Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
28. okt 2011

@miminkad ok dnes kupujem Femi kvapky 😵 aj mino vie ze si bola v Brne a ze drobci su uz na obzore?

miminkad
28. okt 2011

@lulu10 som mu to napisala teraz.najskor som mu posielala ten predosly mail

lulu10
28. okt 2011

@miminkad to je super ze sa mu dat napisat mail, a on ti v tom predoslom maile odporucal nemocnicu ze? 😕

miminkad
28. okt 2011

@lulu10 ja som mu predtym volala.ale tu spravu z brna som mu uz poslala namail.no on sa bal,tak preto chcel nemocnicu,ze neh na mna dozru

lulu10
28. okt 2011

@miminkad na dalsiu kontrolu ides v stredu a do Brna?

miminkad
28. okt 2011

@lulu10 ano.vitouskova si to chce pozriet sama

lulu10
28. okt 2011

@miminkad to je dobre, uz by som k nidalovi ani nepachla 🙄 a myslim ze ani ty ...

bettypo
28. okt 2011

@miminkad ahoj včera som prišla skôr, tak neviem, či sme sa vôbec videli. Držím palce
Baby poraďte čo je lepšie cetrotide al. orgalutran? Čo ste brali a koľko toho treba? Dik

mia_15
28. okt 2011

@miminkad ahoj, myslím, že všetky čo sme tu, tak ten tvoj hematóm sme už tak zhypnotizovali, že sa musí vstrebať🙂 aj moja švagriná mala pri prvom tehu hematóm, neviem aký bol veľký, ale viem, že aj krvácala a dnes má 1 ročnú Barborku 🙂 musíme len veriť a čakať.... 😉 na HCG idem dnes. Aj sa trošku bojím aký bude výsledok... neviem či mám dr. povedať nech mi spraví aj USG, či nie... ešte je to asi moc skoro, ale asi minimálne kvôli OHSS si to USG asi vypýtam, nech mi račej pozrie vaječníky aj tú tekutinu v bruchu. Ty máš ešte nejaké príznaky OHSS? ja mám pocit, že mne sa to zhoršuje. Každú noc sa budím na fakt silne kŕče v žalúdku....

martini
28. okt 2011

@lulu10 ja som užívala kvapky femigard, ak máš tie na mysli. brala som ich mesiac a ivf vyšlo 🙂, takže ja to odporúčam, veď ublížiť by tieto bylinky nemali a možno aj pomohli...ktovie. Kupila som ich v lekárni, len nie v každej ich majú.

martini
28. okt 2011

@mia_15 ohss sa väčšinou zhorší, keď sa otehotnie. Preto často po odbere pri OHSS neurobia transfer, ale nechajú telo ukludniť sa a embryjka zmrazia. Hlavne pi veľa vody, aspoň 3 litre denne.

lulu10
28. okt 2011

@martini ano tie som mala na mysli, diky za info, tiez si myslim ze to neublizi a len pomoze 😵

lulu10
28. okt 2011

@luly3 moc moc gratulujem k syncekovi 😵

mia_15
28. okt 2011

@martini pijem, pijem až mi je už z tej vody zle a v robote sa už hanbím chodiť po chodbe na vecko... 😕

miminkad
28. okt 2011

@lulu10 veru ani ja,asi uz zacinam spinit
@bettypo ja som mala obe.je to to iste.ale ten orgalutran je praktickejsi,aj sa mi zdal lepsi
@mia_15 ja nakoniec OHSS ani nemam podla vsetkeho.no som zvedava na vysledok

mia_15
28. okt 2011

@martini aj ty máš v brušku malého reprofiťáka? už to máte za pár 😉

martini
28. okt 2011

@mia_15 Je to reprofiťáčik, pravdaže 🙂 A poznám ten pocit, keď ti už voda aj z uší tečie 😀

lulu10
28. okt 2011

@miminkad asi odchadza hematom, no nech si len ide, nam chybat nebude 😉

miminkad
28. okt 2011

@lulu10 zatial to bolo len trosku,uvidime,co bude dalej.ale strach mam riadny

lulu10
28. okt 2011

@miminkad to je jasne ze mas strach, verim ti to ale toho strachu sa uz nezbavis, stale sa budeme niecoho bat 😒

martini
28. okt 2011

@miminkad tak tak, hematom nech si ide preč, ale mrňousek nech sa nedá oklamať, že sa to aj jeho týka...dohovor mu poriadne...

naveen
28. okt 2011

@miminkad ako hovori mia... uz sme ho vsetky tak zhypnotizovali, ze sa musi vstrebat 😉 😉 pozri si telku, urcite davaju monka.. nejako sa zabav 😕

miminkad
28. okt 2011

@lulu10 ja viem,aj sa snazim byt kludna,zamestnat si mysel,ale chvilami to nejde...
@martini bubacikom stale dohovaram,nech sa drzia,nech bojuju,ze to spolu zvladnem...
@naveen pozeram na nove rozpravky,maju dnes sviatok..

naveen
28. okt 2011

@miminkad jeeej, ceske???

leamax
28. okt 2011

ahojteeeeee
tak este mam jednu proceduru pred sebou a na dnes koniec. mam este raselinu na podbrusko. muzik sa mi smeje zakazdym, ci idem kvetinky sadit. reku nie, idem pripravit podu a kvetinky nasadi on 😀 😵
@mia_15 jeeej, tak cakam obrovske cisielko, urcite bude kraaaasne 😵
@miminkad ale neblazni, ved nic pre teba ani nerobim. ma tu nechval, lebo mi z bazena bude len horenos trcat 😀 😀 😀 neboj, zvladnes to a babulky sa udrzia 🙂 😵

miminkad
28. okt 2011

@naveen ano.a o jednej je na prime burian,tak sa tesim a vecer noc na karlstejne
@leamax ja ta nechvalim,len konstatujem,ty kvetinac 😀

mia_15
28. okt 2011

@miminkad verím ti že sa bojíš, aj ja by som sa veľmi bála a aj sa bojím s tebou, ale pevne verím, že ten malý krpček sa tam bude držať jak kléšť 🙄 musíme tomu veriť a tešiť sa, že je tam 😉

Baby mne toto naše fórum už pripadá ako taký seriál, porád jak Šeherezáda 🙂 ale nie , ja som už normálne na každom našom príbehu závislá... keď mám chvíľočku čas, tak už zapínam komp a čítam a čítam tieto naše písmenká 🙂 tak by som sa tešila keby sa nám to každej splnilo a mali by sme malinké, zdravé bábatká.... 😵

miminkad
28. okt 2011

@mia_15 snad sa drzia a tak skoro nepustia.este aspon niekolko desiatok tyzdnov.kedy budes mat vysledok?

mia_15
28. okt 2011

@miminkad keby už vymysleli niečo také, že nám ich tam budú prilepovať 🙂 neviem kedy bude výsledok, ale myslím, že až v pondelok lebo dnes idem až na pól 5.... aj sa tuším bojím....

miminkad
28. okt 2011

@mia_15 fuu,to ako neskoro.ale podla mna bude krasne.vitouskova ma zlate ruky a srdce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre