Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miskanr1
25. nov 2013

@jjajka ešte sa chcem spýtať ako to budeš riešiť ty s poisťovňou?

lienka64
25. nov 2013

@miskanr1 tak, tak!!! správne uvažuješ!!! 🙂 🙂 🙂 to sa mi páči, že si takto pozitívne naladená 😉 a aký pohyb máš na mysli? akože cvičiť a tak??

miskanr1
25. nov 2013

@lienka64 Nie cvičiť, ale asi také bežné prechádzky, upratovanie a táááák. mi kamoška hovorila, že nie len polihovať. Pretože keď embrijko putuje a maternica sa neprekrvuje pri ležaní tak sa môže uhniezdiť mimo. No pri chôdzi a pohybe sa aj maternica prekrvuje lepšie. Tak mi to vysvetlila kamoška. Samozrejme si treba dať pozor aby sme teraz neprechladli, nebiť v prievane a ja už mám aj umyté okná. Lebo v decembri to veru robiť nebudem 🙂

bergalm
25. nov 2013

@jalaura na 5den

lienka64
25. nov 2013

@miskanr1 no moja reč... ja som si ich už tiež poumývala, ale zatiaľ len z vonka....pretože u nás vo vnútri rekonštruuje!!! 🙂 🙂 🙂

slniecko34
25. nov 2013

@yanka1
@strapula27
@gaga83 a ostatne dievčata 🙂 Prosím Vas dávali ste niekedy po vklade doktorovi niečo? Nejaku malu pozornosť? ja som strašne spokojna s jednym doktorom v Brne, ktory mi robil viac ukonov a klobuk dole pred nim... Len neviem či by to nebolo "divne" ? 😕 Davali ste niekedy niečo doktorovi? (napríklad slivovičku (do čaju)..) Či hluposť?
Viem, že je všetko drahe, všetky ukony, ale ja som strašne spokojna zo všetkym... Ďakujem 🙂

melisska
25. nov 2013

@slniecko34 my sme nikdy nic nedali...

miscok
25. nov 2013

Dievcata,tak mame za sebou prvy morfologicky ultrazvuk.Drobcek je chvalabohu v poriadku.Mne chyba troska zeleza,ale to s tabletkami prezijem 😉
Velmi sa tesime 😵

gaga83
25. nov 2013

@miscok moja strasne sa tesim ze ste v poriadku;);) nech to takto dalej len pokracuje, drzim palceky. Aj ja by som uz chcela takyto ultzvuk.

miscok
25. nov 2013

@gaga83 Aj to bude neboj. U teba dokonca dvakrat 😉 Vsetko ma svoj cas a svoje caro.

slniecko34
25. nov 2013

@melisska Ďakujem 🙂

sona_fit
25. nov 2013

@sally2401 Ahojček, ja si tiež myslím že este môže byt skoro. Ja som dnes bola tiež v RF na UTZ, srdiečko bolo ale ja som bola na transfer 28.10. Takze o nejaké 3-4 dni skôr jak Ty, takze to môže byt aj tým. Ja mam tiež trosku obavy lebo mam otočenú maternicu a endometrium, ktoré ma stale boli. Kuodelka mi hovoril aby som si to nevšímala a že zatiaľ by to neriešil. Takze tiež zatiaľ len ďalej čakať a dúfať že všetko bude ok.

miscok
25. nov 2013

@sally2401 Tiez si myslim,ze sa tvoje babo este musi nastartovat a ze je len troska pomalsie.Verim tomu a drzim silno palce 🙂

sally2401
25. nov 2013

@sona_fit
@miscok jój babenky keby si mali pravdu, už ma to čakanie nebaví už 12 rokov čakám, a aj tak to nikdy dobre nedopadne, teraz som pesimistka, ale toto je realita, najviac ma štve to že ma prestali bolieť prsia úplne, a to som tak mala aj minule...

sona_fit
25. nov 2013

@sally2401 Moja, úplne Tá chápem, ja som tiež viac realista a ustráchana baba než nejaká veselá kopa srsiaca optimizmom. Máš toho už dosť za sebou, uff že 12 rokov! Ja som taký slabší 6 ročný odvar 😉 Prsia ale ani mna nejak nebolia a tiež nemám iné tehulkovske príznaky. Tiež som sa stále pozorovala a obávala ako asi všetky ale už sa to snažím nevšímať, sak to je dobre že mi nič neni sa upokojujem.
My by sme ale boli radšej keby nám bolo zle z tehu, že 🙂

sally2401
25. nov 2013

@sona_fit radšej by som 4x denne grcala, a nech by ma prsia boleli aspon by som si myslela že je všetko v poriadku, ale čo by zase niektoré dali zato keby ich nič nebolelo a negrcali... 🙂

sona_fit
25. nov 2013

@sally2401 Veď to! Snáď to aj na nás este príde 🙂

jjajka
25. nov 2013

@miskanr1 poslem papiere do poistovne po starom. Pravdepodobne z toho nic nebude, ale skusim to urcite.

nelly3
25. nov 2013

@slniecko34
ja som tiez nic nedavala, ale je to na tebe 😉

ikuska
25. nov 2013

@sally2401 ahojcek, drzkam palceky nech sa srdiecko objavi, mne ho doky objavil v 6 tyzdni 🙂

ikuska
25. nov 2013

@miscok tesim sa s tebou, ja idem teraz vo stvrtok na screening a utz mam az 19.12. 🙂 uz sa neviem dockat ...

miscok
25. nov 2013

@ikuska Tak daj potom vediet 🙂 Vsetky sme take nedockave 😉 Ja zajtra v praci oznamujem ze som tehu,tak som zvedava na reakcie 😝

miskanr1
25. nov 2013

@jjajka preco si myslis, ze s toho nic nebude?

jalaura
25. nov 2013

baby tak uz som pichla pregnyl tak v stredu sa ide na to...juchuuu:}

lienka64
25. nov 2013

@jalaura tak držím palce! 😉

ikuska
25. nov 2013

@miscok ja som uz na tom bola len doky zle vyratal termin, bola som len 9+5 a ze to by boli skreslene vysledky a potrebuje sa k tomu krv a dlzka babetka, tak som zvedava 🙂 a ja idem od decembra do tej roboty a tiez som zvedava na reakcie, ze naco som chodila ale doma je dlho ked mi nic nieje ... Vo stvrtok napuisem ..

lusipe
25. nov 2013

@jalaura ahoj a kedy tam mas byt? Ja mam vklad o 12.30 😉

lusipe
25. nov 2013

@miscok jej to je krasne babusko 😉 mooc gratulujem a prajem aby sa stale takto pekne vyvijal a vam robil radost 😉

miscok
26. nov 2013

@ikuska Verim,ze ti je doma dlho.Ja som bola doma 3 tyzdne a myslela som,ze sa zmysim.Mas uz brusko nejake?Lebo ja som nejaka vynimka asi,uz teraz ho mam ako niekto v 5 😀
@lusipe Dakujem pekne 🙂 Stale som z toho dojata,ako som ho videla sa mrvit a vyskakovat 😵

ria191
26. nov 2013

@slniecko34 ja som dávala bonboniéru merci aj MUDr. aj sestričkám 😀 😀 😀 a tiež rozmýšľam, že nabudúce to bude tiež nejaká fľaštička 😀 😀 😀 . Kľudne daj veď je to milé a MUDr. to určo ocení 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre