Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mia_15
31. okt 2011

@huginka13 🙂 OK, poslem ti ju na IP, teda ak sa to da... neviem lebo este som to nerobila...

huginka13
31. okt 2011

@mia_15 ...o.k...treba sa poznažiť 🙂 budem čakať na dalšie správičky a tešiť sa s tebou,opatruj sa,zatím páá

martini
31. okt 2011

@mia_15 jéééé....také správy sa tak dobre čítajú, len tak ďalej. držte sa 🙂 Ja som mala na 12ty deň po PK nižšie HCG ako ty a bolo to úplne ok. Ja som pre istotu šla ešte raz, aby som videla či sa obdeň zdvojnásobuje. Ale to už záleží na tebe. Tebe brali krv v piatok, takže už by na ultrazvuku malo byť vidno dutinku, lebo dnes už bude HCG viac ako 1000, tak možno stačí, keď pôjdeš na ultrazvuk. Do tretice všeeetko dobre, presne ako hovorí @huginka13...aj nám to vyšlo na tretí pokus 🙂 a hľa už čakám kedy bude drobec medzi nami 🙂

miminkad
31. okt 2011

@mia_15 ahoj,ja sa mam po starom,co ty?hcg mas super.ja som na 13 den mala 340

tinna13
31. okt 2011

@mia_15 hcg mas pekne, nemusis mat obavy, blahozelam

leamax
31. okt 2011

@mia_15 co? ako si na to prisla, ze to neni dobre? ved to je uplne super, si v hornej casti, priemer je 303, tak si nadpriemerna, mas uplne nadherne cisielko, nestresuj. je to vsetko v najlepsom poriadku, vobec sa neboj 😵

tvoje zelanie sa splni, kazdej z nas to tu vyjde, vsetky budeme uz coskoro maminkami 😵 😵 😵

lulu10
31. okt 2011

@leamax dufam ze do tej skupiny kde to raz vsetkym vyjde budem patrik aj ja... 😅 Aj ja chcem byt uz coskoro maminkáááááá 🙄

leamax
31. okt 2011

@lulu10 ze ta vobec napadlo nieco ine. jasne, vsetky, co sem chodime budeme uz coskoro maminky. a ja sa pridavam do skupiny do tretice vseeeeeetko dobre 😵 😵 😵

lulu10
31. okt 2011

@leamax jáááj tak tuto skupinu som ja uz presvihla ale nevadííííí, ja sa pridam do skupiny zazraky sa deju 😀

leamax
31. okt 2011

@lulu10 ty si vynimka. ale si v skupine coskoro 😵 pockajte, kolko nas tu bude po novom roku a budeme sa stazovat jedna cez druhu, ze na compe sme na wecku, a grcame popri mk 😀 😵

lulu10
31. okt 2011

@leamax kokso to grcanie mi ani nespominaj, 3x rano a 3x vecer kazdy den! sa tesííííím 😀

leamax
31. okt 2011

@lulu10 ja hej, akoze uplne vazne. aspon budem vediet, ze je vsetko ok. ja som negrcala ani pri jednom a ako to dopadlo. tak sa tesim na grcanie 😵

lulu10
31. okt 2011

@leamax tym som sa aj ja utesovala ze ked grcam tak je vsetko ok a ako sa to skoncilo... 🙄

leamax
31. okt 2011

@lulu10 no to je teda utecha 😖 ale neboj, tentoraz bude vsetko v najlepsom poriadku, ci s grcanim alebo bez neho. takto o rok sme maminky 😵
kedy zacinas stimulovat? ci este si nebola v rf? ja uz stracam prehlad 😅

mia_15
31. okt 2011

@martini
@miminkad
@tinna13
@leamax
Baby moc krat dakujem za ukludnenie,neviem co by som si bez vas pocala,asi by som tu sama doma nervacila a stresovala 🙂

leamax
31. okt 2011

@mia_15 rado sa stalo 🙂 a vobec nemusis nervacit a stresovat, vsetko je uplne ok, tomu ver 😵
uz si to oznamila v rf? kedy ides na sono?

mia_15
31. okt 2011

@leamax dnes som tam volala. Na sono sme mali ist 14. ale ideme az 16. lebo mm bude odcestovany. Ale uz sa tam hrozne tesim... 7. idem na sono k mojmu gyn.tak dufam, ze uz tam bude nieco vidiet 😎 tebe sa tie kupele uz pomaly koncia,co?tusim v sterdu ides domov, ze?

mia_15
31. okt 2011

@miminkad ty ides do RF v steru,ze? tebe sa to uz superne priblizuje 😀 ako sa inak citis?vsetko rovnako?nespinis ani nekrvacas? uz sa nemozem dockaj tej stredy a spravicky od teba.... 🙂

leamax
31. okt 2011

@mia_15 ano, v stredu. uz tu chodim vyskerena ako leco, sa normalne tesim 😀
ja myslim, ze 7. uz bude vidiet nieco. minimalne dutinka urcite, sa tesim aj za teba 😵 a 16. uz bude aj srdiecko (srdiecka) 😵
a nam koudelka dal skorsi termin, ideme uz utorok 😵

lenkalienka01
31. okt 2011

@mia_15 gratulujem ku krasnemu HCG 😉

miminkad
31. okt 2011

@mia_15 neboj,ja stresujem viac 😅
@mia_15 ano v stredu ideme.zatial vsetko po starom.dufam,ze takto vydrzime.... 🤐 nespinim,nekrvacam,len sem tam troska na papieri.sa tej stredy aj bojim.a nejak mi prestava chutit jest.a co ty,ako sa citis?

mia_15
31. okt 2011

@leamax ahoj, som tu opat 🙂 aj ja by som sa velmi tesila domov, ja som najracej doma s mm,tak som najspokojnejsia 🙂 ale ty si si bolo zregenerovat a pripravit svoje telicko na to,aby ste mali malinkeho cloviecika,tak to je super 😉 a kde si to? ktory utorok idete do RF, buduci tyzden?
@miminkad super ze sa tak drzite,tesim sa z teba 😉 vsetko bude OK... verim,ze sa bojis,ale uz budes vediet ako ste na tom a to bude lepsie,lebo to cakanie je najhorsie... aj ja si uz vyberan co mozem zjest,lebo nie vsetko mi ide.inak sa citim dobre,sem tam ma chyti ta mrchovska bolst a poobede drichmem ako zarezana.

leamax
31. okt 2011

@mia_15 som v lúčkach. veru ja som tiez ten typ, ze najradsej doma a uplne najlepsie doma s muzikom 😵 ale sem som sa tesila, lebo verim, ze to pomoze 😵
do brna ideme 8.11. - vlastne hej, to je buduci utorok. ja uz normalne stracam prehlad, ani neviem, co je za den 😀

miminkad
31. okt 2011

mia_15 no neviem,ci bude vidiet nieco viac.dolezite bude,cco robi ten hematom.ja som dnes dooobeda tak spala,vyse dve hodiny...

lenka_21
1. nov 2011

Ahojte baby, tak ja som bola vcera na tom prvotrimestrovom skriningu ... urcite doporucujem 😉 Boli tam dvaja lekari a sono robol Dr.Cunderlik, bol fakt hrozne mily 😅

Dopadli sme dobre ... boli sme tam dost dlho ... prv Dr.robil sono skoro 1,5 hod a premeral snad aj mna 😀 ... moje oblicky fungovali na 100% a kedze chcel plny mechur tak som mu to splnila, lenze kazdu chvilku bol plny a tak ma posielal kazdu chvilku na WCko. 😀 Krv mi zobrali nakoniec na 7x 😕 a vysledok bude v stredu ... Porovna sa to so skriningom a dostanem vyslednu spravicku ... no a jasne, ze nam s mm opat trosku odlahlo ... inac tusim,ze moj mm bol nervoznejsi ako ja 😝

@mia_15 Pridavam sa k babam... HCG je nadherne!!!! 🙂 😉 🙂

@lulu10 Nestresuj ... si v mojej skupine zazraky sa deju 😀 😀 😀 a ja mam dost vysoke poziadavky, takze sa snaz dievca 😝

@miminkad Streda je tu raz dva a som si ista, ze vsetko bude OK 🙂

lenkalienka01
1. nov 2011

@lenka_21 super spravy, tesim sa 😉

naveen
1. nov 2011

@miminkad ako sa mate? citam, ze bez zmeny.. tak dufam, ze si to drobec vychutnava, hematom sa vstrebava a v stredu budu len a len dobre spravy 😅
@leamax este sa mocis, ci uz si mala poslednu navstevu bazena? no normlane, ze ochvilu mate konzultaciu v brne .. 😝
@mia_15 blahozelam 😉

miminkad
1. nov 2011

@naveen ahoj,zatial po starom.vcera vecer ma tak palila zaha...no a obavam sa zajtrajsku,co nove sa dozvieme,ci je vsetko ok.a co ty,ako sa mate?si este doma?

baby,mozu sa jest v tehu hriby?svokra dnes robi hribovicu 😝 ,tak teraz neviem,ci si mozem dat 😕

miminkad
1. nov 2011

@lenka_21 to je super,ze je vsetko ok 😉

naveen
1. nov 2011

@miminkad ja vobec nie som doma, ja robim cely cas, dokonc aj dnes svitok nesviatok, koniec mesiaca a potrebujem nahadzat veci do systemu
hriby boli tusim na zozname, ze moc nie.. ale ja si nepatam .. 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre