Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinna13
24. mar 2011

@ninockaskv dakujem 🙂 , ak ti chuti len si daj 🙂 aj mne chuti

callex
24. mar 2011

@tinna13 gratulujem ku knizke.aj ja chcem taku. 🙂
@ninockaskv podla ajurvedy mame jest to co si nase telo pyta..ono samo vraj vie najlepsie co mu treba.

cecil36
24. mar 2011

@naduska ja som MTHFR a1298c homozygot, takze od obcoh rodicov 😒 Ja som si kupovala doteraz acidofolan, lebo sa mi zdalo, ze je tam viac listovky, ale asi vyskusam femibion 😉 Napisala som aj machacovi ci si mam nasadit anopyrin, tak uvidim co on na to🙂
@rebeka33 ahoj dik, no ja som s hemato zatial spokojna, myslim, ze k nej chodi viac kociek z konika, je to dr. Drakulova, len sa jej dnes nemozem dovolat ci mam nieco nasadit.
@callex no ja mam alergicku nadchu a toto obdobie to fakt citim, i ked podla mna je asi celorocna 😀 Dr. mi dala Zenaro a Nasonex- sprej do nosa, tak radsej to asi v den OPU vysadim,ci?

cecil36
24. mar 2011

@gabinkaa krasne cisielko, juj drzim moc moc palce 😵 😵 😵

tinna13
24. mar 2011

@callex dakujem, verim, ze aj ty sa coskoro dockas. ayurveda je fan, v januari pred IVF sme s mm absolvovali ayurvedsky pobyt s original liecitelom, bolo to velmi dobre. vyslo mi ze mam jest mensie porcie viackrat denne. len obcas su tie porcie o cosi vacsie ako by mali byt 🙂 tiez mas nejake skusenosti s auyrvedou?

gabinkaa
24. mar 2011

@cecil36 hm čísielko bolo krásne, len výsledok nie je príliš pozitívny zatiaľ

tinna13
24. mar 2011

@gabinkaa aky je teda vysledok? uz si volala?

ninockaskv
24. mar 2011

@gabinkaa ako??

gabinkaa
24. mar 2011

@tinna13
@ninockaskv tak baby, zatiaľ máme jedného bojovníčka, zajtra mám volať, že či aj tie ostatné ešte zabojovali a v sobotu asi ET

ninockaskv
24. mar 2011

@gabinkaa dobre hovoris, "zatial" .. a nezabudaj, ze staci jeden jediny 😀 tak budem na nich mysliet, nech zabojuju 😵

inak viem, ze baby (teraz uz na materskej) jeden cas chodili do RF v ponozkach urcitej farby .. pre stastie 😀 😀 😀 😀

ninockaskv
24. mar 2011

@callex ale urcite nie kila cokolaaaaadyyy 😝 😝 😝

cecil36
24. mar 2011

@gabinkaa neboj oni zabojuju a presne ako hovori @ninockaskv staci jeden jediny 😵 😵 Drzim palce 😉

naduska
24. mar 2011

@cecil36 Femibion je hlavne pre nas MTHFR lebo obsahuje metafolin -spracuvava Kys.listovu ,lebo nase telo to nedokaze ......
Calex- ty si hetero MTHFR ako ja to je najlahsia forma aleeeeeee, mala by si pichat alebo aspon anopyrin :] lebo mas to a hotovo ,neni si ako zena, ktora to nema ,terba si to uvedomit ,niekedy staci vela kys.listovej alebo anopyrin ;] tak ale treba to kontrolovat .
inak je tu tema trombofilie tam ich je ojoooooooooj ;[

tinna13
24. mar 2011

@gabinkaa treba verit, ze zabojuju aj tie ostatne 🙂 . ten jeden bojovnicek to isti.
mne tiez na prvy den povedali ze dve sa oplodnili pekne a u dalsich troch sa uvidi, zaostavali. a nakoniec sa aj tie pozbierali a boli vhodne aj na zamrazenie. dnes je prvy den, este je velmi skoro na nejake prognozy

rienok
24. mar 2011

@ninockaskv, @martini, @tinna13, @callex a všetky čo ste sa pýtali ... takže zatiaľ to vyzerá na 5 +1 folikulov (ten jeden je vraj velmi velky tak uvidime) dnes mi dopichli 2 amp. bravelle a 1 orgalutran a večer o 21,00 picham pregnyl
v sobotu OPU tak dúfam, že tam niečo bude 😉
@gabinkaa naozaj stačí jediný ale myslím si že ich bude viac 😉 držím palečky
@cecil36 no tak dnes mi nasadili už aj prednison a anopyrin, takže sa radšej spýtaj aby nebolo neskoro
prajem všetkým nádherný deň a prídem podvečer - večer

gabinkaa
24. mar 2011

@ninockaskv však to nezabúdam a teším sa že je ten jeden, len doteraz mi nikto nepovedal čo ovplyvňuje, aby boli vajíčka zrelé, je dosť nepríjemné, zo 7 jedno

tinna13
24. mar 2011

@rienok no vidis, pekne cisielko a to este nemuselo byt vidiet vsetky, super 🙂

gabinkaa
24. mar 2011

@rienok pekný výsledok, tak držím palečky, aby bolo všeko tak ako má byť 😉 😉 😉

lulu10
24. mar 2011

baby co ste z BA nepoznate nahodou kliniku TERRA MEDICA? je to klinika alternativnej mediciny, nemate niekto skusenosti?

martini
24. mar 2011

@rienok no päť plných folikov by nebolo zlééé. tak im držíme, prsty. OPU v sobotu, tak budem myslieť.
@gabinkaa no škoda, mohli byť aspoň tri...no hádam sa ešte nejaké oneskorenča spamätá... a ET máš kedy? tiež v sobotu?

ninockaskv
24. mar 2011

@rienok tak super, zatial sa to celkom dobre vyvija.. 😀

@gabinkaa jooj,ja ti neviem, mircalla by urcite mala nejaku teoriu po ruke.. ja verim tomu, ze tentokrat to bude dobre a nebudes sa musiet najblizsie dokiho pytat, co bola pricina 😉

rienok
24. mar 2011

@ninockaskv ano zatial to ide dobre ... ešteže pribudli 😀
@martini anoooooooo 5 plnych zrelych a samozrejme oplodnenych na šup 😉
@tinna13 super, ďakujem za Tvoj neskonalý optimizmus
@gabinkaa ďakujem, aj ja Ti držím palečky neboj ešte sa nejaký bojovníček vyvinie 😉 ... možno sa tam zrazíme niekde na chodbe 😀

martini
24. mar 2011

Baby , dnes je vraj deň bez počítačov...no tak si tu tak poctivo sedíme... 🙂

gabinkaa
24. mar 2011

@martini mohli, ale dúfam, že sa niektoré ešte spamätá a ak nie, tak aj jeden silný stačí, aby sa mu u mňa páčilo

gabinkaa
24. mar 2011

@ninockaskv no však sa aj spýtam, ale verím tomu jednému, že vydrží všetko a príde na svet, ved iné mu ani nezostáva

gabinkaa
24. mar 2011

@rienok ideme v sobotu, možno sa aj zrazíme v dobrom 😀 teším sa na môjho bojovníčka

rienok
24. mar 2011

@gabinkaa dúfam, že sa stretneme, kedy tam máš byť? ja o 8,00 rano
ozaj si spomínala, že ideš bez manžela a to si si odšoférovala sama tam aj späť alebo si mala odvoz?

stela75
24. mar 2011

@rienok ahoj rienok tak to tu kazdy den sledujem a zo srdca ti drzim palce. nezalezi na mnozstve ale na kvalite. radsej menej ale zdrave, ako vela a nepodarene. tak budem na teba mysliet v sobotu. 🙂

rienok
24. mar 2011

@stela75 ďakujem, už by bolo načase aby to šťastie aj na nás posadalo 😵

rienok
24. mar 2011

no kde ste kto? by som aj pokecala ...popísala 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre