Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tancik
7. jún 2013

@dafy a ty kedy ides moja do Brna?

dafy
7. jún 2013

@melisska vyspinkaná do ružova??? 😀 😝

dafy
7. jún 2013

@tancik no toto tu riešim celý čas ze kedy 😀 😀 mala by som začať cca 23juna a odber by bol cca 4 jula 🙂 no v tom prípade ked sa rozhodnem ze idem do toho aj bez marcelka 🙄 😀 😀 😀

tancik
7. jún 2013

@dafy no mne bol Marcelko pri OPU a vydoloval zo mna 6 vajec z toho tri boli super.......ale pri KET mi bola Kurecova aj pri UTZ...a pritom mam Otevrela...

dafy
7. jún 2013

@tancik ja odber stíham pri Stelclovi 🙂 akurát vklad nie

tancik
7. jún 2013

@dafy aha tak......

strapula27
7. jún 2013

@melisska super,tesim sa,ze je vsetko v poriadku🙂

falin
7. jún 2013

@nelly3 - bude aj lepsie, uvidis. Ozaj nam neostava nic ine len trpezlivost.
A u nas su na pravidelnom poriadku otazky malej, kedy uz konecne bude mat surodenca a ze je to nespravodlive ze takmer vsetky deti v triede maju surodenca/ov a ona nie. No a bud trpezliva a pekne vysvetluj 😒 😝

@natali225 - pojdes na sono do Brna? ci iba u nas k svojmu dr.?

natali225
7. jún 2013

@falin k svojmu dokimu, keďže do Brna to mám za 500 km 😀 😀 😀

dafy
7. jún 2013

@tancik ovšem ked ma mrcha nesklame 🙂 prípadne prekvapí a urobí pre mňa výnimku a dorazí skor stačili by hádam také 4 dni 😀 😀

falin
7. jún 2013

@dafy - dafy moja nezatazuj sa tym tolko, aj tak sa stane to co sa stat ma a nezalezi ci bude pri vklade Marcelko alebo niekto ini 😉 Vsetci su suprovi, neboj

falin
7. jún 2013

@natali225 - jasnacka. Netusila som ze si z takych dialav 😎

tancik
7. jún 2013

@dafy tak drzim palce....ja tiez uvidim na com som buduci tyzden....a uvidi sa ci idem na KET ci ne

dafy
7. jún 2013

@falin ved ja viem 😒 🙂

falin
7. jún 2013

@dafy - ved vyskusaj stare stredoskolske recepty - varene vino a horuci kupel 😀 😀 😎 mozno pride milostiva skor

falin
7. jún 2013

baby nech uz je fajront, ja uz ani na PC nevidim 😖 vsetky prispevky musim kontrolovat po sebe, lebo take preklepy co narobim, ach jooo 😖

falin
7. jún 2013

@dafy - tak usmev na tvar, v lete budeme obe tehulky, ok? dohodnute? 😎

dafy
7. jún 2013

@falin žeby som začala chľastať už od dnes ? 😀 😀 😀

dafy
7. jún 2013

@falin jasné beriem ta za slovo 😎 😀 😀 😀

falin
7. jún 2013

@dafy - len pozor aby si neskoncila na Prednej hore 😀 😀 😀

falin
7. jún 2013

@dafy - to sa mi paci 🙂 🙂 🙂 Ja som presunula stimulku na jul. Definitely

ria191
7. jún 2013

@dafy dneska je to na chuja moc nemôžem nooooo ja ti to hovorím už od začiatku, že úspech nezáleží od MUDr. 😀 😀 😀 , ale ak mu povieš, že chceš na transfér Koudyho tak ti ho Marcelko vybaví ach jooo tuším ti to aj závidím 😕 😕 😕 Kouďák má neskutočnú charizmu 😝 😝 😝 😝 😝 😝

natali225
7. jún 2013

@falin no hej moja, čista východniarka ďalšiaaaa 😀 😀 😀

ria191
7. jún 2013

@dafy dafča vyprdni na sliznicu ja som mala 12mm a h....o z toho ja by som tomu až taký význam neprikladala =- jedine, že by ťa to vínko hodilo do pohodičky vtedy by to malo význam

speranza1
7. jún 2013

tak zeny... 02-09-13.. imuno Praha... 😉 🙂

ria191
7. jún 2013

@speranza1 a kam? do Podolí????? Pôjdem s tebou nechceš. Ja som sa zamilovala do Prahy. Už som navrhla mm že tam ideme bývať 😀 😀 😀 . Ako sa cítiš???. Dúfam, že si utroš nevysadila. Písala si už Marcelovi?

speranza1
7. jún 2013

@ria191 a chces ist s nami? ja idem aj s mm.... ty uz mas to vysetrenie s mm? a este som nepisala Dr... napisem az v nedelu po poslednom teste, kt. urobim.... inak myslim si ze u nas bude problem aj s krvnou skupinou a RH faktorom... lebo ja som + a mm -

speranza1
7. jún 2013

@ria191 ano Praha Podolí 🙂 🙂 🙂

falin
7. jún 2013

@speranza1 - super rozhodnutie moja. A dohodni si aj tu hematologiu, aj tam moze byt zadrhel

@ria191 - ahoj riusik? ako, moja? Ci uz tak piatkovo, rozmyslas co budes cez vikend robit? Praha je uzasna, mne sa tam velmi pacilo, musim nahovorit mm na repete 😉

speranza1
7. jún 2013

@falin uz mi to dohaduje dafy 🙂 😵 😵 😵 ....tu hematologiu.....dakujem za vsetko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre