Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
22. aug 2015

@ria191 aj moja myslí aj na seba.. Ja zajtra este aj zadara broskyne.. Hubu krásny vik

dafy
22. aug 2015

@ria191
@evadek truuuubky 😀 😀 😀

ria191
22. aug 2015

@evadek take male chlpate a steka to 😀 😀 😀 . Ked sa nepodari teraz tak hadam inokedy uz si z toho tazku hlavu nerobim. Bude ako ma byt uff asi som dospela alebo zmudrela? Stepan vyzera kreativny tak dufam, ze ho este nieco napadne. Dufam, ze ho neprivediem do zufalstva 😎 😎 😎

ria191
22. aug 2015

@dafy kedy ides na sono uz sa nemozem dockat 😉 😉 😉 . Ta podoba je az neuveritelna to sa ti ako podarilo? 😉 😉

ria191
22. aug 2015

@tinkatinulka ty budes zavarat broskuse? Ty si ina strela ja mam na to svokrusu ale vzdy ich rozvari a je z toho presnidavka nastastie to neze....m 😀

dafy
22. aug 2015

@ria191 haha ty podryvačka nasad si okulááre 😀 ..na sono? ani neviem o mesiac? 😝

evadek
22. aug 2015

@ria191 tak takeho smradka maleho mam aj ja...som si ho zohnala ked som z bola zufala ,ze nemozem otehu...a uz je so mnou 5 rok....
a moja mama je niekedy uz zufala so mna...ze ako si ho tulkam...lubim ho....a dokazem sa pozerat na neho ako spi a pod....a aj ho volam...ze Duncik ty si moje male mimco 😀
No on vyzera byt naozaj chlapi k cinu....tak mozno to treba len vystriedat...a teraz to pride....a nezabudni aj na ine rady...: zlty vtak na chladnicku...k tomu Stepan...a pojde to 😀
Tak ja si stale vravim....ze kvoli mne Marcel neodisiel 😀

tinkatinulka
22. aug 2015

@dafy na sono sa chodí 14 Dní po poz krvi. Rius je asi zvedava na drobca /cov 😀

tinkatinulka
22. aug 2015

@ria191 ja uz mam zavárané ale moj už presnidavky ide pripravovať

dafy
22. aug 2015

@tinkatinulka ja pojdem radsej neskor aby uz bolo vidno akciu srdiečka lebo niekedy nie je vidiet ani v 7tt 🙂 a mozno nevydrzim a pojdem skor 😝

ria191
22. aug 2015

@tinkatinulka ze rius je zvedava hi hi hi cica ja to viem a ani nemam gulu horsie je mamcu dafcu presvedcit ale ona to vie len struha macherku 😀 😀 😀 tvoj zavara? tak to ti nezozeriem ani keby som ho videla na vlastne oci 😝 on to berie uz ako tutovku ze ???

ria191
22. aug 2015

@evadek vies co keby ten vtak fungoval, tak ja si ho rovno na gacky prisijem ale kde takeho vtaka zozeniem? 😅 😝 😝 😝 . No jiz cas ukaze ale stepan pri tom nebude bude Palino mam napisane obtiazny transfer + doprava neviem sice co to znamena ale asi ma tam niecim ovalia aj by mohli aspon na dva tyzdne 😀 😀 😀

lola911
22. aug 2015

@ria191 moj huby je v pohode ja mam skor obavy s toho nizkeho amh a mam este aj hydrosalpinx tak neviem ci ten nepojde von, a dufam ze sa to da urobit v ten isty cyklus nakolko zijeme v anglicku, a planujem si zobrat dva tyzdne volna a priletiet, my sice mame narok na dva cykli tuna v uk ale ja im tuna jednoducho neverim 😒 . Po rozhovore s coordinatorkov pani Evou s reprofitu vidim vsetko inak ona ma tak ukludnila ze verim tomu ze to este stratene nie je, sice budeme samoplatci ale verim tomu ze to stoji za to 🙂

evadek
23. aug 2015

@ria191 obtiazny transfer + doprava????....co to je???...no ty si zas nejaka speeeeci 🙂...daj vediet potom..ako to prebiehalo...
https://www.google.sk/search?q=zlty+vtak&es_sm=...

tu mAS tolko zltych vtakov...a prisivaj aj na gacky...ked to pomoze...🙂

ria191
23. aug 2015

@evadek ja mam byt zase pokusny kralik s tymi vtakmi hm? A zase budem za telatko hi hi hi houby to si radsej mojho operim 😀 😔 .Komplikovany lebo tam mam zatacku a chlopci sa cez nu tazko dostavaju takze sa embryo vracalo naspät a to je chyba tak teraz sa zmeni taktika a tu dopravu som nepochopila ani ja mozno bude transfer pod narkozou kedze mam traumatizujuci vklad. 🙂 🙂

evadek
23. aug 2015

@ria191 velmi rada by som videla ako budes toho tvbojho obliepat zltymi pierkami....😀
a to ti ako no to prisli?...pri prvom transfere?...
no tak uspesny transfer nech pekne chlapci daju tu zakrutu...😀...a supnu to tam na 9 mesiacov...inak nie....Ale ja to vidim dobre...obcas treba chlapov prestriedat....

gombicka
23. aug 2015

@ria191 ja som mala estrimax po zaruke. Expiroval v januari a brala som ho v juni. Ale nebolo ho az tak vela, davka asi na 3 tyzdne. (vysledok pozitivny)

tinkatinulka
24. aug 2015

@ria191 už zarezavas? Ja sa dnes budem celý deň dávať dokopy po víkende.. Uff. Inak vcera v tom zápale som zabudla dat lieky tak vecer bola sranda. Inak po medrole dako abstinuje hlien, takže ani alchemilka nezaberá.. Ideme na vínko. A ty?

falin
24. aug 2015

@ria191 - cauko kocka, si zlata 🙂 Aj ja na vas vsetky myslim a verim ze sa vsetky pekne cim skor zagulatite 😎 , obcas vas musim prist mrknut, lebo mi chybate, len je tu strasne vela novych "tvari", stracam prehlad.
Ako si teraz na tom? chystas stimulku? alebo az na jesen, aby bol racik?

falin
24. aug 2015

@marverka - marvi, silno drzim palceky, nech sa konecne dockate vytuzeneho pokladu

@dafy - Damianko je zlatuckyyyyy

ria191
24. aug 2015

@evadek takže hlásim vták oblepený uff fuška 😀 😀 😀
@tinkatinulka hej zarezávam ty kokso tinča ty trpíš nespavosťou či čo 😕 😕 😕 . Ty a vínko hi hi hi musí byť zábava. Ja v pohode v robote záhuľ ale čo už.
@falin veru veru myslím na teba veľmi často a my no bieda a je to stráááááááášne na dlhý príbeh ale idem na KET keďže sa mi ET odkladal od októbra minulého roka veď to poznáš človek mieni pán Boh mení.

evadek
24. aug 2015

dievcata kontakt na niekoho ocarujuceho..mileho..vtipneho...a odbornika ako Marcel?😀

evadek
24. aug 2015

@ria191 dufam,ze si sa aj vyspala.😀..za chvilu ta caka tvoj velky den 🙂

gombicka
24. aug 2015

@lola911 ahoj moja, citam, ze zijes v Anglicku. Ja tiez. Ak by si nieco potrebovala, poradit, kludne napis. Ja som mala 3 IVF tu v UK a 1 IVF and 1 Ket v Reprofite.

nelly3
24. aug 2015

baby som doma od vceraaa 😉

tinkatinulka
24. aug 2015

@nelly3 no a ako??? zvedave sme jak deti..ako si dopadla?

tinkatinulka
24. aug 2015

@ria191 nie ja trpim lebo som taka dorobena že mi pukaju vsetky kosti..sak poznas makanda okolo domu..ale pohodicka dnes už makam a zarabam tažké € 😀 😀 😀

nelly3
24. aug 2015

@tinkatinulka
no depku som teda mala riadnu, akoze ta nemocnica no coment, ale to asi vsetky, porobil mi vela veci, lava cysta 6cm je vonku s nou aj lavy vajcovod nakolko bol nejako obmotany cely atd, pravy vajecnik s vajcovodom nejako podvyhol ci co, pravy je zial nepriechodny, ale ze no ved uvidime co s nim bude, na matenici mi robil nieco, podvyhol ci co aj s konecnikom, to som nepochopila, hodku a pol ma robili, bolesti boli, ale dalo sa to, skor som mala na druhy den bolesti z toho vzduchu co napustaju do mna pred laparkou, takze som zduta dost uff, a z tej postele ma cely chrbat boli, strava celkom oki, ale mne nic nechutilo, dva rezy mam zasite a jeden po tom vyvode, ale ten nie je zasity, som nejake este ubolena, po pravde som si myslela, ze ked som zvladla laparotomiu, laparka bude malina, ale ani nie, nejako to zle prezivam, asi vekom🙂 a tam som malo krvacala a vcera som zacala, bielik ze to je oki nakolko mi aj nieco s maternicou robil, no snad je to fakt oki, som z toho nejaka nervozna. takze tak kocky a o dva, tri mesiace mozem ist na KET. ale snad mozno pravy vajcovod sa schopi a bude aj prirodzene, si fandim 😀 ale som rada, ze to mam za sebou, lebo akoze psychicky som nebola na tom najlepsie 😝

gagik
24. aug 2015

@nelly3 ja som to mala v podobnom stave a po vybrati vajcovodu sa v nasledujucom ivf zadarilo.

tinkatinulka
24. aug 2015

@nelly3 jeej tak super peke ta "zrepasoval"..uvidis hlavne ti bude celkovo lepsie, menej starosti a hlavne bolestí..sa ti znormalizuje cyklus a ides do boja juhuuu..
inak nemocky su vsetky zle..ja som bola hosp. v 3..a ani jedna výhra aj ked TN bola najlepšia hlavne odbornostou lekarov takže o to hlavne ide..
ten plyn je des, mna islo z toho roztrhnut

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre