Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ladyblcha
5. aug 2015

@zuzu1108 pokial viem tak medzi 11-13tt

zuzu1108
5. aug 2015

@ladyblcha Dakujem 🙂 kedy robili tebe?

ladyblcha
5. aug 2015

@zuzu1108 ja idem v pondelok, to budem este 13tt 🙂

jaja9891
5. aug 2015

@evadek no domcek pomalicky,mm cele tyzdne v praci a sam cez vikend vela nespravi,ale cakame uz omietky tento tyzden,tak pomalicky sa posuvame vpred,ale o chvilu nas cakaju zase papierovacky v banke,takze to bude o nervy...moja ja tiez len prezivam...este som chcela vyuzit schvalene ivf v mojom car,kedze sme tam mali dohodu,ale teraz maju mat dovcu a potom mi konci ziadost a nemozem sa s mojou dr spojit,ze co s tym,ale ak sa zase nieco dobabre,tak asi pojdeme inam,ale pocula som,ze dovera robi s ivf v zahranici problem,tak asi iba ako samoplatcovia,no zazraky necakam,vies ako to je,len to cakanie ma strasne ubija,nicnerobenie je hrozne :( a zajtra je 6.8.,moj termin porodu :( ja uz som tak psychicky na dne,ze prezivam ako ty vravis

scheflera
5. aug 2015

@zuzu1108 mne robili 12+6(krv,NT a nosová kostička) a druhú časť(krv) 15+6.
Dr.vravel,že minimum je 10+5 a drobec musí merať aspoň 4,5 cm,aby meranie bolo správne.

evadek
5. aug 2015

@lienka_1 ahoj...nevies ako Speri?

speranza1
5. aug 2015

Ahojte vsetky...vcera sme sa stali hrdymi rodicmi dvoch chlapcekov...porod/sekcia v spinalnej anesteze prebiehal v poriadku. Chlapci su zdravi....a mamina sa momentalne zotavuje zo sekcie...dakujem vsetkym za podporu a oporu 😀 😵

sasa1983
5. aug 2015

@speranza1 gratulujeme! Zase dalsi muzi v tomto svete. Vsetkym krasne spolocne chvile. Sasa a Edko

luga
5. aug 2015

@speranza1 , z celeho srdca vam blahozelam ( velmi sa tesim s vami 🙂) 😵
Vela zdravia, stastia, radosti vsetkym a tebe rychle zotavenie 🙂

mitka85
5. aug 2015

@speranza1 gratulujem tesim sa s tebou a zelam len to najlepsie tebe aj syncekom 🙂

sasa1983
5. aug 2015

@speranza1 a este mena.?

mircalla
5. aug 2015

@speranza1 super...mena!! mena!!

tinkatinulka
5. aug 2015

@speranza1 moja gratulujem bola si statočná ešte pár dní a budete v pohodlí domova 🙂

tlucka
5. aug 2015

@speranza1 Gratulujem 🙂

gagik
5. aug 2015

@speranza1 gratulujem, nech ste vsetci stastni a zdravi.

benny11
5. aug 2015

@speranza1 blahozelam mamina a prajem radosti a trpezlivosti 😉

benny11
5. aug 2015

@speranza1 blahozelam mamina a prajem vela radosti a trpezlivosti 😉

ria191
5. aug 2015

@speranza1 veľká preveľká gratulácia tak veľmi sa teším a prajem veľmi veľa šťastíčka a zdravíčka pre vás všetkých cmuk 😀 😀 😀

evadek
5. aug 2015

@speranza1 gratulujeeeem..cakame na mena Speri🙂

zuzu1108
5. aug 2015

@speranza1 Gratulujem maminka 🙂 prajem vela, vela zdravicka a mliecka 🙂.

bergalm
5. aug 2015

@speranza1 velka gratulacia nech ste zdravucky a coskoro doma mamicka

nelly3
5. aug 2015

@speranza1
super, velka gratulacia speri a ako sa volaju a ake su miery modelov? 😵

gagirl
5. aug 2015

@speranza1 srdecne blahozelam maminke a tatinkovi a krpcekom prajem nech su v zivote velmi stastni a zdravi..vybrali si tych najlepsich rodicov..spravili pre nich tak vela..skore zotavenie moja a tesime sa na fotecky🙂

moja72
5. aug 2015

@speranza1 so srdca gratulujem k malým drobcom a všetkým trom želám veľa, veľa zdravíčka. Mamine obzvlášť skoré zotavenie aby mohla veselo behať okolo svojich krásnych detičiek 🙂

gombicka
5. aug 2015

@speranza1 zo srdca gratulujem. Viem, ze si na tuto chvilu cakala strasne dlho, a preto musi byt radost o to vacsia. Prajem vela zdravia a lasky, ktorej si myslim uz urcite aj teraz mate dost, ked ste dokazali to vsetko podstupit.

buba08
5. aug 2015

Speri, veľká gratulkaaaaaaa, chlapcom želám vela zdravicka a tebe skore zotavenie 🙂

argenti
5. aug 2015

@speranza1 Blahoželam a prajem hlavne veľa zdravia a Božieho požehnania. Je to úžasne ako si to všetko zvladla.

santeema
5. aug 2015

@speranza1 wau...to je dobra spravicka, sa tesim, ako keby som ja porodila🙂...si si to zasluzila, ako kazda tu, co sa jej narodi babo🙂

santeema
5. aug 2015

@speranza1 a este kolko merali a kolko vazili ti tvoji chalosi krasni?🙂

jomini
5. aug 2015

@speranza1 blahozelam a velmi sa s Vami tesim, vela zdravicka celej rodinke 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre