Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
27. sep 2012

@hora_lka to by sme mali 🙂 🙂 ja ked som bola po et tak asi po 5 dnoch nad naším domom krúžil bocian tak som sa potešila lebo dost dlho náš dom okukoval 😀 😀 ale asi mal ešte o trošku viac aj ked sa podarilo len bolo biochemické tehu 😉 😉 som mužovi hovorila ked budem vidiet bociana ho chytím a na komíne bude sediet dva týždne v kuse 😀 😀

sarasota
27. sep 2012

@horalka79 a k tym smajlikom nezabudni pridat VEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELA TEHU VYRUSIKOV

hora_lka
27. sep 2012

@sarasota tiez si myslim, ze by nieco malo byt, lebo boli pekne a neboli o moc opozdene od tych co vkladali ... tak dufam, ze budu mrazacikovia

nelly3
27. sep 2012

zajtra by sa k nam mohla pridat aj melliska, co ty nato? neskusis testnut? 😵

hora_lka
27. sep 2012

@tinka9075 ja tiez po nich pozeram 🙂 ale ak nejakeho uvidim, tak ho potiahnem za nohu, neutecie mi 🙂

tinka9075
27. sep 2012

@hora_lka presne tak ked ho chytím nechám ho nachvílu u nás a potom ho pošlem všetkým babenkám na chvílu 🙂 🙂

hora_lka
27. sep 2012

@tinka9075 ktora chyti skor, sa podeli 🙂

tinka9075
27. sep 2012

@hora_lka tak to áno ale v tatrách som zatial nevidela bociana 🙂 🙂

hora_lka
27. sep 2012

@tinka9075 este poriadne po nom kukaj 🙂 ale zase aj bacha, sem tam pozri aj pod nohy, nech vies kade kracas 🙂

hora_lka
27. sep 2012

@hora_lka prave hovoria v spravach a hlasia pre Tatry poriadny vetrisko, na hrebenoch az vychricu ... tak ciapku na hlavu a poriadne sa naobliekaj a pre istotu aj do ruksaku tehlu, nech Ta neodnesie

hora_lka
27. sep 2012

@tinka9075 prave hovoria v spravach a hlasia pre Tatry poriadny vetrisko, na hrebenoch az vychricu ... tak ciapku na hlavu a poriadne sa naobliekaj a pre istotu aj do ruksaku tehlu, nech Ta neodnesie

kaja81
27. sep 2012

@melisska všetkym sa nam podarí meliska, veď si držíme palce 😀
hlavne tým našim miláčikom v bruśkách držíme palčeky😉 🙂 🙂 🙂

kaja81
27. sep 2012

@tea284 moja teda klobuk dole 😉 si statočna.
Určite to bolo koli tomu, že si nepila.Ja som to tak mala pred rokom keď som bola na operáciu cysty
skoro som rano skolabovala a žily nikde, nemohli mi nič pichnúť.

kaja81
27. sep 2012

@horalka79 zajtra držim palce 😉 😉 😉 😉

tinka9075
27. sep 2012

@hora_lka neboj budem kukat kade kráčam 🙂 🙂 som počula že má byt vetrisko asi z túry dnes nič nebude 😒 nemôžem riskovat ved mám zodpovednost za troch krpcov tak musím ich chránit 😉 😉

kaja81
27. sep 2012

@tinka9075 to teda 🙂 len ty radšej s nimi oddychuj 😉

falin
27. sep 2012

@ria191 - treba sa vyventilovat, mne plac pomoze. Cloveku to pride luto a poplace si, to je pochopitelne, ale potom zas vyjde slniecko a pojdes do dalsieho boja. Len tak lahko sa nevzdame 😉 . Inac ja som za 4 surodencov a som velmi vdacna ze mame nasu bambulku, len by strasne chcela sestricku a my tiez

@hora_lka - toto poznam 😀

@horalka79 - na zajtra silno drzim palce aj na nohach 😎 Tie bolave prsia su dobre znamenie

@nelly3 - aj tebe drzim palceky,
babenky dufam ze nastartujete tehu vlnu a potom budete posielat tehu virusiky aj nam ostatným 😉

kaja81
27. sep 2012

@falin mne sa tiež zdalo že mam napate prsia ale mam 3x denne estrimax a tam je napisane, že to moze byt z toho 😉
Vy mate baby tiež aj ine lieky okrem utrošu?

tinka9075
27. sep 2012

@kaja81 jasné budem 🙂 len mna asi šibne sediet niekde ked ja som naučená stále behat a v pohybe 😀 😀

sarasota
27. sep 2012

kto ma chut na cerstvo doma upeceny chlebik tak pozivam 😀

falin
27. sep 2012

@kaja81 - kajka ty si po ket ked mas estrimax? Tie priznaky su asi u kazdeho individualne, mna prsia boleli iba pri tehu. Ked som brala estrofem, tak vtedy nie. Ty kedy ides na krv?

@sarasota - mnaaaam 😉

kaja81
27. sep 2012

@tinka9075 to ti verim 😉 ja tiež už rozmyslam kde pojdem ,som dnes sama so psom doma a zajtra tiež 😉
robim cez vikend 😉

horalka79
27. sep 2012

@falin silno dakujem :D
@kaja81 ja beriem len utros. Ale to je individualne, kazda berie to co potrebuje k dobremu vysledku 😉

tinka9075
27. sep 2012

@kaja81 treba íst niekde aby si na to nemyslela 🙂 aj doki povedal že neležat a robit všetko normálne 🙂 🙂

kaja81
27. sep 2012

@tinka9075 veď jasne 😉 teraz som dovarila ,oprala idem vyvesit pradlo a potom sadnem do auta a idem na navštevu 😀

hora_lka
27. sep 2012

@kaja81 ja mam teraz tiez len utrogestan, ale napriklad tu v BA som dostala aj estrofem, kvoli sliznici ... v Brne som sliznicu mala ok ... som sa pytala aj na ine lieky, ale mam len utrogestn 4-0-4.

sarasota
27. sep 2012

ja beriem tiez estrimax vlastne na co je

hora_lka
27. sep 2012

@kaja81
@tinka9075 mne doslova povedal "5 dni nesportovat, 5 dni sexualna abstinencia, 5 dni sa nekupat len sprchovat a hlavne nelezat, nepomoze to, uplne normalny rezim" tak sa toho drzim, okna umyvat nebudem 🙂

kaja81
27. sep 2012

@falin ja som po ET mala som 19.9.

kaja81
27. sep 2012

@hora_lka ja som ved oddychovala 5dni 😉 mne to tiež tak povedali 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre