Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
16. feb 2014

@ria191 no pekne ale apson nebolelo..ty musim byť vždy špeci 🙂 my sme boli v Tatrách, mala som pocit že tlak na Lomničáku mi naladí moje telo na tehu 😀 tak uvidíííme.

nelly3
16. feb 2014

baby nemate nahodou decapeptyl?

amstelko
16. feb 2014

Užívala z vás niektorá TAMOXIFEN

miscok
16. feb 2014

Nas vytuzeny chlapcek 😵

ria191
17. feb 2014

@miscok krásny chlapček 😀 😀 😀

ria191
17. feb 2014

@tinkatinulka no to áno ja vždy excelujem ale v tom zlom zmysle slova ale beriem to s 😀 😀 😀 . Tak také Tatry by som si aj ja užila všetkými možnými spôsobmi 😀 😀 😀 . Aj ste lyžovali ??? či ste sa len hrali na medveďov??? 😀 😀 😀

lusipe
17. feb 2014

@miscok jaj aka krasna tvaricka 😉 mooc gratulujem....juj a ty ze uz 25 tyzden 😉

tinkatinulka
17. feb 2014

@ria191 no pri pohlade na fotky z výletu skor na kokosy na snehu 🙂 nie boli sme sa vyletovať a kochať prírodov 😀

miscok
17. feb 2014

@ria191 Dakujem. Maly myslitel, stale mal pravu ruku na cele prilepenu 😝 Ty sa drz a nabuduce im to ukaz! 🙂

miscok
17. feb 2014

@lusipe Dakujem 🙂 Veru leti to. A maly je popredu, tak uvidime kedy sa vypyta. Velmi sa vrtel, tak mam dost rozmazane fotocky, ale neva, hlavne, ze je v poriadku 😉

lusipe
17. feb 2014

@miscok presne, nech je len zdravucky 😉 ...ja idem vo stvrtok na poradnu a neviem a dockat....stale sa boji, ci je nasa princezna v poriadku a pekne rastie...

falin
17. feb 2014

@ria191 - cauko kočka 😉 , ty musis byt vzdy extra 😀 😀 😀 😎 , dohovor pekne tvojmu kamosovi nech nabuduce nie je taky hanblivy a nech sa pekne ukaze 😉
Ako sa citis po operacii?

miscok
17. feb 2014

@lusipe Neboj, urcite je vsetko v poriadku. Ine si ani nepripustaj 🙂 Daj potom vediet.

ria191
17. feb 2014

@falin tak to áno ja veľa ľudí privádzam do "zúfalstva" cítim sa skvele a oddýchnutá skoro žiadne bolesti. Predstav si, že pri prvej operácií som si to odtrpela ako "sviňa" vďaka injekciám na stiahnutie maternice. Teraz mi ju pichli po operácii takže som si odtrpela iba pár hodín a večer im došla tak mi pichli niečo iné a ja ako v siedmom nebi takže odkedy mi zmenili liek som bola ako na dovolenke 😀 😀 😀 ešte s jednou super babenkou z BA bola fakt sranda 😀 😀 😀 😀 😀

jomini
17. feb 2014

@amstelko ja som ho mala s kombinaciou s merionalom

miskanr1
17. feb 2014

@sona_fit Ahoj moja no zatiaľ to bola len konzultácia a objednali ma na krv. Pýtali sa na rodinné choroby, úrazy, či neberieme lieky atd. Podobne ako na genetike.

speranza1
17. feb 2014

@ria191 ajajaj.... ty si ako nedobytná pevnosť........ Teba len tak hocičo nezložííííííííí 😀 😀 😀 😀 ...to sa teším, že si mala čo najmenšie bolesti a nabudúce nech sa nezbedník ukáže...nech do Teba nekukajú nadarmo 😉 😉 😉

ria191
17. feb 2014

@speranza1 ja som niečo ako prírodný úkaz, ale odstránil mi tri takže až také zbytočné to nebolo a pre veľký úspech nabudúce hysteroskopia 😝 😝 😝

speranza1
17. feb 2014

@ria191 takze 3 myomy ti vybrali??? kurnik to co sa tie myomy kotia???? ved tebe uz pred casom odstranovali myomy??? ci sa mylim??? ja mam normalne strach ist n a KO k svojej Dr. lebo ked mi znova nieco najde, tak ma porazi....no neporazi..ale budem este zufalejsia ako som teraz 😖

kuchi
17. feb 2014

@haimi Ahojky, prosím ťa čo ti odpísali z tej dôvery? Lebo ja tiež by som si to dala potvrdiť do Trenčianskej ale tiež je fakultná, tak neviem či to môže byť. Tam ma aj operovali, lebo si neviem predstaviť že by som išla niekde do Ba, kde nebudú o mne nič vedieť aby mi to potvrdili 🙂 Joj celý tento systém, je divný...

ludinka
17. feb 2014

@ria191 citam ze mas problemy s myomami, len ma napadlo neviem ci si pocula ze je na to dobry mysi chvost- sedacie kupele a pitie...

tinkatinulka
17. feb 2014

@kuchi ahoj aj ja by som chcela ist do Trencanskej..ale treba peciatku primara, mysliš že by Kascak s tym problem nemal? mna tam operovali 05/2013

ria191
17. feb 2014

@ludinka áno počula, ale ja som v tomto taký neveriaci Tomáš musela by som to robiť každý deň a na to nemám povahu. Možno raz to vyskúšam ale ako hovorím neverím tomu ☹ ☹ ☹ .

ria191
17. feb 2014

@speranza1 no jasné ďalšie a ďalšie ale veď ma poznáš čo ma nezabije to ma posilní každopádne mám to na háku ja si veru z toho ťažkú hlavu nerobím 🙂 🙂 🙂 .

ludinka
17. feb 2014

@ria191 ano to mas pravdu treba byt trpezlivy pri tej liecbe a nie je ani velmi pohodlna ale napr. mojej sestre sa stratil 4 cm myom po tych sedacich kupeloch..

ria191
17. feb 2014

@ludinka to fakt??? no keď už mám takýto dôkaz tak to určite vyskúšam 😀 😀 😀. ĎAKUJEM TI 😀 😀 😀

speranza1
17. feb 2014

@ria191 no tak mi teraz porad ako to robis, ze si z toho nic nerobis 😀 😀 😀 😀 😀

ludinka
17. feb 2014

@kako23 ahoj prosim ty vybavila si nakoniec to schvalenie z poistovne? zaujimalo by ma co vsetko teda treba vo vszp...tych papierov je viac ako som pochopila len ma zaujima ci tie papiere co vyplnia v brne treba potom dat potvrdit u svojho gydosa, alebo to je ine tlacivo? rada by som to vybavila tak aby ked nevide posledne ketko mohla ist hned na dalsie ivf...

ria191
17. feb 2014

@speranza1 "čo ti ja vím Bohumile ???" Asi som si zvykla za tie roky, že na mňa pozerajú nejak "inak" už aj Bielčo je zo mňa hotovson a to je čo povedať. On je totižto veľký optimista no a pri mne už som si není taká istá. Povahou som dosť veľký flegmatik asi to bude tým. Aj tam boli všetci zo mňa paf 😀 😀 😀 všetci sa tvárili ako na poprave a ja ako na dovolenke 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj som si to patrične užila. Doma dosť pracujem takže teraz som si užila nič nerobenie 😀 😀 😀. Kočule ja som si konečne super oddýchla trošičku morbídne nie??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale to som skrátka ja

kako23
17. feb 2014

@ludinka ahoj, nestihla som si to vybaviť, lebo by som musela odložiť IVF a to som nechcela. Mne to z Brna poslali strašne odfláknuto vyplnené a len jeden papier, namiesto min. dvoch. A dokonca ani lieky mi nesedeli na stimuláciu čo mi tam dali.
Potrebuješ vlastne : - Žiadosť o úhradu výkonu IVF - to vypisuje RF, - Čestne prehlásenie k IVF - ty vypisuješ sama, - Žiadosť o udelenie súhlasu na úhradu nákladov plánovanej zdravotnej starostlivosti v cudzine - to by podľa mňa mal vypisovať Tvoj gynekológ plus tie podpisy buď len od neho, alebo od spomínaného klinického pracoviska, - Kalkulácia predpokladaných nákladov - to vypisuje RF.
Ak chceš napíš mi email do IP a pošlem Ti tie formuláre, mám ich všetky stiahnuté.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre