Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

elienocka
28. apr 2015

@tlucka gratulujem

speranza1
28. apr 2015

@tlucka 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 tak prevelmi ti to tehulkovanie prajem....pa zlato...

buba08
28. apr 2015

@tlucka jeeeej, gratulujem 🙂

tlucka
28. apr 2015

@tinka9075 Ja by som si nesmierne priala dvojičky, ale nesmierne vďačná Pánovi budm aj za jedno srdiečko. 🙂
Vkladali sme len jedného posledného bojovníka 🙂

tlucka
28. apr 2015

@elienocka
@speranza1
@buba08 a všetky ostatné kočky, nesmierne si vážim Vašu podporu a povzbudzujúce slová. Ďakujem za pomoc, rady, povzbudenie a dúfam, že Vás nesklamem 🙂

tinka9075
28. apr 2015

@tlucka ja som zase chcela jedno a potom druhé takto som to mala naraz 🙂 🙂

haimi
28. apr 2015

@tlucka supeeeeeer, gratulujem 🙂 🙂

lucia19831
28. apr 2015

@tlucka ahoj, neboj hodnota je fajn, ja som mala 13 ty den 252, 15ty 652 a uz mame srdiecko, drzim palec a nestresuj sa, hcg ma kazda ine 😉😚

lienka_1
28. apr 2015

@tlucka Tak totoje super sprava! 🙂 🙂 Som dns bola mimo pracoviska a nemohla som ist na net, ale myslienky sa stale vracali k tebe. Blahozelam! 🙂

mircalla
28. apr 2015

@tlucka huhuuuu parada....som ti vravela, ze pesimista sa vzdy aspon sklame prijemne

mircalla
28. apr 2015

http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...
@tlucka podla mna si uplne v norme s hcg, neviem ci si mala vklad na 3 alebo 5 den, ale v oboch pripadoch

mimika1973
28. apr 2015

@lienka_1 no a ty mojka uz sem capni pozitiv testik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 🙂 tfuj tfuj!!!!!!!!

lienka_1
28. apr 2015

@mimika1973 Nemam odvahu testovat! Mam strasne bobky! Oficialne mam testovat zajtra. Ale v praci mam velky frmolnzajtra, tak testnem az vece, ked pridem z prace. A ani nevies ako rada by som splnila, co ziadas 🙂

zabka1124
28. apr 2015

@tlucka paraaadaa, tesime sa s Tebou🙂🙂🙂🙂!!!!Ja som to tu uz velaa krat pisala, ze TREBA MYSLIET POZITIVNE, takze sa nalad pozitivne, davaj melon alebo kiwi a tes sa🙂🙂🙂🙂🙂!Urcite bude krasne Hcg rast a ziadne mimo a bio tehu nebude!!!Boze nadherne spravicky🙂!
Babenky -cakatelky na // len tak dalej, kazdy den aspon 2🙂🙂,sup,sup prikazom🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😎

zuzu1108
28. apr 2015

Baby, mali ste niektorá tesne pred vkladom slebo v den vkladu nádchu? Mam pocit ze na mna nieco lezie 😖 . Od vcera ma stipalo hrdlo, hlieny v hrdle. Teplotu nemam. Toto je zákon schválnosti cely mesiac nic a par dni pred vkladom nieco schytám ☹ . Dávam bioparox, ccko, zazvorovy čaj, jox
Neviem co robit. Odkladať to moc nechcem uz som mala pipelle, Intralipidy, beriem utros, anopirin.
Vyslo to niektorej aj s takýmto problémom?

mimika1973
28. apr 2015

@lienka_1 ahojky, no to si myslim, ze to splnis! Ine ani na vyber nemas! 😝 😉
Mas aj nejake take ine pocity tentokrat, ci?
A na krvicku nepojdes, co je ovela istejsie?
Moc drzim vsetky paluchy!!!!!! 😵

ludinka
28. apr 2015

@tlucka blahozelam konecne uz prisiel rad aj na teba !! drzim palce aj nadalej 🙂 😵
a ako sa citis?ja som mala tiez aj mimomaternicove ale to bolo uplne ine ako normalne tehu potom....pri mmt som spinila od zaciatku, pri nromalnom tehu som mala zas krce v maternici taksom tusila ze to bude hadam ok, aj ked tiez som sa strasne bala prvého sona....ja som na krv ani nebola len som testovala kym nezosilneli testy

adinam
28. apr 2015

@tlucka,neboj určite to je v poriadku.Ja som mala na 14-ty deň od ET HCG 99 a mám nádherného fešáka 😉

lienka_1
28. apr 2015

@mimika1973 Nemam ziadne priznaky. Ani na menzes ani nic ine. Snazim sa ale nepozorovat sa, aj ked sa to nie vzdy da. Na krv pojdem ak bude test pozitivny. Inak si myslim, ze to bude zbytocne. Zajtra uz bude vsetko jasne......

tlucka
28. apr 2015

@adinam
@ludinka
@zabka1124
@mircalla
@lienka_1
@lucia19831 babulky ďakujem. Dúfam, že bude všetko ako má byť a konečne sa aj my dočkáme vytúženého bábätka 🙂

@lienka_1 Zajtra čakám na skvelé správy od teba 🙂 Preveľmi ti držím palce.

nelly3
28. apr 2015

@ria191 aj ostatne kocky,
MUDr. BIielik z B.Bystrice to cislo na mobil ma aktualne? dneska som tam po 16 hod. volala a mal ho vypnuty hmm 😕

tinkatinulka
28. apr 2015

@nelly3 skus napísať sms.

nelly3
28. apr 2015

@tinkatinulka
to fakt? lebo rius mi pisala, ze ma sa volat v utorok a vo stvrtok po 16 hod. tak nechcem moc otravovat.

tinkatinulka
28. apr 2015

@nelly3 neotravujes, chranis vlastne zdravie

bergalm
28. apr 2015

@tlucka gratulujem moc sa tesim konecne sa to tu rozbehne s tehulkama

bergalm
28. apr 2015

@lienka_1 moja zajtra budem drzat paluchy,nech si najdes 2// myslim na Teba moc

lenka54321happy
28. apr 2015

@tlucka
Gratulujem aj ja!!!!! 😘

ria191
29. apr 2015

@nelly3 a ktoré máš? 0908 218 591 tuším sú tam utorok, streda a štvrtok ale nie som si 100% istá musíš iba skúšať asi aj ja dneska cinknem. Cez deň je strašne vyťažený a v tejto ambulancii mu zdvíha telefón jeho pravá ruka strašne milá sestrička tak veľa šťastia

ria191
29. apr 2015

@tlucka wow veľká gratuľka už sa to blíži k Piešťanom sa teším 😀 😀 😀 (myslím tá tehu štafeta 😝 😝 😝 )

ria191
29. apr 2015

@lienka_1 držím veľmi palce 😝 😝 😝 😕 😕 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre