Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

panarka
20. dec 2012

@sarasota buď len silná a ver že bábätko to zvládne. Určite cíti od teba veľa pozitívnej energie tak to určite nevzdá a milo ťa prekvapí. Veľa dievčat na teba myslí i na tvoje bábätko. 🙂

zeina62
20. dec 2012

@panarka ahoj ja berem urogestan4X2 a estrofem2X3, mne Stelcl kazal teneto tyzden to znizit na polovicu estrofem , a od buduceho tyzdna ho uplne vysadit, a co sa tyka utrogestanu od buduceho tyzdna ho znizim na 1X4 a tak ho budem brat az do odvolania lebo mam trochu kratci krcok maternice

panarka
20. dec 2012

@zeina62 ahoj, ja estrofem neberiem, tak neviem ako to funguje. A utrogestan som čítala že niekto berie aj 12 tt ale napísal mi do konca 11tt tak sa budem toho pridŕžať a dúfam že všetko bude ok 🙂 To vieš už dlho že máš kratší krčok maternice alebo ti to zistili až keď si otehotnela?

zeina62
20. dec 2012

@panarka na ultrazvuku mi zistila doktorka

tinka9075
20. dec 2012

@panarka je to najkrajší darček len tie dvojky ma zaskočili poriadne 🙂 🙂

falin
21. dec 2012

@sofia17 - sofii, super parada, sa velmi tesim ze mate srdiecko

falin
21. dec 2012

@tinka9075 - krasna fotka, uzivaj si to ,je to zazrak.

falin
21. dec 2012

@darka2001 - tak to mas krasne, urcite sa budete vytesovat zo srdiecka, drzim palceky. Kedy ides na utz?

falin
21. dec 2012

@rot - same krasne spravicky, blahozelam

falin
21. dec 2012

@sarasota - ahojky, som rada ze ste doma a ze chrobacik bojuje. Verim ze bude bojovat dalej, budem sa za vas modlit nadalej a ked nieco budes potrebovat napis ip 😉

falin
21. dec 2012

@sarasota
@speranza1
@ria191
babulky vdaka ze na mna myslite, nemam vsak dobre spravy. Vcera som bola v brne na utz, babulko sa prestalo vyvijat, zodpovedalo stale 6+0tt, to je vlastne tak ako pred 2 tyzdnami na 1.utz. Rovno mi spravili cistenie maternice (tak sme boli s dr. dohodnuty mailom, ze nech prideme, pozrie na utz a podla vysledku sa rozhodne). Ja som to uz citila, len rozum mi stale diktoval, ze never tomu, bude to ok.
Teraz mi zostava uz len sa dat psychicky po poriadku.

bibi24
21. dec 2012

@falin ☹ ☹ ☹ 😔 😢 Posielam vela sily a drz sa!!!!!!!!!!!!

ria191
21. dec 2012

@falin ahoj falinka. Obdivujem ťa, že aj po tom všetkom ťažkom čo si si musela prežiť nás tu ideš povzbudzovať. Pre mňa si veľmi silná žena a si pre mňa veľmi veľkým príkladom. Drž sa mojenko aj keď viem, že tá bolesť musí byť veľmi veľká.

tinkatinulka
21. dec 2012

@falin Posielam plnú krabicu vanočných koláčikov na ubolené srdiečko 😉

tinka9075
21. dec 2012

@falin dakujem 🙂 🙂 velmi ma to mrzí drž sa ja som tiež dúfala že že bude všetko ok 😖 😖 😖

nelly3
21. dec 2012

@falin
myslim na teba, pojdeme si spolu po mrazacika. cmuk

nelly3
21. dec 2012

@ria191
moja a ty ako? inac ja asi januar eee, nie som v poriadku, uz 4 tyzden ma boli hlava, akoze mna nebolievala a teraz toto a pre pracu mi to nejako na januar nepasuje, to je tak, ked si nieco planujem 😠

ria191
21. dec 2012

@nelly3 ja som na vážkach. Ja som taký typ, že keď ma zrazu napadne, tak sa rozhodnem zo dňa na deň. Asi sa budem riadiť aj počasím, lebo ja chodím sama a cez Uherské Hradište a je tam dosť kopcov takže uvidím. Jasné, že dám vedieť 😀 . A ešte ja som taký prízemný typ a v januári máme mať interiérové dvere a budeme ich montovať spolu s mm tak to asi aj kvôli dverám odložím na február. Objednala som si aj nejaké vitamíny aj na ten hnusný myóm tak robím zo seba pokusného králika, ale Štelcl tvrdí že nemám od toho čakať zázraky a chcem brať kyselinu listovú vlastne Femibion 800. A ešte chcem vyskúšať magnézium, aby som bola ako baránek musím toho diablika v sebe ukľudniť 😀. Inak by mi to vychádzalo tak okolo 20 februára a tebe?

nelly3
21. dec 2012

@ria191
inac ja pijem aloe vera (forever), dalej matersku kasicku tiez od nich, no takze ja tiez do seba pcham, len skoda, ze ta hlava ma boli a to len na lavej strane prednej, take tupa bolest a tlaky, neviem z coho, ma to trapi, pochodila som lekarov a nic, mne by to vyslo cca aj mozno zaciatok marca, neviem presne.

ria191
21. dec 2012

@nelly3 ty to teda riadne naťahuješ, že až marec no čo už ja asi tak dlho nevydržím čakať. Najviac ma štve, že mám stále nafúknuté bruško dosť mi to vadí, ale nechce splasnúť a gynďákovi sa mi nechcelo ísť . Dúfam, že tam mám všetko OK ani mrchaňu som nemala takú silnú ako mávam, ale to všetko tie hormóny. Ozaj mňa z tých hormónov strašne ale fakt strašne bolievala hlava, ale to u teba už nemôže byť keďže stimulka bola dávno. Dúfam, že ti to čoskoro prejde. Počítam, že si v robotke, že?

nelly3
21. dec 2012

@ria191
z hormonov nie, ved to som stimulovala uz davno, ani neviem august ci september,no mozno si tehulka, ja inac to nafuknutie mavam po mrche aj 2 tyzdne a niekedy aj bolest brucha, pripisujem to endometrioze a kde mam cystu tak tam ma aj bolieva. som v praci,ale o 12 hod. koncime 😵

zeina62
21. dec 2012

@falin boze , neviem co napisat uplne ma to zaskocilo☹ posielam vela sily a aby si sa dala do poriadku rychlo.

speranza1
21. dec 2012

@falin je mi to nesmierne luto 😔 😔 😔 .

speranza1
21. dec 2012

baby ani ja nemam velmi priaznive spravy.. v mraze mame len jedneho bobaka... a ta druha sprava je ..ze zrejme ani toto 5 IVF nam nevyslo... (5 den test neg., 6 den test slabo pozit., dnes 7 den po ET test negativny)

Ale zelam zo srdca vsetkym krasne Vianoce... vela zdravia, lasky sil, pohody a porozumenia. Aby ste stravili tieto sviatky s tymi na ktorych Vam najviac zalezi.

Este raz prajem vsetkym vsetko dobre.

ria191
21. dec 2012

@nelly3 veď toho sa aj ja bojím, že či sa náhodou endometrióza neprebrala alebo horšie či ten myóm nenarástol, ale ani s jedným ani s druhým nič nenarobím tak kašlem na to. Práve preto to nechcem tak dlho odkladať, ale na druhej strane sa bojím aj toho sklamania, lebo ja sa z toho dosť dlho dostávam, ale asi si budem musieť na tie sklamania zvyknúť 😠 😠 😠 a nebrať to tak tragicky. Teraz som taká otupelá, že by mi KET-ko vyhovovalo, ale vychádzalo by to na ten posledný decembrový týždeň a oni robia dezinfekciu. Takže vlastne nútený odklad 😀 😀 😀. Aj my končíme skôr tak sa veľmi teším 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zeina62
21. dec 2012

@speranza1 ahoj mozno sa to este zmeni to si skoro testovala

speranza1
21. dec 2012

@zeina62 nezmeni a vy to tiez dobre viete, takze je zbytocne nieco si nahovarat....je to presne take ako pri mojom.
3 IVFku.... co uz...volajako to prezijem... 😔

sofia17
21. dec 2012

@falin
je mi to moc ľúto ☹ ☹ ☹ . S mrazáčkom ti to uz urcite vyjde, budeme na teba mysliet....

ria191
21. dec 2012

@speranza1 aj jeden bobák je wow a ty si iná maniačka robiť testy už od 5. dňa nebudem ti dávať zbytočne plané nádeje, ale je fakt strášne skoro. Každopádne s testovaním nekonči teraz nedávno tu písala jedna kočka, ktorá mala jeden deň ducha, druhý deň biely, zase ducha a ďalší deň biely, ale neviem ako to nakoniec dopadlo. Možno budeme všetky prekvapené. Bola by som rada 😉

zeina62
21. dec 2012

baby mna od vcera nenormalne boli hlava
to je horsie ako zvracanie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre