Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
19. sep 2013

baby je normalne ,ze ma dnes bola vajecniky az tak ako keby mali prasknut?rano som pichla merional a orgalutran a vecer mam pichnut pregnyl tak snad mi foliky ostali ☹

nelly3
19. sep 2013

@bergalm
neboj ostali 😉

bergalm
19. sep 2013

@manita mas pravdu aj mne tak povedali ,preto si ho vzdy radsej kupim v RFlekarni

dafy
19. sep 2013

@nelly3
@manita však jasné málo nás stoja IVFka tak treba buchnut vyššie ceny mám dosť 😠 😠 😠

yanka1
19. sep 2013

@zibi to uz asi nie .. ved dnes som mala oficialne testovat, s RF testom a nic ... dala som este aj jeden desiatkovy test a tiez nic ... tak sa musim nejako nakopnut, mesiac pauza a cca po 20.10. pojdem do dalsej stimulky 😒
este gaga83 ma sancu, testuje v sobotu ...

nelly3
19. sep 2013

@dafy
presne, tiez som bola nahnevana 😠

yanka1
19. sep 2013

@skaredekacatko tak to ti ja presne neviem povedat, ja doteraz okrem hormonalneho profilu nemam absolutne ziadne vysetrenia,som to troska zanedbala, preto planujem tu hematologiu ... imunologia ti predpokladam ukaze, ci netvoris nejake protilatky atd.... ale su tu kocky, ktore maju vela, vela nastudovane a tie ti to lepsie vysvetlia : )

bergalm
19. sep 2013

@nelly3 dufam,ze hej ale od rana ma bolia jak svina 😀 😀 uz nech je Sobota ozaj nevies nahodou ako to potom pokracuje po OPU?kedy mi povedia ci sa oplodnili?a ci vlastne su zrele?

zibi
19. sep 2013

@yanka1 jaj tak dnes si mala hej aha ..tak to ubehlo..no my pojdeme asi tiez este do konca roka ale asi az v novembri uvidim ako mi to teraz vyjde ..musim si dat dokopy stitku najprv

nelly3
19. sep 2013

@bergalm
mne hned este na izbe prisiel povedat koudelka, ze je zrele, ale to asi preto, ze som mala len 1 oocyt. potom na druhy den volas ci sa oplodnili atd. to ti tam povedia 😉

bergalm
19. sep 2013

@nelly3 dik aspon mam sajnu co ma tam caka 😉

zibi
19. sep 2013

baby toto vyzera tiez zaujimavo tyka sa to nidacie

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16926261

ti antagonisti je zrejme to citrocide alebo ako sa to vola...a este jeden ..niekde som citala ze na uhniezdenie dokonca davaju aj injekciu decapepthylu .neviem ci niekde v nemecku nie?

manita
19. sep 2013

@bergalm ja som tiež chcela Pregnyl kúpiť v Brne (vyjde tam polovicu), ale vadilo mi, že by sa to dostalo do chladničky až o niekoľko hodín (my vždy ideme z RF ešte za krásami Brna - je tam toho toľko na spoznávanie... a vždy je nám z toho fajn, zabudemen na trápenia s IVF pri tom). 😉

manita
19. sep 2013

@bergalm ty máš volať na druhý deň po OPU medzi 13h a 14h a emryologička ti povie, ako sa majú tvoji mojkovia 😉

bergalm
19. sep 2013

@manita tak to hej no ja som ho kupila a o 3hodky bol uz v nasej chladnicke sestricka mi kazala vybrat u nich a okrem toho mi dala aj orgalutran a ten ide tiez do chladnicky tak snad tym nic nepokazim no ja vzdy este zbehnem po obchodikoch a mm je potom zo mna na nervy..... 😀 naposledy som kupovala 4hodky tenisky a on saleeeel hrozneee 😀 😀 😀

yanka1
19. sep 2013

@manita ale teraz uz bude relativne chladno, uz by som sa to nebala kupit

bergalm
19. sep 2013

@manita aha a to aj v Nedelu??oni su tam?

zibi
19. sep 2013

nie cetrocide ale decapepthyl

manita
19. sep 2013

@yanka1 presne tak, ja som mala IVF: jún, júl, august (horko jak sviňa, bolo by po Pregnyle) 😉

bergalm
19. sep 2013

@yanka1 na to som sa troska spolahla aj ja,ze je chladno tak snad to bude o.k.za hodinku pichame 😅

manita
19. sep 2013

@bergalm áno, aj v nedeľu

bergalm
19. sep 2013

@manita dakujem za infosky no uvidime zajtra asi posledny raz do prace a potom PN no uvidime ako budeme na tom s vajkami 😉 verime ze dobre

manita
19. sep 2013

@bergalm ja teda nákupy vôbec, nám je shopping ukradnutý

my radšej hrady, vila Tugendhat, kasematy, múzeum hračiek, ... a táááááááááááák... Brno je také krásne... 😉 😉 😉

ikuska
19. sep 2013

Babulky ma byt cetrotide skladovany v chladnicke ?? Dakujem.

manita
19. sep 2013

@bergalm jasné, že dobre, veď držíme palčeky!

bergalm
19. sep 2013

@manita super ja nakupy preto bo mam problem nieco normalne na seba kupit som dost pribrala 2roky nefajcim,tie hormony tiez robia svoje a 10kg naviac je stale na mne a to vobec nejem chlieb knedlu atd.to je co?

bergalm
19. sep 2013

@manita dakujem si mila ,ale vlastne vsetky ste tu mile 🙂 🙂 🙂

manita
19. sep 2013

@bergalm ja to isté po 4xIUIa 3xIVF mám +10 kg a je to hroznéééééééééééééééé...

manita
19. sep 2013

@bergalm mala som viaceré z tých IUI a IVF aj úplne bez stimulácie, takže verím, že sa priberá aj z:
Pregnylu
Utrogestanu
a aj Femibionu (sú tam B12)
😝 😝 😝 😝 😝 😝

jjajka
19. sep 2013

@bergalm takze na teba mame mysliet v sobotu na odber vajicok (cim si stimulovala?)
@gaga83 ty budes asi testovat zajtra, alebo v sobotu, tak budem na teba mysliet, aby bolo pozitiv!!!
@miscok ty cakas tiez uz po vklade dnes 5. den, ze takze testujes buduci tyzden v stredu?

Musim si to takto zrekapitulovat, lebo toho tolko cez den popisete, ze mam co robit aby som sa zorientovala 🙂

Ja budem v utorok vediet, ci sa tento mesiac nieco zadarilo prirodzene, a ked nie nabieham na IVF soft.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre