Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

annavi
26. mar 2014

@speranza1 takze taky postup ako pri IUI ako správne rozumiem..vtedy som bravala na 2-5 DC clostil...a tie injekcie davaju hned na prvej konzultacii alebo az na druhej,..kolko krat sa vlastne tam vlastne chodieva?myslim pri softe...samoska ze sono je u mojho gyn....

ria191
26. mar 2014

@speranza1 boliestky ??? to čo je??? mňa teraz nič nebolelo ako keby som ani nikde nebola. Do rici robil vôbec Bielčo niečo so mnou alebo iba kuk spravil??? našťastie idem zajtra na sono k svojmu tak sa na vlastné oči dozviem či tam ten kámoško je alebo nieje 😝 😝 😝 😕 😕 😕. A inak pracujem už od včera teda ak sa to tak dá nazvať 😀 😀 😀

ria191
26. mar 2014

@nelly3 6 mesiacov pauza 😕 😕 😕 a inak máš pravdu už dlho tu veru strašíme a ja už nechcem strašiť ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

speranza1
26. mar 2014

@annavi ak uz mas protokol a vies co mas robit... a ak pojdes na kontrolny utz ako rastu folikuly k svojmu lekarovi, tak do Brna pojdes uz len na OPU a na ET 🙂 ...tfuj tfuj tfuj..vela stasticka

ria191
26. mar 2014

@speranza1 dneska máš čo na sebe ? 😀 😀 😀

speranza1
26. mar 2014

@ria191 uz viac ako mesiac chodim v ciernom..spominla som ti , ze mi zomrela babka.... ze? a kedze na plavky to dnes nie, tak som len tak faaadne oblecena v ciernom 😲 😲 😲 😲 😉 ...a len mi nepovedz, ze u vas je uz pocasie vhodne "na plavky" a ty si v plavkach 😀 😀 😀 😀

ria191
26. mar 2014

@speranza1 jafné plavky ja vždy musím byť iná (výnimočná) 😀 😀 😀

ria191
26. mar 2014

@speranza1 inak dneska som oškrabávala námrazu z auta 😀 😀 😀 😝 😝 😝 takže tie plavky boli úplne vhodné 😀 😀 😀

speranza1
26. mar 2014

@ria191 noo...aj v nasledujúcich asi 2 dnoch hlasili rano namrazu..takze pozor pozor.... neviem, ci je dvakrát pohodlne v plavkach rano cistit skla na aute 😀 😀 😀

ria191
26. mar 2014

@speranza1 veď to poznáš čo ťa nezabije to ťa posilní 😀 😀 😀

ria191
26. mar 2014

@speranza1 tak navodili sme letnú atmošku môžme ísť pracovať 😕 😕 😕 😀 😀 😀

speranza1
26. mar 2014

@nelly3 ... nelinka, zbytocne by som kupovala testik..... 😀 😀 😀

falin
26. mar 2014

@ria191 - takze si zasluzis tak ci tak 😎 To ta mm nechal ist samu?

@speranza1 -moja, ani mne este nedorazila, ale asi coskoro pride 😖 , uz bol taky slaby krvavy vytok, tak som zvedava kedy milostiva pride
By bola sranda kebyze nepride .... Snivajte s nami

@nelly3 - si to vystihla neluš. Ale nam je tu tak dobre ze akosi odtialto nie a nie oddist 😀

nelly3
26. mar 2014

@speranza1
no zazraky sa deju aj obycajnym ludom 😉

sarasota
26. mar 2014

@falin dakujeme aj tebe a Matejko posiela pusinku 😲

falin
26. mar 2014

@speranza1 - ved to nevies ze rius @ria191 musi vzdy vynikat. A take skrabanie skla v plavkach, no nie je to super na zaujatie pozornosti 😀 😀 😀

falin
26. mar 2014

@sarasota - dakujem moja, na dialku hladim Matejka. Ma stastie ze si vybral taku skvelu maminku 🙂

falin
26. mar 2014

@nelly3 - aj ja chcem byt obycajny clovek 😎 (kvoli tomu zazraku)

speranza1
26. mar 2014

@falin
@nelly3 no ja neviem, kedy dorazi moja milostiva, ale mam podozrenie, ze bud som prechladla, alebo neviem, ci mi nerastu tie moje myomy a pobolievaju ma.... normalne mam strach ist aj na preventivku k mojej "milej" dr.

miskanr1
26. mar 2014

@sona_fit Ahoj Soňa no hematológia je v poriadku. Imunológia zatiaľ všetko v norme no ešte nemala lekárka všetky výsledky. Ale zatiaľ to vyzerá, že som zdravá. Tak neviem kedy naplánujem KET. Ešte nám budú na imunológii robiť jeden test

miskanr1
26. mar 2014

@jalaura Ahoj moja no ešte máme jedno mrazené embrijko 🙂 Dotiahneme všetky vyšetrenia a pôjdeme si poň. Na Hematológii som mala všetko v poriadku , Imunológia zatiaľ tiež všetko v norme tak už to hádam víde

ludinka
26. mar 2014

@miskanr1 ahoj, tak to je super ze hematku mas ok aj imuno 🙂 posledne embrijko je to prave !!!
ja sa neviem rozhodnut ci mam ist na to KET alebo este pockat.....podla dr v brne mozem ist uz buduci cyklus, ale ja neviem ci to nie je skoro.....na jednej strane som nervozna z toho ako sa to natahuje a na druhej zase nechcem nic uponahlat 😒
ale to clovek asi aj tak nikdy nevie kedy je ten spravny cas 😒

falin
26. mar 2014

@speranza1 - mna uz zacina boliet brucho, tak predpokladam ze vecer, najneskor zajtra rano, pride 😝
A ty cho radsej k dr. ked sa necitis uplne fit, aj ked je to neprijemne, ale pre istotu

speranza1
26. mar 2014

@falin aaale aj mna uz zacina poriadne pobolievat brusko.... (uz som pre istotu zobrala aj liek od bolesti, kedze dnes musim fungovat na 200%), takze aj ja ocakavam, ze dojde vecer ...a ak nie, tak najneskor zajtra...ale to uz moze, pretoze uz budem mat troska volnejsie v praci 😉 🙂

ria191
26. mar 2014

@falin
@speranza1 cholky cholky srandičky srandičky aby vám zajtra nepadla sánka dole keď sem vycapím foto v plavkách 😀 😀 😀

nelly3
26. mar 2014

@ria191
no to som velmi zvedava 😉

ria191
26. mar 2014

@nelly3 zajtra ráno budú všetky korčule pučiť oči na koňovi 😀 😀 😀 😕 😕 😕 😝 😝 😝

speranza1
26. mar 2014

@ria191 😀 😀 😀 tak na túto tvoju foto, som naozaj veľmi zvedavá 😀 😀 😀

pgaba
26. mar 2014

@mimika1973
ludinka
to dufam, ze je tam lepsi kolektiv ako v BA a sam všetkym podari náš vytúžený sen ;)

jalaura
26. mar 2014

@miskanr1 pevne verim ze ano. super ze mas vysledky v poriadku - tak uz by tomu nemalo nic branit. drzim palceky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre