Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

diska
3. máj 2015

baby tento myslim
http://www.pramworld.co.uk/stokke-crusi-complet...
mne sa zdala ta vanicka celkom ok ,tak ja neviem co robit 😔

diska
3. máj 2015

@marverka ahoj ,ja som vzdy mala 20% a 100ml.

tlucka
3. máj 2015

@nelly3 Ak sa môžem spýtať, začala si krvácať alebo nebolo srdiečko? Ja sa tak bojím ísť na prvé sono, či bude všetko v poriadku, keď som mala také nižšie hodnoty hcg v porovnaní s inými kočkami ☹

skaredekacatko
3. máj 2015

@mircalla. Strasne chceme deti a nezamyslame sa co to sposobuje nam co to znamena pre nas organizmus. Aj ja som brala medrol preventivne nizku davku a bum hned som ochorela a embrio sa aj tak neuchitilo. Len ze neexistuje na to ina moznost hlavne na tie nk bunky. Ja beriem subcuviu a ta vyzera byt v pohode . Nevieme co vsetko je stych liekov a mat dieta a potom ked bude mat 10 dostat rakovinu to tiez nechcem. Ono je to tazka volba kazdy den si ju davam a aj moj muz ze dokedy chcem zatazovat svoj organizmus vzdy poviem posledne ivf stymulka ale nikdy to nie je tak. 😢

nelly3
3. máj 2015

@tlucka
ja som mala myslim uz si presne nepamatam na 15 den po ET vysku hcg okolo 500 ci tak nejak, potom som nato zacala spinit to bolo koniec tyzdna, cez vikend som spinila, potom som isla v pondelok ku svojmu gyn. to som bola v takom strese ze az 😢 a mala som uz hrozne aj krce v bruchu a ako som prisla domov, uz som zacala na cerveno krvacat, tak potom kontrolne hcg a to uz kleslo, tak som vsetko mala vysadit.

nelly3
3. máj 2015

@diska
tento je pekny stokke, mne sa paci 😉

crazybabenka
3. máj 2015

@diska mala som aj aj.... zadné kolieska ešte ako tak....ale predné sú strašne malé do snehu ....je o čosi lepší.....ale tiež by som ho nechcela

tlucka
3. máj 2015

@nelly3 To mi je ľúto.. Ja však verím, že medzi mrazáčikmi je ten správny bojovník. Musí byť! Verím tomu 🙂

diska
3. máj 2015

@crazybabenka tak co si mam kupit? 😝 aj ked tu v Ba vela snehu nemame 😀

tinka9075
3. máj 2015

@diska takýto stokke má kamarátka a je fakt pekný 🙂 🙂 veď v Ba veľa snehu nie je keď sa ti páči tak ho kúp 🙂 🙂

crazybabenka
3. máj 2015

@diska keď sa ti paci tak nerozmyslaj...je rozdiel Liptov a Ba....ten na stračej nozke by som nechcela urcite...stale som mala s neho pocit, ze je nestabilný....ten druhy bol lepsi....do našich podmienok nevhodný...ale v Ba mozes byt s ním spokojná

santeema
3. máj 2015

@diska to som skor myslela zo srandy🙂, lebo ta moja kamoska o inom ani neuvazovala, ale ona mala ten na stracej nozke a mozno iny variant ma vanicku vacsiu. ta uplne chapem, mne sa tiez tazko chodi a este mam takmer vzdy pri sebe môjho takmer dvojrocneho krpca, co este stazuje podmienky na nakupovanie🙂. nechapem to, soferovat mi nevadi, doma tiez mozem chodit a robit bezne veci, ael akonahle dlhsie chodim, ten maly sa mi zacne v brusku prehadzovat a normalne musim zastat, alebo si sadnut.
ale ten peg perego mam vyskusany a aj sestra pri dvoch detoch. strasne mam rada tu konstrukciu, lahucka, jednoducho sa sklada a zmesti sa aj za prednu sedacku do auta, tak ti nezaberie miesto v kufri. my sme pre malého teraz skupili ten novy model denim vanicku, vajicko a konstrukciu mam povodnu. v hlohovci v predajni alladin je inak super vyber vela znaciek kocikov a aj ti dobre poradia. len neviem ci to enmas daleko. tak ti zelam, aby si dobre vybrala🙂

santeema
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marverka
4. máj 2015

@diska
Prosim ta a to si mala nenariedene?

speranza1
4. máj 2015

@santeema blahozelaaaaam maly je prekrasny...uz teraz je taky baculko...ma krasne licka...naozaj blahozelam k takemu vydarenemu babatku 😵

diska
4. máj 2015

@marverka ahoj,ano stale som to mala nenariedene.Mozno to uz teraz kazu inac,netusim preco ma byt 10%,mne kazali davat 20% a to 100ml,ked som nevedela zohnat 100ml,tak som kupila 250ml a dala odtiect cca polovicu,tak mi kazal este Marcel.

izabela7
4. máj 2015

@diska
kocik vyzera dobre.
mne sa paci tento:
http://www.camspa.it/cz/prodotti/a-passeggio/pr...
my sme vysoki, diatatko bude urcite dlhan, a tu je vanicka 80 cm, a je az do 9 mesiacov. este sa mi pacia aj polske roan marita, tie maju vanicku 85 cm, inak vacsina kocikov co som pozerala ma vanicku len 70-75 cm

mimika1973
4. máj 2015

@santeema krasna fotka! a aky perfektny cisty profil malinkeho v 4D! wow! gratulka a nech ste pekne zdravucki! 😵

mimika1973
4. máj 2015

@izabela7 ja mam Peg Perego Book Plus, a fajn! Maleho som vozila este do 10 mesiaca vo vanicke 😉

candour
4. máj 2015

@mircalla jasne🙂 ked na SK otehotniem v CAR kde com o com vobec nepochybujem tak Ti dam vediet🙂 nech sa dari aj Tebe🙂

saldiv
4. máj 2015

Baby nechodim do brna ale sa mi paci tato skupina. Zijem v it a tu absolvujem ivf. A vcera som zacala stimulaciu. Prosim drzte aj mne palce 🙂.

silvia545
4. máj 2015

@tinka9075
@mircalla tak mi Marcelko odpísal 😉 že mám porozmýšľať,lebo mi navrhol presun k nemu,že sa mi bude venovať,aby sme sa dočkali dieťatka 🙂 takže máám strašnú dilemu,čo mám spraviť 😖

mircalla
4. máj 2015

@silvia545 Chod🙂 moja chod

mircalla
4. máj 2015

@candour pozravuj drabeka, to je mega odbornik

tlucka
4. máj 2015

@silvia545 Slivi, keď ti navrhol presun k nemu, asi by som neváhala 🙂 Aj keď mne robil 6 vkladov Marcel a až posledný 7 vklad Macháča bol úspešný. 😀 Držím palce pri správnom rozhodnutí 😉

candour
4. máj 2015

@mircalla nechodim k drabekovi moja mila

mircalla
4. máj 2015

@candour Dobre - ak si nepochopila, nik tu nie je na tvoje komenty zvedavy, chod si kam chces, vobec to nikoho
nezaujima

gombicka
4. máj 2015

@nelly3 moja,mozem sa spytat, co mas s endo? ja mam tiez, mala som ped 2r laparku, kde ma na 70% vycistili, no teraz som zacala mat hrozne bolesti a to mam pred KET. neviem, co robit

mircalla
4. máj 2015

@silvia545 silvi ja z darcovskych uspesnost 3/3 vsetko u marcela, zial jeden missed

silvia545
4. máj 2015

@mircalla
@tlucka baby moje,no dnes mi mozog bude pracovať na plné gule 😀 ked príde mm z práce,tak sa porozprávame,ale asi sa presuniem k nemu 🙂 napísal mi ,že šanca tam je s mojimi vajkami,,ale je už aj vek tam,treba dať správnu stimulku a vyhnúť sa cystám 🙂 no tak teda nech sa mi venuje a nech niečo super vymyslí 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre