Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
18. mar 2014

@speranza1 a čo si "pipi" ??? 😀 😀 😀 veď oni sú veľmo rozumní 😀 😀 😀 načo by sa starali keď sa postará štát (a pracujúca "inteligencia" 😀 😀 😀 ) a ževraj sú sprostí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Apropo ako tak pozerám naše deti budú mať ťažkú výchovu 😀 😀 😀

ria191
18. mar 2014

@speranza1 a inak ten návod sme o pár rôčkov prepásli 😀 😀 😀 teda naši rodičia ale ja sa musím priznať sviečku som nosila aj ja a pekne "zelenú" 😀 😀 😀

speranza1
18. mar 2014

@ria191 😀 😀 😀 a sviecky boli az po zem??? alebo ani nie..... 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
18. mar 2014

@speranza1 očúvaj srdco moje a ty si ešte vôbec "pracujúca inteligencia"??? 😀 😀 😀 veď na KET potrebujete nejakých 200 € + nejaká naftička max 300 € či???

ria191
18. mar 2014

@speranza1 jafné ako "morák" vieš čo je moriak ??? 😕 😕 😕 😝 😝 😝

ria191
18. mar 2014

@speranza1 vieš keďže na "východze" väčšinou haf haf 😀 😀 😀

ria191
18. mar 2014

@speranza1 počúvaj srdco moje dneska sme sa trošičku odklonili od témy nemyslíš ??? 😀 😀 😀 . Niektoré kočky nás budú velebiť 😕 😕 😕 😕 😕 😝 😝 😝 😝

nelly3
18. mar 2014

@speranza1
nie nestimulujem.
@ria191 no KET islo od nového roka hore cenovo

speranza1
18. mar 2014

@ria191 ale, tak myslim si, ze mame trosicka pravo "pokecat" aj o iných somarinkach..nielen riesit furt to IVF, ET, KET, a pod.... ale jasne..na dnes sme uz vycerpali vselijake temy 😀 😀 😀

speranza1
18. mar 2014

@nelly3 ma porazi a kolko teraz stoji???

nelly3
18. mar 2014

@speranza1
7000czk, platne od 1.2.2014, ale ja si myslim, ze ako starej korcule 😀 to daju za tu predtým cenu 😉

ria191
18. mar 2014

@speranza1 do pijavice ani sa nepýtaj zrovna som si zdvihla tlak 😠 😠 😠 7 000 czk (cca 260€)

sarasota
18. mar 2014

@speranza1 jasne ze to teraz das ine neberiem.Ja nie som v spitali ja som na dovolenke all inclusive uvidime do kedy sa nam tu bude pacit 😀 😀 😀 😎 😎 😎

ria191
18. mar 2014

@nelly3 ja si tiež myslím a hlavne sperče
@speranza1 Marcel má na ňu slabosť 😕 😕 😕 😀 😀 😀

speranza1
18. mar 2014

@nelly3 😲 😲 😲 😲 😲... Boze.... ja naozaj uz neviem...co mam ist kradnut???? a este aj vas poniektore zatazuju s tymi debilitami s poistovnami... nechapem o com im ide???? aby sme nosili peniaze do SK centier????? ak ano, tak nech maju aspon taky pristup na SK ako v CR

nelly3
18. mar 2014

@ria191
na nervy, vsetko ide hore, utrogestan nie je, poistovna nechce refundovat, vsetko zle, velmi smutne 😔

speranza1
18. mar 2014

@ria191
@nelly3 tak tuto sumu, ked zapotim muzovi, tak ho picne 😨 😕 😲 😀 😀 😀 .... kurnik toho roku sme si dali na plecia privelku zataz...vela veci splácame....jooooooooj uz aby to vsetko skoncilo

speranza1
18. mar 2014

@sarasota no caules ... takze ty taaaak..all inclusiv.... ojojoj 😅 😅 😅 a inak ako??? ste v poriadku?

nelly3
18. mar 2014

@speranza1
mi nieco hovor, strasne, fakt akoze clovek z platu ledva vyzije a cele ivf je velmi nakladne + cesta atd. do konca zivota budem asi splacat umele oplodnenia, niekedy uz fakt nato nemam nervy. stoji to zato? hmm neviem 😕

sarasota
18. mar 2014

@ria191 Matejicek je vegetak ked som ja v poho tak aj on.Posiela pusinky korculam 😲 😲 😲 😲 😲 😲

speranza1
18. mar 2014

@nelly3 moj muz stale hovori, ze ked nas to nase deculo nebude pocuvat, tak mu ukaze kolko nas stalo uuusilia ho vooobec mat....(ale to len tak zo srandy) a zuctuje mu to vsetko naraz 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
18. mar 2014

@sarasota cmukyyyyyyyyyyy..aj my Vam posielame pusinecky...drzkajte sa a priebezne nam dajte o sebe vediet... vies ze mi na Vas zaleziiii 😵 😵 😵 😵

speranza1
18. mar 2014

@nelly3 ale stoji to za to... len niekedy nam to prerasta cez hlavu.....hlavne tie neuspechy a stoji nas vela usila dalej verit, ze raz sa to iste podari.... ALE MY TO DAME DRAHA!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

sarasota
18. mar 2014

@falin ahojky zatial je vsetko v poriadku a viem ze aj ostane az do konca ine si nepripustam. 😉

ria191
18. mar 2014

@nelly3
@speranza1 cholky cholky nehádžte flintu do žita veď je tu ešte "slovenský inseminátor" na ktorú skočí tú oplodní 😀 😀 😀 ešte im aj bývanie zabezpečí 😀 😀 😀

sarasota
18. mar 2014

@lienka_1 doma som sa uz nudila tak sme sli na exkurziu nech vieme do coho ideme 🙂

speranza1
18. mar 2014

@ria191 ja som minule mm vravela ty nezavolame si do trojky B.K.?????? tam by sme mali istotku 😀 😀 😀 😀 😀 ... ale samozrejme, ze to bolo myslene ako cierny humor.....

speranza1
18. mar 2014

zienky...mam posledne 4 srdiecka..idem ich rozdat..tak nech Vam prinesu vela stasticka, lasky a zdravicka 😉 😵 😵 😵

speranza1
18. mar 2014

a na dnes padam z kona, lebo uz tu kecam sama so sebou 😀 😀 😀 😀

nelly3
18. mar 2014

@speranza1
cmuk 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre