Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
4. sep 2013

@nomxxx na hematologii davaju kyselinu listovu, b vitaminy, niejaky heparin, ktory ti moze doporucit aj dr. v brne ked sa s nim porozpravas, preventivne 😉 skusaju aj prednison preventivne-tiez dr. v brne

melisska
4. sep 2013

@dalida drzime palcekyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵

melisska
4. sep 2013

@nomxxx ja chodim na hematologiu do KE dr, Hulikova -rychlo a super 😉

melisska
4. sep 2013

@nelly3 netrap sa, ked to ma byt bude 😵 😵 😵 staci jedno kvalitneeeeeeeeeeeeeeeeee 😎 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😉 😉 😉

nomxxx
4. sep 2013

@nelly3
@tinkatinulka
@melisska
ďakujem za poradenie, som písala tej Dr. Drakulovej (zaujímavé meno pre hematologičku 😀), nemohla som sa tam dovolať, tak uvidíme, či sa ozve...mne je jedno, kde pôjdem, hlavne, nech je to rýchlo 🙂

falin
4. sep 2013

@nelly3 - jasnacka, ze staci jedno jedine, posli stres ta het 😉 . Neviem z hlavy tie velkosti, zda sa mi ze pri druhom utz (11dc) boli okolo 21 mm.
Injekcie sa mi uz rysuju, tak dufam ze to vyjde. Ja som pozerala lieky aj na dovolenke, aj som pisala tej pani z brna, ale lienka ma predbehla 😀

@nomxxx - super, sikulka si 😉 . A presne ako tinulka pise, mutacie ti zisti aj na genetike a pripadne ti preventivne daju anopyrin

nelly3
4. sep 2013

@falin
ja viem, no ved uvidime, uz to necham tak, piatok uvidim.
@melisska vyjde to urcite lebo teraz je ten spavny cas uz konecne 😉

nelly3
4. sep 2013

@falin
a kedy ides opat do boja?

lienka_1
4. sep 2013
isabellaa
4. sep 2013

@melisska estrimax si tiez brala az do 12 tt, 3x denne? diky 😉

lienka_1
4. sep 2013

@falin Pisala mi ta zienka ohladom menopuru, ze este pocka na odpoved tej prvej, ale ze sa jej nejako neozyva. 18.9. budme v Brne, tak ked sa k nim dostanem ja, urcite ti nieco spustim. Uz budm mat o zopar ampuliek viac ako budem potrebovat, ale chcela to predat naraz.
Dievcata dafu, janka, lubka, sarasota, nelly aj vsetky ostatne, myslim na vas! Drzim palce! Nestiham poriadne ani citat, noe to este odpisovat.

dalida
4. sep 2013

@melisska dakujem, sama som zvedava ako zareagujem na liecbu. 😉

nelly3
4. sep 2013

baby napadla ma vec, ze ked v podstatne ich nemam moc velke tie folikuly, naco mi davaju pichat orgalutran? ved ten ich asi zbrzdi ci? 😕

strapula27
4. sep 2013

@isabellaa ja som vobec nebrala estrimax, isli sme v native a keby to nevyslo tak Marcelko povedal,ze potom to skusime s estrimaxom

lubicaligocka
4. sep 2013

Baby dikes za podporu. Dam vem vediet hned po prichode domov ako sme dopadli.
Dnes sa mi ale moc moc toci hlava. Akurat balim kufre o 12.30. Vyrazame.,ideme este za strykom do BA do nemocnice. Celkom may tesi to tocenie hlavy lebo by to mohol byt znak teh. 🙂 ale ja mavam casto nizky tlak plus stress z cestovania a vsetkeho okolo toho....

A Ozaj. Chodi niekto aj Otevrelovi? Mne robil odber aj vklad a celkom sa mi lubil... 😲 😀 😀

isabellaa
4. sep 2013

@strapula27 aha, dakujem. A ako sa Vam dari? Uz mate aj mena? Uz sa to blizi 😉

stastenka42
4. sep 2013

@isabellaa ja tiež beriem estrimax 3x1,ale od vcera si davam 2x1,pomaly do 12tt to odstavim..tiež beriem aj utrogestan 2x4tbl...

lubicaligocka
4. sep 2013

@nelly3 could citam kazda berieme orgalutran ku koncu. Neni to aby tam foliky zostali, nepraskli a telo ich nevylucilo... Aspon tak som si to ja vysvetlila..
.

isabellaa
4. sep 2013

@stastenka42 super, ze si odpisala aspon niekto, uz som si myslela, ze len ja take davky beriem. A to ti lekar povedal, ze mas brat 2x1 a potom uberat? Ja som sa to pytala Vituskovej pred vkladom s dorazom, ci tolko vela a ona, ze ano az do 12 tt.....

nomxxx
4. sep 2013

@lubicaligocka ja som bola na vklad u Otevřela, a určite môže byť 😀 ...aj keď viac by sa mi páčil, keby bol úspešný 😝 😀

melisska
4. sep 2013

@isabellaa no ja som estrofem vysadila pred ketom ,myslela som,ze to ma byt tak 🙂 ale ma sa brať do 12 tt

stastenka42
4. sep 2013

@isabellaa Ano,postupne do 12tt treba vysadit..nie prestat z jedneho dna na druhy ..ale utros zacnem pomaly az v 12tt ten sa moze do 14 a niekde az do 16tt ...predsa su to mega davky tak pomaly..a neboj ja beriem este prednison a picham fraxiparin,tak urcite je vsetko ako ma byt🙂

miscok
4. sep 2013

@nelly3 Mne pouzitie Orgolutranu vysvetlila Dr. Pospisilova tak, ze umozni dorast mensim folikulom. Cize, ak by sme mali napr. spolu 5 folikulov a 3 budu dostatocne velke a 2 mensie, tak tie dva pomocou neho pekne dorastu a tie silnejsie na ne pockaju 🙂

falin
4. sep 2013

@lienka_1 - rysuje sa mi 14 ampuliek menopuru (tu z SK), to bude aj s rezervou 😉 . Ak stihnem zohnat ja by som rada uz zacala so stimulkou, buduci tyzden ma prist ms, tak musim verit ze to klapne, inac az v oktobri
Ty kedy planujes do stimulky? toho 18.9. ides na konzultaciu?

@nelly3 -chcela by som uz tento cyklus, ak to neklapne s liekmi, tak buduci. Este si clostil musim dat predpisat 😝

lienka_1
4. sep 2013

@falin Idem na hysteroskopiu. A Ivf az ked sa mm upravia vysledky. Je to super, ze sa Ti podarilo zohnat. Drzim palce, mech je to ten spravny pokus.

melisska
4. sep 2013

@lienka_1 moja vsetko mas vporiadku 😉 kedy mas tu hysteroskopiu?
@falin 😵

mimika1973
4. sep 2013

@isabellaa hello, som ti pisala do IP ale si mi este neodpovedala!? 😖 😉

asandy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
isabellaa
4. sep 2013

@mimika1973 odpisane 😉

yanka1
4. sep 2013

@mimika1973 drzim palce na pohovor !!! a ako pise daffy, to vinko vypi kludne s kolou 🙂

OPU mi robila Vitouskova, vsetko bolo v pohodicke, az som bola prekvapena ... len mi potom este davali infuzku na ten OHSS ... vkladat budeme urcite dve 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre