Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
2. okt 2013

@falin ty si uz uzivala prednison? alebo fraxik?

ikuska
2. okt 2013

Dakujem za srdiecko 🙂

melisska
2. okt 2013

@falin mne sa zda ze rychlo plynie, alebo tak ako ma 😵

miscok
2. okt 2013

@ikuska Tiez myslim,ze bolave prsia a brusko su dobrym znamenim.U mna to tak tiez bolo.A vlastne to stale trva.Tfuj tfuj 🙂

sally2401
2. okt 2013

@bergalm ja som poslala aby nám to vyšlo 😉

bergalm
2. okt 2013

tak dievcence za chvilu vychadzka tak frcim do obchodu a nieco navarit prrrr 😒 sa mi nechce clovek ked je doma musi denne varit co pri mojej profesii casto nerobim 😉 😉 tak teraz si to vynahradzam

dafy
2. okt 2013

@falin ahojky no ako? 🙂 kedy sa puštate do dalsieho boja??..nejako to tu viazne 😨 nemám prehlad o vás 😒 😝 🙂

bergalm
2. okt 2013

@sally2401 tak Ti dakujem pekne 🙂 🙂 🙂 zatial sa bojim mysliet ,ze to klaplo lebo to sklamanie som uz zazila tak neviem no v Nedelu asi skusim len mam iba tie RFtesty a nie mama test tak neviem po PK snad uz nieco ukaze 🙂 🙂

dafy
2. okt 2013

@bergalm mne Rep.test viac ukazal ako mamatest 😉

falin
2. okt 2013

@speranza1 - ano, oboje. Posledne stimulky vsak boli prednison + anopyrin a ten po pozitivnom tehu tste vymenit za fraxik (ale tam som sa az nedostala 😒 ). Inac mam tie lieky brat od OPU, ale po tom co pisali dievcence ktore boli na imuno, ze 6 tyzdnov aspon brat, tak som si to sama nasadila 6 t pred planovanou stimulkou

falin
2. okt 2013

@dafy - veru viazne, stara partia sa akosi rozsypa. Kebyze aspon nasledujeme teba, dufam ze miesto vo vlaciku drzis 😉
Ako sa citis ako tehulka?

bergalm
2. okt 2013

@dafy heej no cau a dik za infosku myslis ze by mohol nieco ukazat budem 10den po ET a s PK?

sarasota
2. okt 2013

ahojky no babulky my cakame na Vas ktora naskoci do tehu. vagona ako dalsia? 😉 😉 🙂

bergalm
2. okt 2013

@sarasota ahoj no snad to budeme my teda ja.ikuska a sally zabudla som na niekoho kto ma v najblizsich dnoch testovat?ak ano sorry

ria191
2. okt 2013

@melisska
@falin
@dafy
@speranza1
@nelly3
čafte kočky aj sem nakuknem, ale preberajú sa tu ťažké témy ufff a ja potrebujem ľahkú hlavičku 😀

ria191
2. okt 2013

@sarasota ahoj tehulinka naša dúfam, že si v postieľke 😀 😀 😀

ria191
2. okt 2013

@falin ale prd sa rozsýpa počkaj, len si nájdem trošku času bude kuca paca 😀 😀 😀

ria191
2. okt 2013

@dafy keby si sem častejšie nakukla tak by to tu inak vypadalo 😀

melisska
2. okt 2013

@ria191 aj dalida ma // 😵 to grckanie funguje 😀

dafy
2. okt 2013

@falin ved to 😒 ale ja pevne verím ze rad príde aj na vás určite 😉 ved sme vraveli ze stretko bude iba vtedy ked vsetky ostaneme tehule 😉 😉 Riuska sa tiez nejako stiahla 😕

ria191
2. okt 2013

@melisska "kua" dúfam, že nepukneš skôr než mi pošleš grcku 😠 😠 😠

melisska
2. okt 2013

@bergalm môže aj nemusi počkaj na 12 den ak to zvladnes 😉

dafy
2. okt 2013

@ria191 jéééj tak ty si tu??? 😀 😀 😀 😀 a ja ta oplakávam 😕 😕 😕

ria191
2. okt 2013

@dafy ty ťapa už si nepamätáš ako si si chcela panvicu kupovať len aby si sa dostala na stretko hm??? a panvica zostala pre mňa ☹ ☹ ☹

melisska
2. okt 2013

@ria191 11.,12.alebo 13.11.bude cisársky ??? Stihneme?

dafy
2. okt 2013

@bergalm mne ukazal na 9den vcecer ale nie hned az po limite 😀

sarasota
2. okt 2013

@bergalm jasne ze to budete vy a este jedna dobra dusicka pojde ako prva 😉

ria191
2. okt 2013

@dafy si na mňa prdela tak som sa stiahla 😠

dafy
2. okt 2013

@ria191 tie panvice sme chceli všetky a pozri ho uz väčšina ich nebude potrebovat 🙂 A !!!určite ani ty nie verím tomu len sa treba zase naštartovať a ísť do toho 😉 na stretko bez teba nejdem 😀 😀 😀 😀 😀 😲

nelly3
2. okt 2013

@ria191
ahoj,,,, chybas nammmm. cmuk 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre