Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
25. sep 2012

@zabka1124 už musí 🙂 🙂

rot
25. sep 2012

@tinka9075 😔 tak to by som už asi moc nezvládala, myslím si.
Ale heš, s takými rečami, teraz nech ti tam pekne tancujú tie tri chrústy a nech je všetko v najlepšom poriadku. 🙂

tinka9075
25. sep 2012

@rot zvládla som a po čase som sa naučila byt sama sebe psychologom a ťuk ťuk zatial sa mi to darí 🙂 🙂 veru nech sa tam pekne zakusnú a už nepustia 🙂 🙂

rot
25. sep 2012

@tinka9075 hej, aj ja sa také učím, myslím, že každá takáto skúsenosť ma aj dosť posilnila. Koľko máš rokov, nemusíš presne, ak nechceš, aspoň orientačne. 😉

zeina62
25. sep 2012

@tinka9075 takto som presne mala aj ja pri poslednom tranfere , tiez mi vkladali tri, jedno 2 bunkove, 4 bunkove a jedno 6 bunkove. ale nevyslo mi to☹ preco si nechcela PK? mne stelcl povedal ze za tie spermie nam to nevyslo ze to mrazenie a rozmrazenie je dost zataz na spermie a este k tomu ked su slabe ☹ tak teraz ideme na cerstvo bez mrazenia a na PK

tinka9075
25. sep 2012

@rot mna to tiež posilnilo ja som 5x potratila tak som sa s tým musela vyrovnat rýchlo plakat nebol čas 🙂 🙂 mám 39 rokov 🙂 🙂

kaja81
25. sep 2012

@bibi24 Gratulujem 😀 to je super, tešíme sa s tebou 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
25. sep 2012

@zeina62 neboj v brne pôjdem aj pk toto som mala mrazáčikov ešte v sk tak som to vtedy riskla bez pk 🙂 🙂 mne sa embrijká pekne rozmrazili a to som mala strach či prežijú ale nesklamali 🙂 🙂

kaja81
25. sep 2012

@bibi24 to ti verím a držim palčeky všetko musííí dobre dopadnuť 😉 😉 😉

sarasota
25. sep 2012

dnes mi prisiel mail zmrazili nam 2xBgr1

kaja81
25. sep 2012

@ria191 ET 19.9. 🙂 upresnujem 😉

karkana
25. sep 2012

@bibi24 teším sa s Tebou, konečne sa to podarilo, 🙂 🙂 , a už Ti vyšlo dakedy,že si tehotná, či po prvý krát? 😉 v Brne robia zázraky,narobila si mi chute ísť

tea284
25. sep 2012

Tak dievčatá, zajtra ráno o 6:00 startujeme do Brna na OPU. Už som napäta jak struna, dúfam že sa aspoň trochu vyspim 😒 . Poobede dám vedieť ako som dopadla.

tinka9075
25. sep 2012

@tea284 budem na teba mysliet a držat palce 🙂 🙂 potom čakám pekné správičky a neboj dobre to dopadne 🙂 🙂

nelly3
25. sep 2012

@tea284
drzim na zajtra palce, nicoho sa neboj, je to uplne, ze v pohode,mne to tam rychlo uslo, isla som na opu pred deviatou a o jedenastej ma uz pustili 😉 doniesli cajicek+keksik a islo sa do nakupneho centra 🙂

ria191
26. sep 2012

@tea284 veľa šťastia a šťastnú cestu. Drž sa 🙂

ria191
26. sep 2012

horalka79 ET 15.9. čaká na krvičku
bibi24 ET 16.9. pozitívny testík
nelly3 ET 17.9. čaká na krvičku
melliska ET 17.9. čaká na krvičku
sarasota ET 21.9. čaká na krvičku 4.IVF
tinka9075 KET 25.9. čaká na krvičku
rot čakateľka 1.IVF bez oplodnenia, 2.IVF biochemické, 3.IVF pozit. v 9tt ukončené-anembryomola
ria191 čakateľka 1.IVF 2 XB 2 neúspešné, 2.IVF 1XB1 neúspešné
kaja81 ET 19.9. čaká na krvičku
hora_lka ET 24.9. čaká na krvičku
tea284 čakateľka
deinad čakateľka
falin čakateľka
jomini čakateľka

nelly3
26. sep 2012

baby dobre ranko 🙂 mne uz s o tom testovani aj sniva, ale taka haluz, ze nie ja som si robila test, ale moj manzelik a ze doniesol ho a ja kukam ako puk a mal tam dve ciarky, uplna haluz 😀
melliska tak kedy dame test? ja asi fakt az v nedelu, inac by som si mala uz v piatok robit, ale bojim.

melisska
26. sep 2012

@nelly3 tak ja to asi necham na manžela nech testne on 😀 😀 😀 aspon nemusim znovu prezivat tie nervy 😀

rot
26. sep 2012

@nelly3 @melisska 😀 😀 😀

ria191
26. sep 2012

@rienok ahoj konečne som dostala výsledky AMH a mala si pravdu mám ho nízke 0,55 ug/l idem napísať Štelclovi čo stým ďalej ☹ . Do frasa neoperovateľný myóm na zlom mieste ( a to mi ich už 10 odstránili), endometrióza, mm strašne zlý spermiogram a ešte aj toto nízke AMH som veľmi smutná ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹. No nič budem čakať na zázrak a vám kočenky strašne držím palce 🙂

nelly3
26. sep 2012

@ria191
ale nebud smutna, podari sa to aj tebe, vsetkym sa to casom podari ver mi, ja mam tiez endometriozu IV.stupen ten najhorsi. baby ja uz asi testnem v piatok, kolegyna ma nahovara 😀 a keby nic tak idem na KET, mam jednu HB1 zmrazenu a som sa rozhodla, ze dovtedy budem chodit do brna pokial si odtadial nedonesiem bejby 😉

sarasota
26. sep 2012

@ria191 nebud smutna neboj Stelcl nieco vymysli. Nemozme to vzdat predsa nasa tuzba je silnejsia a verim ze ak to nevzdame tak raz budeme drzat v rukach ten maly uzlicek nasej spolocnej lasky. 🙂

nelly3
26. sep 2012

@sarasota
presne tak a ako sa citis?

sarasota
26. sep 2012

@nelly3 kolke IVF je to u teba

ria191
26. sep 2012

@nelly3 @sarasota ste strašne zlaté 🙂 . Ja to veru nevzdám, to mi verte vyrevem sa a bude dobre, ale som v robote a nemôžem ☹ . Ja pôjdem aj na darcovské 🙂. Verím, že vás budem nasledovať 🙂 🙂 🙂

nelly3
26. sep 2012

@sarasota
druhe, 1.IVF. som mala v gyn-five a z toho prveho este aj 3x KET a vsetko negativne.

sarasota
26. sep 2012

@nelly3 az moc normalne a cervicek si tam vzadu v mojej hlavicke zacina robit zurku a chce aby som zacala pochybovat o tom ze to teraz vyjde.Konecne uz idem dnes poobede do prace aspon nebudem met cas na to mysliet.

nelly3
26. sep 2012

@sarasota
to poznam, mna v nedelu chytila taka depka, ale uz ma to preslo

sarasota
26. sep 2012

@nelly3 ja som mala 1a 2 IVF vo Ferticente a3 IVF v Gyn-Five a vzdy s 0 hcg.No a teraz mam prvy krat aj 2 zmrzlinky uz len to je uspech.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre