Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
27. jún 2011

@cecil36 nerozmyslala si nad antolskou?
@martini kde ste boli na dovolenko vylete?no nas to caka teraz v septembri,ale myslim,ze idem v tvojich slapajach,tak teraz to uz musi vyjst

cecil36
27. jún 2011

@lulu10 o chvilku si tehulka i ty 😵
@naveen hahahahaha ze co by som mu na to povedala? Nic, dala by som mu priestor na realizaciu - debilovi 😀
@miminkad ahojky, nad antolskou ani nie i ked ju mam skoro za rohom, ale bola som tam tri krat na pohotovosti a tri krat som natrafila na somara. Mozno len nahoda, ale nejako nemam doveru....

miminkad
27. jún 2011

@cecil36 nuz tak to hej,ked si mala taku smolu..tiez sa na take miesta nerada vraciam....

holky,prave som sa dozvedela strasnu spravu,moja 28rocna sesternica ma rakovinu maternice ☹

lulu10
27. jún 2011

@naveen ježkove oci 😕 to sú béééjkoviny co uz ludia riesia 😀 😀 😀 kokosák jeden no nech ide het!!! 😀

lulu10
27. jún 2011

@miminkad no do riti ☹

sisab
27. jún 2011

Baby, myslite, ze je velky pruser, ked som spapala clostyl aj v ten den, ked som ho uz nemala? 😖 Neni som si ista, nemam po ruke rozpis, ale si som to pooo... 😕
miminka, to je ozaj strasne, niet pomoci, ci sa este moze liecit, bez toho aby jej ju zobrali? 😔

cecil36
27. jún 2011

@miminkad jezisi, nemam slov ☹ ☹ ☹ snad na to prisli skoro 😒

miminkad
27. jún 2011

@cecil36 vraj mal uz podozrenie pocas tehu doktor.je to zhubne,ale vraj len velmi male.horsie je,ze ona vlastne porodila skor,mala HELLP syndrom,vtedy neprezije bud babo alebo matka,tak odvtedy ju sleduje aj hematolog.pecen ma vo velmi zlom stave a horsie je,ze aj ma malo cervenych krviniek a dosticiek...dost malo...

cecil36
27. jún 2011

@miminkad boze chuda ☹ ☹ ☹ stastie v nestasti je, ze aspon to nie je velke...

miminkad
27. jún 2011

@cecil36 mhm,to hej.najvacsi paradox je,ze jej sestra porodila dva mesiace po nej,kazde dieta ma ineho otca,ale nie je s nikym a byva u rodicov... ma dve deti jej sestra

naveen
27. jún 2011

@miminkad a to babatko zomrelo? 😕 tento svet je cely k.. n espravodlivy.. my mame v praci takeho jedneho panbozkara, ten mal skoro 30 ked sa zenil a "vienok" si samozrejme obaja setrili az do manzelstava .. a nepresiel rok a uz je samozrejme tehotna.. 😠

miminkad
27. jún 2011

@naveen nastasite prezili porod obaja,i ked ona bola po porode dost zle,dostavala vela krvi a plazmy...veru,svet je cely nespravodlivy 😠

rebeka33
27. jún 2011

@martini supééér,joj bola by som rada, je tam toľko mien,že si neviem vybrať. ďakujem.

rebeka33
27. jún 2011

@miminkad horor 😔 😔 😔 😔 😔

rebeka33
27. jún 2011

@sisab nevadí, už to aj tak nezmeníš. len už ho neber 😀

miminkad
27. jún 2011

@sisab budu jej brat len cast,nie celu ☹

martini
27. jún 2011

@naveen no som sa pobavila...mať 24 a takéto starosti... 😉 A dobre som sa aj pobavila na rade, že sa proste sem tam musíš prispôsobiť, že ona to tak urobí 2x týždenne a to mu musí stačiť... chudák môj mm...ten ma už od stimulky poriadne nevidel 😉
@miminkad boli sme na promocii v Olomouci, potom v trenčianskych tepliciach, potom v Viedni, BA, Horných Orešanoch, žiline a konečne šup domov... unavení ako svet, šak na cestách od utorka do nedele, ale celkom dobre bolo... tak tak, telíčko si oddychne a na tretí pokus to proste vyjde.
@rebeka33 oki, idem kámoške zavolať,,,dám vedieť

miminkad
27. jún 2011

@martini tak to ste presli riadny kus sveta 😉 budem sa snazit oddychovat,zajtra idem na prve vysetrenie kvoli mojziske a rozhodli sme sa,ze pre istotu ,teda aj z viacerych dovodov,ostanem doma do dalsieho ivf...

luly3
27. jún 2011

babulky mám otázočku teraz som si volala na výsledky štítnej
tak sú v norme veľmi dobré a euthyyrox mám brať 75- 5 dní a 50 - 2 dni nadalej
ale vraj už nemusím isť na kontrolu krvi a až po pôrode a to sa mi zdá nejako
ku 😠 va dlhá doba bez kontroly a naviac keď som tehotná nasraná sem
bola by som spokojnejšia keby mi zobrali krv niekedy za 2 - 3 mesiace ale
že to je zbytočne že bábo už viac hormonu nebude odomňa brat a ma to čo potrebuje
a testy mám super ..., co povíte mám im vynadat 😝 😕

gerdusha
27. jún 2011

@luly3 ,
ak ti to povedala dr. W, tak by som jej vo vsetkom maximalne verila

martini
27. jún 2011

@miminkad dobré robiš. a ak máš pocit, že ani do roboty nie je vhodné chodiť, tak kľudne to tak urob. ja napr. dnes som v praci bola, ale neurobila som ani mäkké ň...či ako sa to hovorí a to doslova 🤐 sedím tu, čítam MK, hladám kočík, vymýšlam svadobný dar....no samé pracovné veci 😉

miminkad
27. jún 2011

@martini nuz v robote je riziko,ze mi zacne lietat prolaktin zas,obrovsky psychicky stres,fyzicka namaha a riziko infekcii.a na jeden mesiac sa tam neoplati strasit.tak to mas dnes super kreativnu roboticku 😉 aky svadobny dar si vymyslela?

luly3
27. jún 2011

@gerdusha budem sa snažiť 🙂 asi som len toto potrebovala od niekoho počuť 😉

lenka_21
27. jún 2011

No baby, tak ja mam dnes trosku "eroticky den" - dozvedela som sa vysledky z mojho vysetrenia AMH 0.38 😕 😕 😕 plus FSH 9.54, takze asi IVF mozem zabalit ☹ ☹ ☹ Pravdepodobne mi doporucia darcovske (co mi ani tak neva),ale ak som to pochopila z toho co ste pisali tak by som mala ist do RP, lebo na SK sa dlho caka?

@miminkad Ja uz nemam dnes na nic slov ☹ ☹ ☹ Je mi to luto a drzim jej palceky!!!

@naveen No zabavila som sa,ale na druhej strane mam pripady ked mm siblo pocas toho ked bola kocka tehotna a urcite to nie je velmi prijemne a tak jej to ani nezavidim ☹ ☹

miminkad
27. jún 2011

@lenka_21 dakujem,podla mna skus to v RF prekonzultovat,ale asi ti ine ako darcovske neostane... 😒

sisab
27. jún 2011

Baby, tak som uz naspat z UZV. dneska som 8DC, a dr. kazal uz dnes pichnut Pregnyl a v stredu OPU, to je ako rychlo, nie?? 😕 a mam 6+5folikulov, tak snad budu aj nejake zrele vajcia 🙂
Akoze ma normalne pot zalial, ja som sa tak psychicky pripravovala, ze v piatok bude OPU, ale streda???

miminkad
27. jún 2011

@sisab neboj,bude to dobre,asi su dost zrele 😉

sisab
27. jún 2011

@miminkad dik 🙂 to je normalne stres a endometrium mam len 4,7, tak sa idem nalievat tym cervenym vinom. napisala som aj stelclovi, tak uvidim, co odpise, ale aj dr. machac sa teda velmi cudoval, ze ako skoro su ake velke. ufff.

miminkad
27. jún 2011

@sisab no veru,este mas moznost dnes a zajtra sa naliat.snad podrastie.na tu sliznicu nehovoril nic?

sisab
27. jún 2011

no Machac nie, uvidim co napise Stelcl

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre