Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bibi24
10. okt 2012

Baby a mne ostali 2 balenia clostylu, tak ak by ste mali niektora zaujem, tak poslem 😉

ria191
10. okt 2012

@melisska ja stimulujem menopurom, ale pregnyl mám tiež v protokole ☹

holly74
10. okt 2012

Dobré ránko, žienky, pregnyl ale obsahuje HcG a je na dozretie vajok 36 hod. pre odberom, nie na stimuláciu...preto máte v protokoloch aj merional alebo iné FSH a aj pregnyl...

bibi24
10. okt 2012

Tak ako Holly pise. A namiesto pregnylu existuje napr. Ovitrelle, len je drahsi.

falin
10. okt 2012

@melisska 😀 😀 🙂
@tinkatinulka -len tak dalej, neboj oni pekne porastu

melisska
10. okt 2012

@ria191 moja tak sa netrap a zavolaj im, ze sa neda zohnat, aby ti ho zmenili 😉

ria191
10. okt 2012

@melisska už som zohnala 🙂 🙂 🙂 . Ešteže sú super kočky na koníkovi, ktoré majú dobré srdiečko 🙂 🙂 🙂 . Ešte raz ĎAKUJEM

zeina62
10. okt 2012

@falin dakujeem za odpoved🙂

tinka9075
10. okt 2012

@falin ja ani trpezlivá nie som to skôr flegmatik tak ma to až tak netrápi 😀 😀 zajtra idem k dokimu uvidím aké budú výsledky a ked nič z toho tak pôjdem na iui 😉 😉

horalka79
10. okt 2012

KAVA, CAJ: len pre istotu pripominam ze tehulka by nemala presiahnut maximalnu dennu hranicu prijmu 150-200mg kofeinu denne!
2,5 dcl kavy = ca. 100mg, 2dcl cierneho caju = ca.45 mg, 2dcl zeleneho caju = ca.40 mg kofeinu.
Cokolada obsahuje tiez kofein, aj ked nie vela.
+ alkohol a fajcenie - toho sa v zaujme zdravia dietata uplne vzdat.

Zdrave tehulkovanie nam prajem 😎

sarasota
10. okt 2012

babenky drzte palecky bojim-bojim. 😒

ria191
10. okt 2012

@sarasota budeme všetky 🙂 neboj sa 🙂 🙂 🙂

rot
10. okt 2012

@sylvilka mudr. malíčková je imunologička (zameraná na reprodukčnú imuno) v Prahe, dosť sa o nej popísalo v téme o imunológii a otehotnení. Je skvelá, odpísla mi na mail, v ktorom som jej opísala našu anamnézu a odporučila mi ďalšie vyšetrenia - odbery v Medirexe. Mail ti pošlem v IP.

dievčatá, všetkým, čo čakajú na krv a testy držím palce a zároveň samozrejme @bibi24 blahoželám k srdiečkam! 😵

tinka9075
10. okt 2012

@sarasota držím palčeky velmi neboj 🙂 🙂

horalka79
10. okt 2012

@sarasota drzime drzime!

melisska
10. okt 2012

@sarasota držíííííííííííííííííííííííím silne 😉

ganesh
10. okt 2012

ahojte, chcela by som sa len opytat dievcat, ktore su uz po ET, ako maju naordinovany Utrogestan. dakujem 🙂

melisska
10. okt 2012

@ganesh 4rano, 4 vecer, uz od opu 😉

ganesh
10. okt 2012

@melisska dakujem, aj ja to mam tak naordinovane. a dokedy to bude takato davka? alebo to uz moj gynekolog rozhodne, co dalej?

bibi24
10. okt 2012

@horalka79 Aha, jasne. No ja som si vypocitala datum predbezneho porodu podla dna oplodnenia, kedze viem presne kedy to bolo a ten som zadala sem. Od toho sa odvijaju moje tyzdne a aj podla utz to sedi.
Zatial som 2 tyzdne a potom sa uvidi.
Drzim velmi palce na piatok. 😉

bibi24
10. okt 2012

@sarasota Este nic nevies?? Aj ja velmi drziiiim, aj na nohach!!!!

falin
10. okt 2012

@sarasota - drziiim, vsetky palcuchy 😎

nelly3
10. okt 2012

@sarasota
neboj, si tehulka a vsetko bude oki 😉

nelly3
10. okt 2012

@ria191
a to teraz ten pregnyl vypadol? lebo ked som si ho bola ja vybrat v lekarni, tak ho mali. to bolo cca mesiac dozadu 😕

ria191
10. okt 2012

@nelly3 sranda, ale fakt není nikde v žiadnej lekárni iba ak v tých veľkých vo veľkých mestách ešte staré zásoby 😠 .

ria191
10. okt 2012

@nelly3 ako sa máš nelly? Ešte stále uvažuješ nad fertilitycoachingom? Ja si myslím, že v našom prípade bude väčšia zrada v endoške a asi to bude chcieť viacej trpezlivosti 😠

nelly3
10. okt 2012

@ria191
vies co, je to dost drahe, aj to brno nas dost vyslo+manzel vysoka skola externe, takze kopec vydavkov, no ja si tiez myslim, ze ta endoska 😠 prave sa chystam napisat opat koudelkovi, ze ci to ma vyznam, ze mozno mam saktosalpinx a preto sa to vyplavi alebo fakt neviem co dalej, ci risknut KET - toho jedneho mrazacika co mam u nich, ci sa vlastne aj rozmrazi 😕

nelly3
10. okt 2012

@dudkav
takze koudelka tam 2 tyzdne nie je? tak to asi maily nebude citat, ked mu napisem.

ria191
10. okt 2012

@nelly3 tak to ti verím, že to je finančne ufff ťažké a ak sa smiem spýtať koľko stojí ten coaching? Ten saktosalpinx ak sa nemýlim to je tá tekutina vo vajíčkovode? tak to myslím je vidno aj na sone ja skôr dávam trošku nádej prednisonu na ten si sa nepýtala? Endoška má predsa len niečo spoločné s imunitou hm? 😲

nelly3
10. okt 2012

@ria191
vies co, teraz niekedy v novembri by malo byt aj nieco na zochovej chate, ohladom toho coachingu - jeden den a cena je 170€ 😔 , najskor, ze sa prihlasim, ale ta cena 😠 ano ta tekutina, myslis, ze to vidno na utz? spytam sa mojho gyn. ked pojdem. ano, ze vraj ma nieco spolocne endoska s imunitou, ale koudelka nic takeho mi nenavrhol tak neviem, aj ho uz uzivas?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre