Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
3. okt 2013

@speranza1 ahoj pomalicky a potichucky ja so toho ultrazvuku asi nedockam.Musim vydrzat hlavne nech je vsetko v poriadku a nech nam ukaze uz aj bijuce srdiecko 😉 .A ty kedy nastupujes do tehu.vagona?

nelly3
3. okt 2013

@speranza1
pomaly, uz by sa to mohlo rozbehnut ta nasa stara partia he-he 🙂 kto ju vlastne rozbehne? rius ci ty?

melisska
3. okt 2013

@speranza1 ano moja, aj ked mame doma iste problemy...ale najdolezitejsi je drobcek 😵

speranza1
3. okt 2013

@nelly3 myslim ze riuska.... a potom asi ty...ja az koncom novembra... (mozno)....uvidime ako sa situacia vyvinie.... 😉 🙂
@melisska no aj my mame doma vzruso... ale to asi patri k zivotu... hoci som uz z toho vsetkeho unavena... 😉 🙂

nelly3
3. okt 2013

@speranza1
no snad oktober to isti, ale vselico sa stava, takze nejako to nechcem silit, co ma prist pride 😉

speranza1
3. okt 2013

@sarasota neviem moja...ak sa nieco dozvieme, tak v decembri... dievcata berte ma uz so sebou ... hodte ma do toho vlaku...nakopte do zadocku nech sa tam do toho vlaku vtrepem aj ja 😀 😀 😀 😀

nelly3
3. okt 2013

@speranza1
takze sa chces cez leto prestrcat s bruskom coo 😉 ja som vzyd hovorila manzelikovi, ze chcem mat cez leto brusko aby som mohla ukazovat 🙂

speranza1
3. okt 2013

@nelly3 presne tak...aj u nas je to takto podobne.... predpriprava prebieha a uvidime ako to skonci...

nelly3
3. okt 2013

@speranza1
ale ved ty uz tam mas miestenku mojaa 😵

sarasota
3. okt 2013

@ria191 by si sa divila aka to je ciperka este aj na bicykli jazdi 😉

speranza1
3. okt 2013

@nelly3 😀 😀 😀 no to co chcem ja niekedy nestaci😀

melisska
3. okt 2013

@speranza1 no u nas to prameni z prace, kde je mm nestastný , samo to sa prenesie aj domov, pritom sefka som si myslela ze je moja kamoska, ale nieje...ako som na pn hned to vyuzila uz 2x, aspon je viem len ze 2x, ale jej sa vsetko pomaly vrati 😉

falin
3. okt 2013

@nelly3 - tak verim ze s dalsou mrskou ides do stimulky 😉

@sarasota 😀 😀 😀

sarasota
3. okt 2013

@speranza1
@ria191
@nelly3
@falin babenky nedajte sa tolko prosit je nam smutno v tehu. vlaku bez Vas 🙄 ze @dafy

nelly3
3. okt 2013

@sarasota
jaj keby to bolo take jednoduche, ale neboj my sme cochvilku pri tebe 😉

ria191
3. okt 2013

@speranza1
@nelly3 to by ste sa divili kto išiel na tajnáša a dúfam, že to rozbehne 😀 😀 😀 a potom jasné, že ja 😀 😀 😀 predpríprava zahájená inšpirovala som sa vami 😝 😕 selén, zinok, anopyrin, vitamín D3, prednison, kyselina listová uff stačí ??? 😀 😀 😀 😀

speranza1
3. okt 2013

@ria191 😀 😀 😀 😀 no ja picham len fraxik a odo dnes aj prednison... a kyselinu (listovu 😀 😀 😀 ) zacnem v novembri jaaaaj a aby som nezabudla ..zacali sme s manzelom brat wobenzyn 😉

nelly3
3. okt 2013

@ria191
pocuj, ja uz nebudem nic brat okrem kys.listovej som si povedala, ani prednison, aspirin a hotovo 😉

speranza1
3. okt 2013

@melisska u nas je to tak vo vseobecnosti...mam pocit, ze od kedy som sa zacala !predpripravovat"...tak som zacala byt strasne nervna.... 😔 😔 😔 😔 ..chcem to volajako eliminovat ...ale nedari sa mi to....do rici!!

speranza1
3. okt 2013

@nelly3 najradsej by som to takto urobila aj ja....

sarasota
3. okt 2013

@melisska bozie mlyny melu pomali ale isto neboj na kazdeho raz pride 😉

amali
3. okt 2013

smer zubár ☹

speranza1
3. okt 2013

@amali servus...co ta bolia zubky? alebo ides na preventivku?

ria191
3. okt 2013

@nelly3 veď aj ja som myslela, že sa na to všetko vyprdnem, ale nedalo mi to pretože ja mám poruchu imunity a aj niečo s krvou takže tak ☹

nelly3
3. okt 2013

@ria191 😀

sarasota
3. okt 2013

@ria191 to je slovo do bitky 😉

nelly3
3. okt 2013

@ria191
pocuje, co si vymyslas, nic ti nie je a hotovo 🙂

annetty
3. okt 2013

@falin ahojky🙂 tak dakujem celkom dobre sa mam, bruško neboli, len tyzden mam hurucku a hnusný kašel ☹ dufam ze som s tým kaslom nic nenatrhla po operácii. Práve dnes pôjdem k dokimu.
A ty sa máš ako ? Kedy pôjdeš do ďalšieho boja ?

falin
3. okt 2013

@ria191 -ty mas doma komplet lekaren 😀 😀 😀 , priprava je dobra, kedy cakas mrsku?

ria191
3. okt 2013

@nelly3 to je pravda som zdravá ako rybička len trošku pipi na hlavičku 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre