Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
13. nov 2013

@lucka_220809 tak v tvojom prípade je RF veľmi veľmi veľmi veľmi dobrá voľba. Tam je to úplne o niečom inom 😀 😀 😀 . Veľmo dobré rozhodnutie 😀 😀 😀

lucka_220809
13. nov 2013

@ria191
@nelly3

ja odpadnem.. ten Stecl je uplne bohovsky.. asi tak 25 minut mu trvala odpoved!!!! paaani.. ja mam dnes narodky, toto je ze pecka darcek ... mam sa vraj k nemu preobjednat. Strasne zlaty doktorko, ochotak, sympatak uz z emailu.

speranza1
13. nov 2013

@ria191 tak mna je*ne ked budem musiet absolvovat este aj tuto operaciu 😕 😨

ria191
13. nov 2013

@lucka_220809 to som rada, ale tam sú všetci takýto 😀 😀 😀 . Držím ti palce 😀

ria191
13. nov 2013

@speranza1 neboj sa nebudeš musieť ty si "dobrá človečina 😀 " to len také mrchy ako som ja 😔 😔 😔

lucka_220809
13. nov 2013

@timona hej hej.. Valky aj ja. Najskor mi sadol super, venoval sa mi prve razy. Ale potom uz pred tou operaciou, ked som mu vlastne musela pripomenut, ze mi chcel robit aj laparku /asi dodnes by som o tej endo ani netusila/, potom ziadne konkretne zavery po tej operacie, len take vagne vety co ma len naplasili... a odvtedy uz ani so mnou nehovori, na vysetreni som 2 minuty, on si pozrie, natuka do pc a posle ma k sestrickam, nech mi vysvetlia... ja to proste takto nechcem. Citim,ze si nicim aj to, co este funguje ako ma ....

lusipe
13. nov 2013

@lucka_220809 a k akemu lekarovi chodis? inak velka grtatulacia k narodeninam...ja mam v pondelok...skorpionka 🙂

speranza1
13. nov 2013

@ria191 ale neser ma....aka si ty mrcha??? povedz mi co by sme tu bez teba robili...???? ved bez tvojho humoru by to tu ani poriadne "nezilo".....no ale tiez je pravdou, ze by sme uz mohli z tejto temy navzdy vypadnut a prispievat uz len do tem tehulky a nasledne mamicky a pod....

lucka_220809
13. nov 2013

@lusipe k Valkymu.. nechcem nanho zle hovorit, myslim si,ze je fajn, ale chyba mi tam skratka trosku individualnejsi pristup naozaj.. lebo bez toho fakt uz tie nase aj tak smiesne sance len znizuju...

lusipe
13. nov 2013

@lucka_220809 na ten Iscare pocuvam same zle veci....a inak ked porovnam s Brno, ako to tam maju ciste a tak toto je hrozne...

lucka_220809
13. nov 2013

@ria191
@lusipe baby toto uz je trapna otazka... Stelcl mi povedal, ze sa mam v pohode preobjednat k nemu... ked sa objednavate, volate si na recepciu ci pisete tam emailom?

speranza1
13. nov 2013

@lucka_220809 mam pocit, ze maloktory lekar sa chce piplat s nami... s takymi, co maju naozaj dost problemov....ale ja nechapem preco...keby som ja robila taku pracu, tak osobne by som sa stale chcela zlepsovat a prist na kazducky problemik, ktory dana pacientka maaaa....

speranza1
13. nov 2013

@lucka_220809 zavolaj na recepciu a ziadna otazku tu nie je trapna aj my sme niekedy zacinali a pytali sa vsetko, tak nevahaj a stale sa pytaj... 😉 🙂

gaga83
13. nov 2013

@lucka_220809 suhladsim s tebou co si pisala, tiez som chodila k nemu na zaciatku bol fajn a casom sme tam boli 5 min a cestovali sme tam 2,5 a 2,5 naspat.

lusipe
13. nov 2013

@lucka_220809 jasne, urcite tam zavolaj....aj ja som sa s nim vzdy dohodla a potom volala na recepciu a im povedala, ze som s lekarom dohodnuta a dali mi termin.

lucka_220809
13. nov 2013

@speranza1 dakujem... no ved citim sa zas ako debil, nervozna, ze si budu o mne mysliet ze som nejaka trafena slovenka 🙂)) ale to uz su moje strasiaky v hlave

lucka_220809
13. nov 2013

@lusipe
@gaga83
@speranza1
@ria191

joj dievcata, dakujem Vam.. ste mi fakt dodali trochu elanu, idem tam volat a skusit sa preobjednat sa, hoci mam tu taky vir-var v praci ze az... Budem sa tam tusim uz aj tesit, lebo do toho iscaru uz ani pachnut sa mi nechce teraz, co som tam chodila jak na klavir... zajtra tam este idem na krv, teda aby mi oficialne povedali, ze nie som tehotna... a potom dufam,ze ma cakaju nadejne stretnutia a riesenia v RF.... drzim vam vsetkym palce v akejkolvek faze riesenia tychto nasich spolocnych utrap ste.. budem sa ozyvat 🙂

speranza1
13. nov 2013

@lucka_220809 ziadna trafena slovenka...aj ked sa to niekomu moze zdat silne..ale ziju aj z nasich penazi

timona
13. nov 2013

@lucka_220809 presne akoby si opisovala moje vysetrenie...🙂. No občas ked ma naladu, alebo ked zacnem ja tak vtedy mi aj nieco porozprava. a kolkokrat si bola na IVF?

lucka_220809
13. nov 2013

@timona len raz.. a z toho vzislo jedno jedine KET, ani nie ET, ani dalsie embryjka na zamrazenie... proste cely ten cirkus s uplne malym efektom a este aj ten vklad, ako som pisala, bol uplne podla mna taky nestastny.. ze mi vkladali 7 a 10bunkove embryjko, ked sam dr. mi povedal po operacii, ze mam velmi zle prostredie v maternici... tak mi tam vlozia embrya, ktore potrebuju este 2-3 dni na vyvoj kym sa mozu uchytit. No vedela som od zaciatku,ze je to stratene... :-/

lucka_220809
13. nov 2013

@lusipe
@gaga83
@speranza1
@ria191

Stelcl mi este aj vsetko najlepsie k narodeninam zaprial... 🙂 uz teraz ho uplne zeriem

speranza1
13. nov 2013

@lucka_220809 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
13. nov 2013

@lucka_220809 aj ja sa pripajam, zelam skore tehulkovanie a nech sa ti splni vsetko, po com tuzis🙂

tinkatinulka
13. nov 2013

@lucka_220809 mame tu dalsiu co miluje Marcelka..no toto 😀 neviem ako to robi ale macher

zoji79
13. nov 2013

@nomxxx dakujem ya odpoved. O tej drakulovej som tu uy citala, len som nevedela od kial je.Ako si sa k nej dostala. Telefonicky alebo emailom si ju kontaktovala? CItam tu na nete o medirexe, ze tam robia vsetko. To by som bola zvedava ci s nimi nikto ma uz nejaku skosenost. Ale dakujem ti velmi pekne za radu, mozno pojdem teda ku tej Drakulovej 🙂

speranza1
13. nov 2013

@tinkatinulka 😀 ... ja ho napriklad nemilujem, beriem ho ako kazdeho ineho lekara/lekarku...ja vobec nemusim taketo typy ako je on😀... ale proti gustu ziaden disputat 😀 😀 😀 ... ja ho prenechavam inym babulkaaaaam 😀 😀 😀 😀 😀

nelly3
13. nov 2013

@zoji79
aj ja som bola u nej cez leto, je to uplne uzasna p. doktorka, ja som sa objednala po telefone a dala mi dost skoro tiez termin, potom som do mesiaca cakala na vysledky, takze rychlovka 😉

sally2401
13. nov 2013

@zoji79 ja som bola v medirexe na imunologických testoch, dr. girovská mi ich robila, ale stihla som to len tak, tak, lebo bola dlhodobo PN a hneď išla na materskú, takže neviem či to niekto teraz tam robí.

nelly3
13. nov 2013

@speranza1
no ja co som bola operovana na endometriozu rezom nie laparkou lebo ze vraj v mojom pripade to neslo tak akoze bolesti riadne, ako pise @ria191 vyvod nosis atd. no nechcela by som to zazit jedine ak by som uz rodila cisarskym lebo to je porovnatelne, uffff 😝

tinkatinulka
13. nov 2013

@speranza1 sak vies ze aj ja som na ine typy 🙂 sak my co sme na tie starsie rocniky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre