Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
22. okt 2012

ahojte takze od dnesneho dna som PN.

sarasota
22. okt 2012

@melisska tato zmrzlinka bude bojovnik uvidis .Budem drzat palceky.

speranza1
22. okt 2012

@sarasota gratulujem mojaaaa 😵 k babu...veeelmi som sa potesila... prajem bezproblemove cele tehotenstvo🙂 😵

sarasota
22. okt 2012

@speranza1 dakujem .Verim ze tento krat sa to podari aj tebe budem Vas sledovat ako budete pozitivne napredovat.Kazda jedna snazilka si zasluzi stat sa maminkou.Pevne verim ze tento krat to dotiahneme do uspesneho konca 🙂

tinka9075
22. okt 2012

@sarasota dobre si spravila len pekne oddychuj 🙂 🙂

sarasota
22. okt 2012

@tinka9075 budem 😀

tinka9075
22. okt 2012

@sarasota ja som na pn už od vtedy ako som začala stimulovat na ivf ale ja som rizikový prípad mna hned doki dal na peenku 🙂 🙂

stella25
22. okt 2012

@nelly3 V SK centre ti ich chceli bez problemov dat? Lebo ja ked som si ich pytala na genetiku, tak s tym mali dost problem. Ja nemam skoro ziadne papiere, nikdy mi pri ziadnej navsete a pohovore nic nedali.

melisska
22. okt 2012

@speranza1 dakujem moja 😵

melisska
22. okt 2012

@sarasota dakujem 😵

sarasota
22. okt 2012

@tinka9075 kolegyne mi vraveli ze tolko sa snazime a teraz ked to vyslo tak sa hrabem do prace.Maju pravdu ,ak by sa nedaj boze nieco stalo tak by som si to vycitala a takto pre to spravim co je v mojich silach.Verim ze vsetko bude v poriadku.

nelly3
22. okt 2012

@speranza1
ani neviem, chcela som ist na KET, ale neviem, mam nejake bolesti brucha - hnusna endometioza, nejako sa asi prebudila ci co po tych hormonoch 😠 tak neviem ani co dalej 😔

tinka9075
22. okt 2012

@sarasota presne tak ked to vyšlo tak si treba užívat a oddychovat ved narobíš sa ešte dost 😉 😉

nelly3
22. okt 2012

@stella25
no ved ja som doniesla co som mala doma protokol a vela veci sa na konzultaci pytal a zapisoval 😉

bibi24
22. okt 2012

@zeina62 ahoj, uhniezdenie embrya nie je citit, rovnako aj a priznaky je velmi skoro, resp. su to "priznaky" z liekov, tie ozajstne, tehotenske pridu az neskor 😉

zlatanka30
22. okt 2012

@speranza1 no veru uz 30tt nechce sa mi ani verit ,uteka to rychlo. pripada mi to akoby sme boli vcera pre nase bublinky 🙂

sarasota
22. okt 2012

babenky chcem sa spitat v piatok som bola na sone a v stredu mam ist na novo nie je to moc casto

bibi24
22. okt 2012

@speranza1 jeeej ahoj, budem silno drzat palce. Som rada, ze do toho ides 😉
Ja sa mam celkom fajn, doma mi je dobre. Vela spim a oddychujem. Obcas mi je zle, ale snazim sa to predychavat.
V stredu mam utz, dufam, ze su babatka v poriadku, velmi sa o ne bojim.

bibi24
22. okt 2012

@sarasota a preco pn? Ci len preventivne?

sarasota
22. okt 2012

@bibi24 6dni v kuse pracovat a este sa tam aj natahovat tak som sa radsej dala na Pn

bibi24
22. okt 2012

@sarasota jasne, ja to chapem, tak oddychuj, dobre to je 😉

zeina62
22. okt 2012

@bibi24 aha dakujem za odpoved 🙂

speranza1
22. okt 2012

@nelly3 a bola si na UTZ? ci je vsetko v poriadku?

speranza1
22. okt 2012

@zlatanka30 veru rychlo to leti.... este len nedavno sme cakali na tvoj testik🙂... a ako prezivas tehu? citis sa dobre? boli aj nevolnosti? alebo?

speranza1
22. okt 2012

@bibi24 jeeeeeeeeeeej takze ty ides na UTZ..nebojkaj moja... bambulky su v poriadku 😵 ..tesia sa, ze mozu byvat u svojej maminky..a ako je im dobre...jaaaaaaj 😵

nelly3
22. okt 2012

@speranza1
bola minuly tyzden, ja mam aj cystu, je to vsetko z tej hnusnej endometriozy 😠

tinkatinulka
22. okt 2012

@zeina62 AHoj, dnes som 3 dni po ET,aj mna dnes babo trosku potrapilo..bolo mi dost blbo a aj pichalo.Ja mam utrogestan teraz 1x a tiež som bola prekvapena že nie všetko sa udrží tam kde má.Snažim sa hlavne večer ležať.🙂

tinkatinulka
22. okt 2012

@panarka Tak ako? Kolkko bolo vajok ???

panarka
22. okt 2012

Ahoj, tak mali sme 4 krásne vajka, dúfam že budú poriadne silné 🙂 Predbežne nám povedali že na vklad pôjdeme v sobotu, teda ak všetko sa budú vyvíjať ako sa má. Zajtra budem prvý krát volať tak dúfam že mi povie len dobré správy, keď už sme to dotiahli až sem 😉 Čítala som že ťa dnes bábätko potrápilo, asi sa už poriadne uhniezdilo, a už je tam kde má byť 🙂 Práve som čítala v papieroch že pred ET je dobré neísť na záchod a mať naplnený močový mechúr, nie nejak extra ale doporučujú to. Nevieš z akého dôvodu to je? Opatrujte sa 🙂

tinkatinulka
22. okt 2012

@panarka Ahooj, no super počet.Moj doki hovorí že 4-5 je idealne.Zajtra budem na teba myslieť poobede aby sa im darilo.Ma byť trochu plný mechúr aby na sone bol odlíšený, ale ja som asi 15 min pred bola na wcku lebo mi strasne trebalo, ale vypila som dva pohare vody a bolo to oki.Keby že maš uplne plny tak to by som sa aj bala či doki nezažije zlatý dážd 🙂 Pekný večer, veretuj ako sa da a otvaraj červené vínko.Skús každý večer aspon 2 dcl vypiť..na sliznicu super liek k ET,Mne pomohlo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre