Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zarabono
10. dec 2011

@mia_15 veru,sme dnes na teba mysleli 😉 teda ja uz dlhsie

mia_15
10. dec 2011

@zarabono pozerala som fotecky 😀 kraaaaaaaaaaaasne 😀 tak sa tesim s tebou....... 😵 myslim,ze to dobojujeme pekne spolu od zaciatku az do uspesneho konca 😉 aj ja mam jednu fotecku,ale to je este taka mala machulka 🙂

mia_15
10. dec 2011

@zarabono prisla ma pozriet kamoska,tak na chvilu tu nebudem,ale pak pridem... 🙂

zarabono
10. dec 2011

@mia_15 dobre,tesim sa.dufam,ze to zvladneme do konca

naveen
10. dec 2011

@leamax enterokoka? kurni, to som v zivote ani nepocula.. ty si sa rozhodla vyskusat kazdeho koka, ktoreho kedy objavili? 😀 dievca, ale uz dost .. dohovor tomu tvojmu telu, nechodis do vyriviek a termalnych kupalisk? 😖

leamax
10. dec 2011

@naveen moja, ved to som si asi doniesla z lucok, inak ja nerada taketo verejne teple vody, ale ked tam sa inak nedalo. a asi mozem byt vdacna tym prbiotickym tamponom, co som pouzivala do kazdeho bazena, ze sa to nedostalo vyssie. a uz mu dohovaram, toto su posledne ATB, uz bude telicko ciste a zdrave, nastupi stimulka a porastie babatko vo mne 😵

naveen
10. dec 2011

@leamax no ty kokso, aj som na to myslela a som sa to bala opytat, ci to nahodou nie je z lucok 😨 😨
no, stihnes este aj trosku precistit do stimulky .. 😀

leamax
10. dec 2011

@naveen 😀 no ved to. preco si sa bala opytat? 😀 akoze ta voda tam bola super, nemozem krive slovo povedat, tak ale v ziadnom termalnom bazene si nemozes byt ista, to je to riziko. akoze mne gyndo nepovedal, ze to mam z toho, ale myslim si

martini
10. dec 2011

@zarabono že tehu knižka je v kabelke? no super super...dobré čítanie, že? 🙂 Držte sa, len tak ďalej...už bude len lepšie 🙂

martini
10. dec 2011

@leamax ty sa už na týćh kokov vykašli...to ich zbieraš ako motýľov, či čo? verím, že sa ich zbavíš rýchlo a ľahko. a nemala by si brať nejaké probiotika alebo niečo na imunitu? na imunologii si bola? je veľmi dobry liek polyoxidonium, je to na imunitu, picha sa to. neviem ako je to kompatibilne s tehotenstvom a neviem ako dlho maš to stimulky, ale skus o tom eventualne pouvažovať, je to však na predpis.

leamax
10. dec 2011

@martini ja ich teraz zlikvidujem, neboj. tie hodnoty boli len mierne, cize nic hrozne, ale je to treba preliecit. a do stimulky uz bude vsetko ok, cistucke a zdravucke. probiotika k tomu beriem. no neviem s tym liekom, ked mam teraz prednison, to by si asi odporovalo

leamax
10. dec 2011

@martini a vy sa ako mate?

zarabono
10. dec 2011

@martini dufam,ze uz to zvladneme do konca.a ako sa mate s malym?uz ste sa zohrali?

lenka_21
11. dec 2011

@leamax No tiez som to tipovala na tie Lucky, bakterie miluju teplu vodu 😀 Na druhej strane aspon vieme, ze existuje aj takyto kok i ked si ho nemusela hned na ukazku chytat 😝

@zarabono @leamax Co satyka @callex tak ta sa ma fajn i ked uz bezi do finale a tak ju obcas nieco prikvaci - babetko sa ma narodit v Novom roku - januari 😅 Najblizsiu rodiacu tehulku tu mame Cecil 🙂

@zarabono Tak ty uz mas knizku .... blahozelaaam 🙂 😉 🙂 Ja som musela poctivo cakat do prvotrimestroveho skriningu, ale oplatilo sa ... je to moja najvzacnejsii poklad spolu s drobcekom 😅

@mia_15 Sme radi, ze si v poriadku ... uz sme sa o teba bali ... no tie tehu nevolnosti nie su nic moc a asi aj ten pobyt v nemocke nebol velka vyhra, ale dolezite je, ze si s babetkom v poriadku 🙂 😉 🙂

leamax
11. dec 2011

@lenka_21 no nemusela veru, ani som ho nechcela, ale uz ked sa na mna hnusoba nalepil, tak ho likvidujem. a zlikvidujem!!! potom uz len upravit floru po ATB a nic nam nebrani v uspesnom ivf 😵

tak pozdravuj @callex nech si vychutna este posledne bruskate tyzdne a tesime sa na babatko 😵
@mia_15 sme rady, ze ste v poriadku 😵

zarabono
11. dec 2011

@lenka_21 dr mi to chcel dat aj kvoli odberom a vsetkemu a pozdrav callex 😉 a vy sa mate ako?

gabinkaa
11. dec 2011

@zarabono ahoj moja, takže už máš tehu knižku, supééér blahoželám, mám radosť, že malinký je taký veľký bojovník a nič ho nezastaví, už sa tešíme na zmenu v pase, aby sme videli ako tt pribúdajú 😵 😵 😵

zarabono
11. dec 2011

@gabinkaa ta este bude musiet pockat.a vy ako sa mate,co chrbat?aj si bola u internistu s tym tlakom?

staga
11. dec 2011

@zarabono gratulujem ti ku najkrajsej knizke 😀

gabinkaa
11. dec 2011

@zarabono my zatiaľ zvládame, chrbát bolí keď sedím pri telke, ak stojím alebo chodím je to pohoda, u internistiky som bola na EKG, dopadlo dobre, ale ani som sa po ňu nedostala tak som s ňou o tom nehovorila, meriam si tlak stále a mám ho v pohode, ale rozmýšľam, že kvôli tým tabletkám napíšem Štelcovi, veď mi ich predpísal gyn a skúsim sa spýtať že čo s tým

lulu10
12. dec 2011

@zarabono
@leamax caute buchticky 😵 som spat od mina, bez stehov,dnes nemal svoj den, bol po sluzbe a total plna cakaren takze ziadny pokec, aj som mu hovorila ze ma vytok no povedal ze to je ok a ze telo sa cisti,no neviem ci je to presne tak ale ak zacne svrbiet alebo zapachat tak podla mna to neni cistenie .... ako sa mate? nebola som tu od stvrtku, ak budem mat chvilocku cas precitam ci nieco nove...Inak uz by som fakt rada otehotnela a mala malu katarinku (ale moze byt aj chlapec 😀 )

lenka_21
12. dec 2011

@zarabono Ahoj, zatial v pohode ... buduci tyzden mam morfologicky utz tak sa uz neviem docakat 😀 😀 😀 Babetko som nevidela cca 3 tyzdne a tak mam opat trosku strach, ale snad vsetko bude OK 😉

zarabono
12. dec 2011

@staga dakejum.snad uz to zvladneme,tak ako treba
@gabinkaa radsej sa s nim porad,co beries?
@lulu10 no ahoooj 🙂 ako bolo v brne?inak aj v piatok mal taku plnu cakaren.neskutocne,som to tam videla hadam prvykrat.esteze mna zobrali hned 😅 by som im tam asi odkvecla.no ved pokym nesvrbi a nezapacha,tak sa neplas.podla mna ma pravdu,ze sa to teraz musi vycistit,aj maternica.ja sa mam relativne po starom,krcna stale neposlucha,pijem hektolitre vody a stale mam nizky tlak a som ako v pratri.neboj,kacenka bude v marci 😵
@lenka_21 ahoj,tak to ti verim,ze mas strach.ale neboj,uz to bude ok,ked uz prejdeme ten 20tt tak uz by malo byt dobre.tak uz sa na drobca aj tesis.ja som zvedava,co zajtra.ideme do brna 🤐

leamax
12. dec 2011

@lulu10 caves krasko 🙂
ja sa chystam zajtra k minovi, uz hadam bude normalnej nalady.
a ty kde sa ponahlas? pekne dodrzuj ten plan, co sme si stanovili, zaoberaj sa teraz vianocami, nech ti cas rychlejsie ujde a katusku si v marci urobite, to ti vravim ja ako bosorka, tak tomu ver 😵 😀 a ten vytok - neviem, ale ked vravi, ze pokial nezapacha a nesmrdi, tak je dobre, tak sa toho drz.
@lenka_21 jeeej, tak zajtra by ste sa mohli aj dozvediet, co cakate, ze? ja tipujem chlapceka 😵 budem netrpezlivo cakat na spravicky. a uz kopka, ci este nie?
@zarabono ty si dokedy pila ten cajik? aj pocas stimulky, po transfere, ci dokedy? lebo ako ja kukam na tu spotrebu, tak neviem - neviem, ci mne to vobec vydrzi do stimulky 😀

naveen
12. dec 2011

@leamax no lebo ja som z toho mala stres, ze ked ma budu nutit clapkat sa v teplych pramenoch, ze co chytim.. 🙂 a to nemas mat spravenu kompletnu prehliadku ked tam ides? to by podla mna mali robit, ci nemaju zeny nejakych kokov a spol 😠

lenka_21
12. dec 2011

@zarabono Tak drzim palceky na zajtra!!!

@leamax Musim este tyzden cakat 😕 😕 😕 Ach jaaaj 😲

leamax
12. dec 2011

@naveen no ja som skor myslela, ze tam schytam mykozu, toto som veru necakala. a doky mi vypisoval papier, ze som ok, ale mi povedal, ze stery mi urobi az ked sa vratim, ze ktovie, co tam nachytam. tak ked kazdy k tomu takto pristupuje, tak je jasne, ze v tej teplej vode sa to mnozi jedna radost 😖 😠 akoze tento kok mi vysiel pozitivny aj v nemocke a vtedy som aj citila stipanie az krcka hadam, aj som sa stazovala na to a nikto mi nerobil stery, az potom v tej nemocke. tiez mi dali ATB no a v kupeloch som to nachytala znova, ale necitila som teraz nic, takze to nebolo az v takom mnozstve, to ma na tom tesi 🙂
ale si zober, ze tam chodia aj muzi do toho isteho bazena ako zeny a ktoreho muza by donutili na stery z penisu? to by asi radsej ozelel kupele, fajnovky 😀 a ked som videla ako sa tam ti chlapi do bazena chodili umyvat, drhli si za usami a nechcite vediet, kde este vselikde, tak som velice rychlo prchala z toho bazena
@lenka_21 jaj, az teraz pozeram, ze to je buduci tyzden ten utz. som prehliadla. vydrzime a dovtedy uz budes citit motyliky v brusku 😵

lulu10
12. dec 2011

@leamax nedostane mna do bazena uz nikto pokial nebude mat Katarinka a Matej aspon 5 rokov 😀 😀 😀

leamax
12. dec 2011

@lulu10 😀 😀 😀 tak tomu verim. a Matej? hmmm, pekneeeee, aj mne sa to v poslednej dobe zacina pacit. horsie, ze to ma vysnivane segra uz asi od puberty 😀 sice neviem, ci sa ona vobec niekedy odhodla na mimko, ale tak zas nebudem svina, ze jo 😀

lulu10
12. dec 2011

@leamax ja som mala povodne vybrate meno pre chlapca Samko ale bude Matej 😀 a mozno aj Matej aj Samko 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre