Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
21. máj 2014

@ria191 co? kde? ako? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
kraaaaaasne ranko zienky....

falin
21. máj 2014

@ria191 - teraz budem aj ja za blondinu, o akych srdieckach cez admina ste to tocili?
Ja som najprv myslela ze klasicke srdiecka co mam hore na liste a sa jednotlivo posielaju. Ale toto je asi ine, ze ?

falin
21. máj 2014

@speranza1 - pekne ranko aj tebe kočka

speranza1
21. máj 2014

@falin cau zlaticko... teraz sa daju posielat srdiecka, kde pred slovo srdiecko das mriezku a mozes ho poslat a normalne srdiecka sa mozu zasielat aj s venovanim.. ked si kliknes na srdenko, tak tam uvidis moznosti🙂
A ako sa ti dari????
My sme sa rozhodli, ze pôjdeme na ten KET teraz v juni a zrejme v juli by sme hned skusili nase posledne IVFko...mam nasadeny medrol, fraxik a utros.... a cakam na 1 DC...a vy?

ria191
21. máj 2014

@speranza1 a tebe to srdco cez mriežku prišlo??? od lienky lebo mne nie až keď mi ho poslala normálne 😀 😀 😀 a inak ďakujem za srdco ak bolo od teba 😀 😀 😀

ria191
21. máj 2014

@haimi tak to ja teda néééééé ja chcem iba vlasaté 😀 😀 😀 preto som v RF 😝 😝 😝 😕 😕 😕

ria191
21. máj 2014

@speranza1 ty kokso sperča najprv dlho čušíš ako voš pod chrastou dlho dlho nič ale keď sa rozbehneš tak to je iná rýchlosť 😀 😀 😀 . Veľa šťastia srdco moje 😀 😀 😀

speranza1
21. máj 2014

@ria191 ano mne prislo jedno modre velke srdiecko.... 😀 😀 😀 😀 a tesim sa, ze ho mam.... nechavam si ho teraz pre stastie 😉
Hej nasadili sme velku rychlost...ale to je len taka nasa predstava..ani nie plan..lebo tie nam velmi nevychadzaju..... len zrejme si pojdem este vybait pozicku, aby som mala na to vsetko dost penazi.... 😕 😔 ... ale tak na druhej strane, tie boli, budu, a su (len nie v nasej rodinnej kase) 😀 😀 😀 len my tu nebudeme.... 🙂

speranza1
21. máj 2014

zienky...ako sa presne vola ten vitamin D????? vitamin D3??????? zabudla som to....a chcela som si ho nasadit...

speranza1
21. máj 2014

@ria191 vies zlato...v priebehu posledných ani nie 2 rokov nam zomreli 4 rodinní prislusnici...musíme doplnit stavy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lusipe
21. máj 2014

@speranza1 Speri. je to D3 od Jamieson. ja som ho brala pred stimulkou a mala som 23 krasne zrelych vajiciek 🙂

speranza1
21. máj 2014

@lusipe dobre... musim si ho dnes zajst kupit....ja som ho uz uzivala..len som si nebola ista, ci sa to vola D3.... 🙂 🙂 🙂 a ako sa mate? bombulko v brusku kopka??? ste v poriadku? a ako sa citis ty? 🙂 🙂

rebeka33
21. máj 2014

Ahojte , musim sa rozculit. Utros uz nie je ani v cechach a normalna nahrada je crinone gel. Lenze utros stal 6-7eur a a polku hradila poistovna takze ak ti ho dala dr. tak 2 eura. Croinone stoji 44,50 15 ks takze na mesiac 89 a poistona hradi 0,77eur. Nenavidim liekovu politiku. Vedia,ze to zaplatime 😠

speranza1
21. máj 2014

@rebeka33 je to presne tak a nic ine nam nezostava, len platit a platit.... ☹ ☹ ☹

zoji79
21. máj 2014

@speranza1 Ahoj srdiecko 🙂 Chcem sa ta opytat, ako chces ist v juli na IVF ked v juni budes tehotna z Ketu? 😵 😵 Verim tomu ze ziadne IFV nebude treba 😵 Vyzbrojena si ako vidim... 😀 😀 😀 Mala si uz niekedy Medrol? Nejak to zacali davat v RF...

Baby berie od Vas niekto aj Metypred? Tiez je to prednizolonum 😕

speranza1
21. máj 2014

@zoji79 ... nooooo vies.... myslim, ze mame v mraze len 1 XB/2..... nam to tam potom ten vyvoj velmi viazne, takze ideme tentokrat do Brna len tak .....akoze na jednodnovy vylet 😀 😀 😀 ... nerobim z toho velku vedu..idem , pridem... a vôbec necakam zazraky.... 😉

speranza1
21. máj 2014

@zoji79 medrol som brala len 1x v zivote a to ked som mala alergicku reakciu po ANTIB..... ale mam po nom krasnu plet, tak to beriem z toho lepsieho hladiska...a to, ze sa budem troska nalievat vodou... na to takmer nemyslim😀

ria191
21. máj 2014

@rebeka33 sú to "k...vy" a o tých registračných kasách radšej pomlčím aj tak si to vždy zlízne obyčajný človek dôležité je, že sa naplní štátna kasa 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹

speranza1
21. máj 2014

@zoji79 a ty sa mas ako draha?

ria191
21. máj 2014

@speranza1 no tak kočka máš čo robiť 😀 😀 😀

zoji79
21. máj 2014

@speranza1 To bude dobre. My sme mali HB/2 mrazene a jednu cerstvu morulku...a neviem ktore sa chytilo z nich....ale u nas vyhatchovane jednotky zlyhali....a je to treti krat, co horsie sa nam chytili 🙂

speranza1
21. máj 2014

@zoji79.... 😵 v prirodzenom prostredi je im zrejme lepsie ako v pipete, ze? 😉 😉 😉

speranza1
21. máj 2014

@ria191 tak to hej.....mam co robit 😉 😉 😀 😀

zoji79
21. máj 2014

@speranza1 Takze uz ten sladucky Medrol poznas 😀 😀 😀 Mne dali ten Metypred 😅 ..mam taky pocit, ze mne stale nieco ine davaju ako vacsine 😠 Tiez to ma sluzit na imuno, a tiez je taky fajnovy.....ze rychlo to treba prehlnut 😝. Inak sa mame tak vselijak. Brusko boli, casto som spinila ☹ V pondelok sa ide na uzv. V praci spim, hormony pracuju...trieska ma to o 106 😀 😀 😀

speranza1
21. máj 2014

@zoji79 a neda sa ti zostat aspon chvilku doma??? vies na PN....

nelly3
21. máj 2014

@rebeka33
utrogestan uz dlhsiu dobu sa plati cely, uz nejde cez poistovnu, ale ved ani zohnat sa neda, ja som kupovala v CR a mali ho 😕 akoze aj pregnyl, uz si ho cely platis, no hruza, nemam slov 😝

zoji79
21. máj 2014

@speranza1 tak by bolo pekne od nich, keby sa citili u mna doma a nie v RF 🙂 Ale ja si myslim ze u nas sa chytil KET, lebo mrazacikovia viac maju radi maminku nez teple embrijka 😕 Sice mm tvrdi, ze morulka sa chytila, kedze naposledy mal taky spg, ze Machac spadol zo stolicky......od vtedy sa ho neda skrotit 😀 😀 😀 Ako pubertak 😀 😀 😀

nelly3
21. máj 2014

@zoji79
ahoj kraska, ja keby tebou tiez idem na PN aspon prvy trimester 😉

zoji79
21. máj 2014

@speranza1
@nelly3 no tiez som to tak predstavovala. Mysleli sme si ze tam budu dve a niet o com potom...ze sa ide na PN. Ale doki povedal, ze vsetko je ok a nevidi dovod na PN 😖 V pondelok mozno dohodneme sa nejak inak....lebo brusko hodne boli, ale na to ma upozornili, ze to aj bude boliet, kedze mam nenormalne vela tych zrastov, a bude ma to hodne tahat. Ale tie bolesti su desive....strasia ma....lebo ked mam krce, tak myslim na potrat 😠

nelly3
21. máj 2014

@zoji79
tak to ti verim, tie zrasty, toho sa aj ja obavam, ked budem niekedy tehu, hmmm, ale chcela by som mat bezprobelmove tehu, nie som narocna, ked si to teraz musim vytrpiet, tie neuspechy atd. nech tehu je ok 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre