....už to tu veľmi nesledujem.....ale len pre zaujímavosť... 😀 už aj Vitoušková zdrhla do reprogenesisu ak dobre vidím na ich stránke 😀 😀 😀

lola911
19. sep 2015

@liu ja mam tiez ten menopur a dalsie injekcie orgalutran a potom Ovitrelle 🙂 ten Ovitrelle alebo Pregnyl by si mala mat aj ty... tan sa dava pred odberom 🙂 preco ti predpisali prednison?

liu
19. sep 2015

@lola911 áno, taktiež mám Orgalutran a Pregnyl. Prednison beriem na odporúčanie hematologické.

cmudlo
19. sep 2015

Baby chcela by som vedieť, či ste po et ležali a ak áno tak ako dlho, robili ste aj nejaké aktivity. ..napr. domáce práce. ..hlavne tie čo si našli na teste // ?

lola911
19. sep 2015

@liu ved to ze ten jedine ze by si mala na stitnu zlazu ako prevenciu proti potratu.... bola si uz tehotna alebo ti nasli nieco v krvi? ja som nasadila vitaminy ako prevenciu... dufam ze to bude stacit 🙂

liu
19. sep 2015

@lola911 to mam kvôli krvi,vitamíny neberiem,len kyselinu listovu

matusik6
19. sep 2015

Ahojte kočky neviete mi poradiť po dobrati Atb celkových môže sa ist na Ivf?

pufa
19. sep 2015

@lienkae ja beriem utrogestan 4x2, tak skús trochu zvýšiť dávku, jedz veľa vitamínu C, oddychuj. Ako dlho to trvá? Akej farby? Vraj 1-2 dni hnedaste spinenie je bežne, môže to súvisieť s hniezdenim, embryo narúša cievky v maternici. Toľko mi bolo povedané pri vklade.

pitufinka
19. sep 2015

@cmudlo mne doktor odporučil nečítat internet ako vidis moc mi to nejde ale musím sa nejak donútiť na nasledujúce dni nic nečítat 🙂

lola911
19. sep 2015

@liu drzim palce 😉 urcite napis co a ako... a hlavne treba verit doktovi oni vedia co robia 😉

zuzu1108
19. sep 2015

@lienkae Ja by som volala urcite do RF alebo zvýšila si dávku na 4-0-4 ja ked som spinila aj tak som si utrogestan vkladala ale zvýšili mi ho na 4-0-4
Mozes to mat kludne implementácne spinenie 🙂.
Drzim palce 🙂.

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzu1108
20. sep 2015

@lienkae A ako ho beries ústne? Nieje ti zle po nom?
Ano ja som po ivf tiez 🙂. Ja som v 19tt a este ho beriem.

evita246
20. sep 2015

@zuzu1108 ahoj. Preco este stale beries utrogestan? Mne ho po 12tt kazali vysadit.

zuzu1108
20. sep 2015

@evita246 Radila som sa s Otevrelom a povedal ze mozem ho brat do 32tt. Beriem dve vecer. Ja som mala problemy tak preto asi. Aj vcera mi to jedna dr na Kramároch povedala nech ho beriem dalej.

jedinecna711
20. sep 2015

Nemate niektora z vas skusenosti s MuDr Kurecovou z reprogenesisu?

buba08
20. sep 2015

@jedinecna711 ona uz nie je v reprofite? stale tam ma fotku

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzu1108
20. sep 2015

@lienkae Dakujem 😵 Ty si mala to stipanie ze? To mam aj ja teraz a neviem co to moze byt. Okrem stipania sa ti to aj inak prejavovalo? Co ti na to dali ked sa mozem opýtať?

jedinecna711
20. sep 2015

@buba08 jaj sory som sa pomylila je reprofite, a mas s nou skusenosti?

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzu1108
20. sep 2015

@lienkae To budem mat aj ja predpokladám. Urcite mu to poviem pre to tam idem 🙂. A nechceli ti to zameniť za nejaky iny liek ked Utrigestan ti hneď robil take problemy.

buba08
20. sep 2015

@jedinecna711 ahoj, osobnú skúsenosť s ňou nemám, ale občas som ju tam zazrela na chodbe

gagirl
20. sep 2015

@jedinecna711 ja som ju mala zopar krat a bola mila a ochotna..podla mna je sikovna..

zuz696
20. sep 2015

@zuzu1108 môžem ssa ta spýtat,ked beries stale ten utrogestan ake si mala problemy?? samozrejme len ked chceš odpisat.... ja ho budem pomaly vysadzat a mam strach,že či sa niečo nemôže stať,,najradšej by som ho brala stale 🙂

zuz696
20. sep 2015

@jedinecna711 mne robila hysteroskopiu a bola super nemôžem na nu nič povedat,,,a ptom som na nu natrafila aj na uzv a na rovinu hovorí a to sa mi páči ... ale podla mna je v reprofite,či?

gaga83
20. sep 2015

@mimika1973 gratulujem a prajem krasne tehulkovanie 🙂

jalovec
20. sep 2015

Ahoj ako to idev Reprofite alebo v tom druhom v Brne, ako je to s platbou a poistovnou?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre