Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

buba08
27. aug 2013

@zibi drz sa, zajtra na teba myslim 🙂

miscok
27. aug 2013

@zibi aj ja drzim palce 🙂

sarasota
27. aug 2013

@zibi drzim paluchy 🙂

sarasota
27. aug 2013

@nelly3 podam informacie 😉

mimika1973
27. aug 2013

@gerdusha to vazne???! 😕 🤐 🤐 😲 😲

sarasota
27. aug 2013

babulky kolko ma byt abstinencia pred Opu

gaga83
27. aug 2013

@sarasota to aj mna zaujima;);)ako sa citis?Mna pobolieva lavy vajecnik. Uz aby bol stvrtok Som zvedava kolko bude vajicok.

jassminx
27. aug 2013

@sarasota nooo, podla spravnosti, by to mali byt 3 dni. Tak nam vzdy kazali 😉

nelly3
27. aug 2013

@gerdusha
ja si myslim, ze na to nemaju cas🙂

lienka_1
27. aug 2013

@sarasota
@gaga83 3-5 dni 😉

lienka_1
27. aug 2013

@buba08 A kolko si toho cecka dostavala? Nejako sa neviem dopracovat k nejakym poriadnym zdrojom. Je tu sice o tom tema, ale nema to s ozajstnou megaabsorbickou liecbou nic spolocne. Tu od nasho obvodaka take nieco ani nahodou neocakavam. Si viem predstavit, keby som nanho nieco take vybalila. Uz dost, ze mi predpise bez slova prednison. Budem si musiet zajtra poriadne sadnut k netu a zahrat sa na detektiva Babocku.

stella25
27. aug 2013

@zibi silno držím na zajtra palce, nech všetko dobre dopadne 🙂

tinna13
28. aug 2013

@gerdusha a ako si vlastne dopadla?

mimika1973
28. aug 2013

Hello vsetkym 🙂 U nas sa uz konecne ukazuje slniecko! 😎
Zibi, myslim na teba dnes! A cakame dobru urodicku! 😵

mimika1973
28. aug 2013

@tinna13 ahojiko, ako sa mi mas? nevolnosti a priznaky tehulkovske este neprisli? 😉
Kedy mas utz aby si videla fazulku? 😵

mimika1973
28. aug 2013

@lienka_1 ahoj lenuska, to akoze pre manzelika tato liecba s Ckom? 😉 proti tym infekciam a tak? jasne, ze treba skusit vsetko vsetko!!!! 🙂
Ja som chcela mojmu tiez nasadit dake vitaminy, ale on mi na to kasle, hmmm, ze vraj zbytocne, a ze prehanam to s tym...pffff.
Hlavne ze, teraz okrem terato, mal aj pohyblivost znizenu veru, a to 1x !!, tak mame asthenoterato zaznacenu v jeho spermograme u RF. Vsak je aspon ovocie, ale asi je to malo ten prisun vitaminov, a doplnky mi nechce, hlava tvrda! 😒

tinna13
28. aug 2013

@mimika1973 ahoj, dakujem za opytanie, mam sa dobre. Priznaky obcas su, aj mierne nevolnosti, zatial vsetko s mierou. Sono mam v pondelok tak sa uz neviem dockat 🙂 aj moj manzel je ako tvoj, tiez by som donho nic nedostala 🙂

lienka_1
28. aug 2013

@mimika1973 S tymi vitaminmi a roznymi doplnkami je to take relativne. Pred 1.ivf som muza ako tak presvedcila aby uzival profertil a mal po nom este horsi spg. Takze asi tak. Boli uplne zbytocne vyhodene eura. Ta megaaskorbicka liecba je skor na posilnenie imunity, kedze sa mu tie zapaly vracaju. Od zibi som citala nejake studie a tam bola jedna cast venovana mega davkam Ccka. Uzivanie c vit. zvysuje pocet spermii, ale u nas je problem hlavne s morfologiou a tu zlepsit nevieme. Tak teraz zhanam informacie, kde by to mm mohol absolvovat, lebo uzivat Ccko oralne nema vyznm, teda aspon nie take vysoke davky.

nomxxx
28. aug 2013

ahojte dievčence, dnes som testovala testom z RF, test podľa očakávania negatívny, ale mrcha nikde, mala som dostať v pondelok, tak neviem, či to je tým Utrogestanom, keď som ho užívala 4-0-4?

speranza1
28. aug 2013

@annetty ahoj moja..odpovedam neskor, lebo som nemala cas.....ja ani neviem za kym ideme do Prahy. Ta pani na recepcii mi to nepovedala..ale mne je to jedno..hlavne nech nas vysetria...🙂...

speranza1
28. aug 2013

@tinkatinulka aj tebe odpisujem neskor, tak prepac...:-O....aj my ratame s cca 300 €.. nevies, ci sa da platit v €lebo len v CK v Podolí?

speranza1
28. aug 2013

@holly74 ach jaj moja...uz 3 IVF... aj my sa chystame na 6 IVF.. do kelu ..tie neuspechy vedia cloveka velmi znechutit.... verim ti ze nemas chut premyslat o dalsom pokuse...a co na tie neuspechy lekari???? to ti ziadne riesenie ine nevedia poradit???? nerozumiem tomu..lebo ani nam nevedeli povedat, preco sa nam tolko nedari.... 😖

speranza1
28. aug 2013

@sarasota dufam, ze pozitivna nalada sa bude pri tebe drzat este dlhu dobu a ty nas coskoro prekvapis // 😉 😵 .. drzim palce...velmi velmi...prevelmi

speranza1
28. aug 2013

@nomxxx ahoj nomx...myslim si, ze to moze byt sposobene aj utrosom..hoci na druhej strane, ja som dostala mrchu stale aj pocas uzivania utrogestanu.....

speranza1
28. aug 2013

@lienka_1
@mimika1973 ahojte dievcence... no chvala Bohu moj mm nema problem brat akekolvek lieky..... ak pomozu.... tak nevidim dovod preco by ich mal nebrat...a aj vitaminy pomozu viac v tabletkovej forme ako len vo forme ovocia.... to by musel zjest veeelmi vela ovocia a zeleniny denne, aby dostal do seba taku davku, aku by potreboval na zlepsenie spmg.

lubicaligocka
28. aug 2013

@bimba8 s tymi letenkami mas pravdu a hlavne ked si ich mam booknut tak tyzden dva pred od letom. To tam uz nic lacne nie je.

@mimika1973 ano davali sme len jednu.Kedze je to nase prvulinke IVF a ja som zdravotne O.K. . Moj partner sa o mna bal v pripade problemov s tehotenstvom s dvojkami I ked ja milujem myslienku na bvojky.takze na 2 nepristupil 😠 😀

@lienka_1 mne sa tie ceny zdali dost vysoke. Do PE z Brna a naspet ocovym autom je len 30 EU a nasi ma vzdy radi uvidia ale nabuduce letim urcite len na otocku lebo uz ma ide 🤐

lienka_1
28. aug 2013

@speranza1 Fakturu sme mali v czk a platili sme kartou. Cena bude zalezat od toho, co vsetko vam budu robit, ale co pamatam, tak to bolo zhruba okolo 300e. Drzim palce, nech su vysledky dobre.
A este jedna vec. Ked tam pridete, treba si zobrat ciselko, takze ked pridete skor, nebudete musiet cakat. Naposledy tam bolo tolko ludi, ze sme skoro nestihli lietadlo, museli sme lekara poprosit, aby nas zobral prednostne, hoci to tam nerobia radi. Ale mm im vysvetlil v akej sme situacii a vsetci boli velmi ustretovi.

speranza1
28. aug 2013

@gerdusha ahoj ... no ja by som sa ani necudovala keby si to tu citali... (samozrejme ked maju na to cas).... ti sa ale musia smiat na niektorych prispevkoch😀... preto ja nikdy nekomentujem konkretne ziadneho lekara 🙂 .. ze ich pozdravujeme a nech sa im dobre pracuje....( to myslim naozaj uprimne) ... 🙂

nomxxx
28. aug 2013

@speranza1 však to aj ja, pri prvých dvoch IVF prišla mrcha presne ako hodinky 😲 preto som z toho zmetená, tak ma napadlo, či neísť na vyvolávačku po pár dňoch meškania

speranza1
28. aug 2013

@lienka_1 jeej dakujem za odpoved moja...a kde sa da zobrat to cisielko? na recepcii?
a idete na dalsi pokus aj vy? alebo ako je to s vami...stratila som prehlad.... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre