Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
4. sep 2013

@yanka1 moooja, to je pekne, oni sa drzia a vyvijaju! 🙂
To ja to iste, strasne som bola nervozna pred telefonovanim!!!! ten stres, ci su este nazive a ci sa dobre vyvijaju, a ci bude ET na 5.den vobec, to bolo asi to najhorsie na tom celom cakani! 😖
Uvidis, zajtra uz budu urcite 8.bunkove, tie dvojbunkace sa vedia rychlo spamatat a dohonit zameskane! 😉
My sme to tak mali tiez, z 2 na 8 za jeden den! 🙂 Ver im pekne. 😵
Ozaj, uz ti poslali mailom ten odber spermogramu pri OPU? ze kolko % bolo morfologicky dobrych?
Este zajtra volas, a potom uz nic, ak by bol daky problem, oni daju vediet este pred ET, pred cestou akoze.
Zachvilu budes tehulkovat, jupiiii!!!!

mimika1973
4. sep 2013

@strapula27 ahojky, super babetka sa maju ok! 😵 😵 Pekne mena budu mat 🙂
No vy ste mali preco mrazene spermose?
My preto, lebo sme daleko, a mm nemoze hocikedy docvalat do brna, tak do rezervy ak sa vyberiem sama na ivfko.

mimika1973
4. sep 2013

@yanka1 skus paralen, to sa moze si myslim, aj tak este nie si po vklade, tak neboj nic, preliec rychlo!
ja som tiez si dala hned prvy den a preslo mi to, ked som sa citila na chorobu, bolo to tiez pred ET...

dafy
4. sep 2013

máme srdiečko 😵 😵 😵 😵 5,2 mm som štastná véééééééééééééľmi 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

mimika1973
4. sep 2013

@melisska 🙂
ako myslis, ze do IVF? akoze po tych 6.mesiacoch? 😉
Hmm...ale je to dobre este daleko vyckavat veru, ak to vydrzim...teraz sa citim vyborne na pokus, po zime budem grogy a bez vitaminova! 😀

mimika1973
4. sep 2013

@dafy jeeeej super spravicka! tesimeee!!!! 😵
Je teda jedna bublinka? 😉

amali
4. sep 2013

@dafy super, gratulujem 😉

nelly3
4. sep 2013

@ria191
vies co v sobotu som bola na utz v RF a tam pekne na kazdej strane po 3ks, okolo 10mm mali, potom som bola vcera u svojho a ze vidi na jednej strane 3ks na druhej len jeden, tam kde mam cystu, mozno boli schovane, neviem, tak som volala do RF ze teda co a ako, potom mi volal koudelka lebo az poobede prisiel do prace a ze no vidim to tak na 1-2 ks? co ti mece si myslim 😀 akoze ma to zobralo, co uz. uvidime, ved vcera som este pichala a aj dneska 150 jendotiek menopuru, uvidime co z toho nakoniec bude.

lienka_1
4. sep 2013

@dafy Cely den vymyslam habadury, aby som mohla mrknut, ci si uz dala spravu z ultrazvuku. Veru sa oplatilo 🙂 🙂 🙂 noze ich tam v vlaku zosoruj, nech je miesto aj pre nas ostatne 😀 Paradna sprava 🙂 Blahozelam k srdiecku!

yanka1
4. sep 2013

@mimika1973 no sak dufam, ze si teraz trosku svihnu, v noci to rozbehnu a do zajtra pozitivne prekvapia 🙂
zajtra budem zas cela netrpezliva 😉 bodaj by si mala pravdu a coskoro by som bola tehula 😉
skusim ten paralen, aby som do soboty bola maximalne fit ...
spermiogram este nemam, uz by som chcela vidiet vysledok, lebo som mojho chlapa napchavala roznymi vitaminmi - 2-4 x denne maca, kotvicnik, vitamin E, zinok, tak som zvedava, ci sa aspon trosku nieco polepsilo ... naposledy v auguste sme mali patologiu 96 %, predtym v decembri 85% .... behom 8 mesiacov zhorsenie o 11 % 😖

ked si teraz taka nastartovana na IVF a pises, ze sa citis vyborne na dalsi pokus, neni cas to este skusit ?
nedalo by sa ti to nijako skombinovat s tou pracou - ze by si prisla len na odber+vklad ? komplikovane, co ?

dafy
4. sep 2013

@mimika1973 áno jedna 😀
@amali dakujem 🙂

nelly3
4. sep 2013

@strapula27
krasne mena 🙂

dafy
4. sep 2013

@lienka_1 dakujem Lienočka 🙂 už máš vyhriate miestečko vedla mna 😉 😵

lienka_1
4. sep 2013

@dafy A vydrzis drzat mi ho dlho-dlho? Lebo miesta malo, zaujemcov vela-vela 😀 A nemam to srdce zaberat miesto, ked ho zatial moze obsadit dalsia cakatelka. Ked pojde do tuheho, tak tam potom narobis poriadky a ja sa natlacim 😀 😀

dafy
4. sep 2013

tu je naša láska na ktoru som tak dlho čakala 😵 😵

melisska
4. sep 2013

@mimika1973 nie myslim teraz ísť do IVF , vsak kym otehu, kym narastie pojdes na materskú , akurát po 6 mesiacoch a basta 😉
@dafy supeeeer pijeme 😀 😀 😀

miscok
4. sep 2013

@dafy Krasne, gratulujem 🙂 🙂 🙂

ria191
4. sep 2013

@dafy plne si to zaslúžiš užívaj si to kočko 😀 😀 😀 😀. Ale ty pačmaga si ma dneska riadne vystresovala, kde si sa toľko tárala hm???? Od rána tu nakúkam a čakám ťa 😀 😀 😀

ria191
4. sep 2013

@nelly3 podľa mňa 5 ks 😀 😀 😀

strapula27
4. sep 2013

@mimika1973 zmrazit sme si dali automaticky,lebo sme nevedeli ci ET vyjde a nakoniec sme si isli po nanuciky, tie sa uchytili🙂

strapula27
4. sep 2013

@mimika1973 jaj,prepac, ja som trubina, ja ti pisem uz o zmrazenych embryach a ty o spremiach🙂 prepac, odkedy som tehotna, mam to cele spomalene 😀

mimika1973
4. sep 2013

@strapula27 nanuciky spermiky myslis? 😉 ci embryjka?

tinkatinulka
4. sep 2013

@dafy gratulujem po tých rokoch je to úžasný výsledok a je to len zásluha tvojej sily ist stale dalej 🙂 a o dva roky sup po nanuky 🙂

mimika1973
4. sep 2013

@dafy ty, a nie su tam nahodou dve? tam vedla je nieco podozrive! 😉 😀

dafy
4. sep 2013

@ria191 az poobede som mala gynekologičku som to nenapísala včera?? 😀 😀 😀

dafy
4. sep 2013

@mimika1973 hej kukala som aj ja ale asi nie ved lekarka by videla nie?? 😀 😀 😀 neviem co to je to druhé 🙂

dafy
4. sep 2013

@tinkatinulka áno kazdy jeden neuspech ma zlomil velmi, ale tá tuzba mat druhé bábo ma hnala vpred aj cez prekážky 🙂 robila som mozne aj nemožné uz preto 😉

ria191
4. sep 2013

@mimika1973 ozaj ty si iná "koumáčka" vyzerá to tak 😀 😀 😀

ria191
4. sep 2013

@dafy možno písala, ale nemám čas čítať spätne 😠 😠 😠 možno budú aj dve myslím, že sa to tu už raz stalo veľmi by som ti to priala je to dosť veľká dutinka 😀 😀 😀

melisska
4. sep 2013

@dafy naozaj,veľká dutinka ,skryl sa chlapček 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre