Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
22. máj 2013

@vilaamalia - neboj, uz len necelych 7 mesiacov v robote a potom na najkrajsiu "dovolenku". Alebo planujes byt na PN? ci este nevies a uvidis podla toho ako ti bude

melisska
22. máj 2013

@ria191 masko a ryžu 🙂 papame každé dve hodiny niečo 😀

ria191
22. máj 2013

@falin potom mi to v skratke zhrnieš, ale už ho mám sľúbený tak ho vyskúšam tak či tak 😀 . Myslíš, že je normálne že mám plodný hlien už tretí deň 😀 😀 😀 a veľa preveľa lezie mi to už na nervy. Škoda, že sa mi nedarí skočiť na mm nejako sa bráni 😠 😠 😠 😝 😝 😝 ale dneska mi veru neutečie 😀 😀 😀

ria191
22. máj 2013

@melisska mňam 😀 ja hrášok a dva kaleráby 😀 😀 😀 to je obed čo?????

ria191
22. máj 2013

@melisska ty si teraz na PN? neláka ťa to naspäť do robotky?

falin
22. máj 2013

@ria191 - je to v anglictine, tak sa trosku trapim. ALe sledovali hladinu AMH a tam by malo prist k zlepseniu. Ty mas tusim nizku hladinu AMH,ze? To ti vysetroval gyndos?
Skoc nanho, co vahas 😀 😀 😀 , musis ho "presvedcit" ze to chce on 😉

annetty
22. máj 2013

@ria191 ahojky 🙂 obcas si checknem, co ste pisali, len nejak mam viac robotky v praci. Zajtra idem na test ☹ sefovi by nestacilo, keby som mu vycikala dve ciarocky 😀 A ako sa mas? Okrem toho ze tlacis do seba kalerabiky?🙂

izzie27
22. máj 2013

@ria191 ahoj, neboj o nic neprides 😉 ved si to potom precitas 🙂

annetty
22. máj 2013

@falin ak dojdes na nieco super ohladom inofolicu, tak daj nam vediet 🙂 Ja som bola spokojna s tym nosifolom, tusim obidva vyrobky su talianske len nosifol je o par mesiacov novsie 😉 Prave pijem 2. den nosifol 😉 ale druhy krat ho budem uzivat aj pocas teho 😵

ria191
22. máj 2013

@falin mám nízku a vyšetroval mi to gyndoš na odporúčanie Štelcla tak super si sa dočítala to veru nie je zlé. Veru skočím 😀 😀 😀

falin
22. máj 2013

@annetty - ahojky, ok. A ten nosifol ma ake zlozenie?

falin
22. máj 2013
ria191
22. máj 2013

@annetty ja sa mám vcelku super aj ja veľa robotky aj doma aj v práci preto vás tu zanedbávam. Niečo mi ušlo? aký test . Asi sú to veľmi podobné preparáty ak nie rovnaké 🙂

ria191
22. máj 2013

@falin ďakujem ešte že si mi to poslala, lebo ja by som si ho dávala ráno v práci 😀 to by mali zo mňa radosť 😀

ria191
22. máj 2013

@izzie27 tak to áno, ale netestneš o deň skôr 😀 nech mám dobrú náladičku na cestu 😀

falin
22. máj 2013

@ria191 😀 tak pekne az vecer pred supnutim do postielky 😉 . Inac co som pozerala zlozenie inofolicu na nasich strankach, tak je to inositol (vit. skup. B) a kys. listova. Ta studia bola o inofolicu plus a tam je navyse melatonin, tak pripadne si pridaj este ten 😉 , urcite neuskodi

stella25
22. máj 2013

Baby, prosim vas. Prvy pohovor v Reprofite sa plati? Alebo ako to prebieha? Kedze som slovenka a poistovna mi asi v zahranici nic nepreplati?
Dakujem

falin
22. máj 2013

@stella25 - ahoj, nie konzultacia sa neplati. Plati sa az po ET. Ak nemas na sk vycerpane 3 pokusy IVF, tak poistovna ti refunduje naklady (vzp a dovera ano, union poistovna tusim nie). Cize si to cele zaplatis, potom podas v poistovni ziadost o refundaciu, prilozis doklady a cakas na peniazky 😉

stella25
22. máj 2013

@falin Dakuje, ja som uz samoplatca. Mam za sebou 3 neuspesne IVF a tak skusam nazor inych lekarov, a kedze vsetky tu chvalite lekarov, tak som sa rozhodla skusit stastie aj ja 🙂

falin
22. máj 2013

@stella25 - ja som tiez vycerpala 3 pokusy na sk, urcite vyskusaj brno, su tam super a ako pises, vzdy je dobre vypocut si nazor inych lekarov. Dost stavaju v brne na minimalnu stimulku - mensie mnozstvo, vyssia kvalita. Kam do centra si chodila na sk?

ria191
22. máj 2013

@falin ešte že si ma upozornila ja som si nevšimla, že je aj Inofolic Plus s melatonínom navyše (ten veru nepotrebujem večer padnem ako kabela 😀 😀 😀 ), ale predpokladám, že na Sk je iba Inofolic, lebo som ho pozerala na nete a ten Inofolic Plus neponúkajú našťastie ten by mi bodol po ET alebo KET-e 😀 😀 😀 to by ma mohli uspať aj na dva týždne 😀 😀 😀 .

vilaamalia
22. máj 2013

@ria191 je, ale ten stres a fofry...:(

nelly3
22. máj 2013

baby pomoc ta moja mrcha, hnusne krce mam uz treti den, akoze ma boli vsetko - creva, mocovy mechur, vajecniky, maternica 😢 hnusne hormony, akoze som fakt z toho na nervy. ked uz mi ani ibalgin 400 nepomaha 😢 dufam, ze nic zleho sa mi tam nedeje.

falin
22. máj 2013

@ria191 - uz som to nasla, nosigol je to iste co nofolic len ma navyse vit, b6 a b12 😉

ria191
22. máj 2013

@vilaamalia tak to áno to je potom na h....o 😠 😠 😠

ria191
22. máj 2013

@falin a neponúka výhodné troj- balenie za 35€ ako inofolic

falin
22. máj 2013

@ria191 - hej u nas je iba inofolic.

ria191
22. máj 2013

@nelly3 to sa pravdepodobne čistíš, ale máš pravdu tie hormóny fuj narobia veru galibu.

stella25
22. máj 2013

@falin chodila som do Iscar MT, mne sa netvoria takmer ziadne vajicka, takze soft u mna neprichadza do uvahy, ja pri max. davkach mam max. 2 vajicka a popritom brucho nafuknute ako v 4 mesiaci.
Dost sa toho obavam, lebo produkcia mi rychlo klesa, obavam sa ze skoncim pri darcovskych, na co by v Brne mali byt odbornici ako pisu.

ria191
22. máj 2013

@nelly3 radšej napíš Kouďákovi aspoň nič nepodceníš.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre