Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

vivianamk
13. aug 2013

@sarasota ano presne, na den ako určil reprofit. tak zajtra rano uvidime čo krv ukaže 🙂

lubicaligocka
13. aug 2013

@nomxxx uffff uz som sa zlakla ze som nieco prepocula. Tak to dam do brucha ved ihlicka je rovnaka ako pri menopur.

lubicaligocka
13. aug 2013

@stastenka42 to bol strasny preklep. Mne v UK povedali, ze mrazene su lepsie ako cerstve. Ale teraz neviem ci to plati pre emb.alebo vajka. Ja si dam vlozit cestve lebo sa mi nechce cakat dufam ale ze zostane aj na mrazenie. Asi hlupa otazka ..... Vedia dr co vkladaju? Ci je to dievcatko alebo chlapec??

sarasota
13. aug 2013

@vivianamk tak potichucky gratulujem a verim ze zajtra uz budem nahlas 😉 🙂

bergalm
13. aug 2013

@stastenka42 gratulujeeeem je to super povzbudive pre nas vsetky 😀 do dalsieho boja 🙂

nelly3
13. aug 2013

@lubicaligocka
nevedia 😀

tinna13
13. aug 2013

@stastenka42 tak to je uzasne hcg 🙂 , ty si tak v tom, ze viec sa uz neda 😀 , tehu virusiky chytame 🙂

melisska
14. aug 2013

@vivianamk 😵 😵

falin
14. aug 2013

@yanka1 - vdaka 🙂

@stastenka42 - je to uzasne, drzim palce nech ste v poriadku 😉

falin
14. aug 2013

@sarasota - skus si dat predpisat u svojho gyndosa. A naco potrebujes clostyl? Ved si bola na ket. Nemyslela si utros?

falin
14. aug 2013

@stastenka42 - ja som to uz pokazila 😖 zas som stala asi v zlej rade 😝

falin
14. aug 2013

@lubicaligocka - lubi aj ja som mala odber o 10.00 a pichala som pregnyl tak neskoro , to bolo pre mna utrpenie vydrzat tolko hore a rano nevyspata do prace 😒 . Ked ti picha pregnyl sestricka, tak do svalu, ale ked si pichas sama, tak do bruska , presne ako menopur 😉

annetty
14. aug 2013

@stastenka42 - moc gratulujem 🙂 Kraaaaaaaaasne hcg 😉
Baby, taketo spravicky chcem citat od vas...😉

@lubicaligocka - jedine vtedy, ak by si dala geneticke vysetrenie za pekne palky 😉

@sarasota ak - by si nezohnala closti, tak skoc ku mne do tt...ma velku closti zasobu 😉 a som si takmer ista, ze to uz brat nebudem 🙂 Alebo ti ho mozem poslat aj postou, nie je pb 🙂 A si si ista ze closti si chcela pisat? Ides na stimulku?

vrabcek24
14. aug 2013

@lubicaligocka pregnyl picháš do brucha ako aj ostatné včeličky, do svalu Ti to môže pichnúť IBA kvalifikovaná osoba, čiže doktor alebo sestrička

vivianamk
14. aug 2013

som šťastná že je toto forum a že ste tu vy, že môžem aspoň vám okrem mužíčka kým prejde 12 tt zvestovať dnešnú správu 🙂 mame už aj prvu fotku, ukazali sa nám dve bambuliatka🙂 Bola som prekvapená ze uz UTZ, mooc potešilo. HCG výsledky budú na obed. krásny den moje spoluzačínajúce mamičky

tinkatinulka
14. aug 2013

@vivianamk gratulujeeem 🙂

lubica1979
14. aug 2013

@vivianamk gratulujem a držím palce 🙂

gaga83
14. aug 2013

@vivianamk teším sa s tebou 🙂

jahoda333
14. aug 2013

@vivianamk blahozelam k dvojickam krasny pocit a super sprava a navnada pre dalsie snazilky a cakatelky 🙂 😉

tinna13
14. aug 2013

@vivianamk blahozelam 🙂 a vela stastia aj nadalej 🙂

melisska
14. aug 2013

@vivianamk tešíme sa spolu s vami 😵 No dievcata už len naskakovať na idúci vlak 😉

vivianamk
14. aug 2013

@vrabcek24 mne v reprofite poradili ist si to dat pichnuť na pohotovosť do svalu

vrabcek24
14. aug 2013

@vivianamk to preto ťa poslali na pohotovosť, lebo do svalu môžu pichať iba zdravotníci, je to aj v príbalovom letáku, ale my si to tu picháme do bruška a v pohode 🙂

vivianamk
14. aug 2013

@vrabcek24 ano ved som počula, ze sa to aj tak da. tak ok 🙂

melisska
14. aug 2013

@vivianamk aj ja som pichala do bruska 😉

nomxxx
14. aug 2013

@vivianamk skvelá správa 🙂 ...sa teším, že ďalšia z nás chytila tehu vlak, ja sa pridám čoskoro 🙂

tinka9075
14. aug 2013

@vivianamk super správa vitaj v klube dvojičiek 🙂 🙂 🙂

nelly3
14. aug 2013

@falin
no kontrola u nasho gyn. dopadla celkom oki, cysta ma len "4,8cm" (nie 6cm), ale ved to je jedno, utros, prednison, pregnyl mam uz doma a ja tapa som si zabudla kupit ihly, nevadi zajtra poriesim, pytam sa kolko sa doplaca za pregnyl, ze okolo 1,80€, minuly rok som pozerala a doplacala som do 1€, sa mi to nejako nezdalo a jasne, ze v lekarni si hradim plnu sumu 😠 vyse 12€, no co uz a mam 5000 jednotiek ani neviem kolko sa picha, asi tolko vsak?

tinna13
14. aug 2013

@gerdusha podla tabulky si na rade, kedy mas testovat? Baby nasadili latku velmi vysoko, snaz sa to nepokazit 🙂 , silno drzim palce

vivianamk
14. aug 2013

prave som volala o vysledky z krvi tak mame : HCG 1875

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre