Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
27. jún 2013

@sarasota pohladkala som 😵

pufa
27. jún 2013

@melisska v praci veru cely cas, ale aj dobre, lebo som mala hekticky rok a tym padom mi vsetko rychlejsie islo. ale uz mam dost, uz fucim ako slon, stacilo! 🙂

vrabcek24
27. jún 2013

ahojte kočky

ikuska
27. jún 2013

@tinkatinulka Ahojky, dakujem uz ma tam sarasota pridala.

dia03
27. jún 2013

@sarasota dakujem 🙂

falin
27. jún 2013

@speranza1 - velmi dakujeeeeeeeme 🙂 . A ty sa kedy pridas? po vysledkoch vysetreni?

melisska
27. jún 2013

@dia03 aj my držíme palceky 😉

melisska
27. jún 2013

@falin nejako nás naše herečky zo západu a východu zanedbávajú 😀

sarasota
27. jún 2013

@vrabcek24 ahoj ako sa nam mas? 😉

vrabcek24
27. jún 2013

@sarasota dá sa, čítam príspevky a čakám, že mm zmení názor a pôjdeme do toho opäť, ja sa nechcem vzdať, ale on je skeptik, vraj keď to 6x nevyšlo, tak to nemá význam, ale to má význam, no uvidím, verím, že to ešte zváži
v polovici júla chcem ísť za psychologičkou (tam som ešte nebola) 🙂 či v sebe nemám najaký blok či brzdu, o ktorej neviem

dia03
27. jún 2013

@melisska dakujem aj ja vam po cely cas drzim palce

vrabcek24
27. jún 2013

@melisska necitím sa ako hviezda, ale ďakujem 😀

melisska
27. jún 2013

@dia03 ďakujeme 🙂
@vrabcek24 nebuď skromná 😀

dafy
27. jún 2013

ja som nejaka chorá 😒

sarasota
27. jún 2013

@vrabcek24 ja som navstivila psychologicku pred poslednim IVF bola som kludnejsia a teraz po tom neuspechu som to zvladla aj bez nej .Vravela ze k nej chodi vela zien ktore maju problem s otehotnenim.Neboj pojdete znovu do dalsieho boja. 🙂

melisska
27. jún 2013

@dafy co???Len sa pozbieraj zachvilku je tu ria a co potom? 😀

sarasota
27. jún 2013

@melisska pozeras?

melisska
27. jún 2013
vrabcek24
27. jún 2013

@dafy tak sa skoro uzdrav
@melisska to som od prírody, xi xi 😀

dafy
27. jún 2013

@melisska 😀 😀 dneska ju nechám za hviezdu 😀 😀 😀

speranza1
27. jún 2013

@vrabcek24 a opytala si sa mm ci chce deti naozaj??? tak ak ich chce, tak sa nesmie vzdavat... zrejme musis byt teraz silnejsia ty a podporit ty jeho... neboj sa..on urcite prehodnoti svoj nazor... povedz mu, ze bez boja nedosiahnete svoj ciel 😉
- moj mm nastastie je toho nazoru, ze to budeme skusat dovtedy kym to nevyjde... ak to nevyjde s nasim "materialom", tak to skusime aj s cudzimi spm., a ak ani to nevyjde... existuje moznost darovania celeho embrya... neboj.. len stoj teraz pri nom a podporuj ho v myslienke, ze raz to urcite vyjde, len sa nesmiete vzdavat...aj ked je to neskutocne tazke... prajem vam vela stastia 🙂 😵

sarasota
27. jún 2013

@melisska dobry napad s tym odliatkom bruska 😀

speranza1
27. jún 2013

@falin ano moja, ja sa pridam az po vsetkych vysetreniach a po pripadnej liecbe🙂.... NEVZDAVAM SA 😵 😵 😵 😵

natali225
27. jún 2013

@sarasota
@melisska
aj ja to pozeráááám 😉 🙂

vrabcek24
27. jún 2013

@speranza1 aj ja chcem skúšať dovtedy kým to nevyjde, lebo raz musí a hotovo 😅
a mm musí najprv rozdýchať posledný neúspech (ešte sú to len dva týždne), a ak by to šlo tak by som aj jeho poslala za psychológom, ale to tam skôr dotiahnem koňa 🙄

dafy
27. jún 2013

@vrabcek24 tak pchám do seba sirup aj caj zo zázvoru ,cibule ,medu a citronik ze vraj pomaha na priedusky 😝 😅

sarasota
27. jún 2013

@dafy skore uzdravenie a co takto telo na telo 😀

sarasota
27. jún 2013

@natali225 ahoj ako sa mas tehulka?

andy175
27. jún 2013

ahojte! tak už som volala do Brna, zo štyroch zrelých vajíčok sa podarilo oplodniť dve... zajtra aj pozajtra si mám volať a embryotransfer mam naplanovany na pondelok, tak skôr to asi nebude. som si myslela, že aspon v sobotu mi ho vložia ak sa bude vyvíjať... strašne sa bojím a nedokážem rozmýšľať nad ničím iným.

dafy
27. jún 2013

@sarasota vies co ta skusím dneska a dám zajtra vediet ci mi je lepsie 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre