Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
25. aug 2015

@falin musim iba kvoli tebe lebo ja verim, ze ked kazda korcula zostane tehotna tak teba to opat nakopne do dalsieho boja. Tusim sme zostali iba ja, nelca a tinca vratane teba cmuk

tinkatinulka
25. aug 2015

@ria191 popytaj daku naladovku aby bolo dobre..mne v olomouci pred narkozou dali taku fajnu ze som chcela spievat od radosti tak mi dobre bolo..v brne sa s tým neserkaju..
nooo ty takto nooo moj ty boze baba jedna 😅 😅 😅

nelly3
25. aug 2015

@ria191
@tinkatinulka
no kocky moje sup na vklad, ja som pre istotu vcera v noci bola na pohotovosti - preco by som to mala mat take jednoduche ze 😠 strasne krce z toho vzduchu som mala, nedalo sa mi ich dat von 😝 , tak na chirurgii, tam ma poslali, divne, mi zobrali krv+rtg brucha, a medzitym som tam pekne 2x isla na wc, sa mi to konecneeee uvolnilo, doktor chcel, ze nech idem si polezat na gynekologiu do nemocnice na pozorovanie, ale som odmietla. snad to bol fakt ten plyn len, dneska lezim len, malicko jem, ale brucho je menej nafuknute a bola som uz 2x na wc 🙂 ach jaj 😝

tinkatinulka
25. aug 2015

@nelly3 no s plynom som si aj ja užila, to je tým že to tam mas vsetky "natlakovane"..prejde to daj tomu este cas a kludne si supni daky oblbovák a vínecko k tomu a bude ti dobre
...a vykonám 😝

sarasota
25. aug 2015

@ria191 ahoj korculka na zajtra drzim velmo palce a cakam krasne kolajnice ako mala dafy.

sarasota
25. aug 2015

@dafy gratulujem k tehu,Damianko je fesacisko 🙂

buba08
25. aug 2015

@nelly3 ja som mala hrozne bolesti kvôli tomu natlakovanéu plynu skoro 4 dni, príšerne ma bolel chrbát, ramena a cely hrudny kôš, ked som niečo, aj male zjedla, strasne sa mi bolesti stupnovali, chce to len cas

ria191
25. aug 2015

@sarasota micuska ty sa priznaj vy ste nedavno planovali druhe krasne baby lebo malinky je krasnucky vy ste na tom ako? Inak dakujem budem sa snazit teraz som max natur tak uvidime. Cmuk vystiskaj za mna malinkeho krasavca ten sa vam teda vydaril chcelo by to copanocku 😀

ria191
25. aug 2015

@buba08 ale to nastastie nelca nema lebo ja viem o com hovoris a bol to brutal bolesti ako svina a vies co to bolo? Svalovica na ramenach neskutocna bolest to preto lebo pri laparke su vyssie nohy ako ramena a vtedy vznika tato svalovica fuuj

ria191
25. aug 2015

@tinkatinulka ty "kozusa" jedna ktohovie co ten tvoj fesacisko dal za prikazy v Brne ked mi tam napisal komplikovany transfer + doprava hi hi hi pojdem odtial ako nadopovana a ty chces odo mna nekoketovat hi hi hi

tinkatinulka
25. aug 2015

@ria191 minimalne tam do spravy dal poznamku pozor na nu..nebezpečie úrazu 😀
ved ja sa dosmejem žeee

speranza1
25. aug 2015

@ria191 jaaaj co to tu ciiitam...takze zajtra vklad?...?no idem sa porozpravat s tym hore....budem na teba veeelmi mysliet.... 😉 🙂

speranza1
25. aug 2015

@nelly3 jaaaj moja....zelam skore zotavenie....je mi luto cim vsetkym si musis prejst....ale verim, ze sa raz dockas....toho co si najviac zelas 😵

speranza1
25. aug 2015

@tinkatinulka a ty ako draha???

tinkatinulka
25. aug 2015

@speranza1 podam info stvrtok..prihovor sa aj za mna 😅 ty sa pochval ..stihas sa aspon najest a umyt zuby? a ako sa dari malým? priberaju? a ako papaju..ved piiss a mi tu budeme hltat info 😉

buba08
25. aug 2015

@ria191 ano, brutal bolesti to boli, ale ja som mala laparku 2x a prvy raz žiadne bolesti, za to druhýkrát som si to odtrpela kvalitne ☹
teba zajtra čaká veeeelky deň, držím palcuchy silno, silno :- )

buba08
25. aug 2015

@speranza1 Speri, pochvál sa, ako zvládate všetok ten kolotoč? ako sa darí?

dafy
25. aug 2015

@ria191 ty ťapa !!! Ty mas zajtra vklad???budem na teba siiiilno myslieť..pfuj pfuj tentokrat to vyjde tomu ver opica 😀 musi všetky bociany posielam za tebou 😀 😵 vela štastia

gagirl
25. aug 2015

@ria191 drzim ti velmi palce nech je tento vklad ten posledny a uspesny konecne..a nech sa im podari drobca co najlahsie a najlepsie vlozit..moc ti to prajem🙂

zuzu1108
25. aug 2015

Baby od ktorého tt ste pichali clexane, fraxik do ruky alebo stehna?

gagirl
25. aug 2015

@zuzu1108 ahoj Zuzi..ako sa mas?co bolo u Ondrejcaka?

santeema
25. aug 2015

@diska neboj, moj prvy krpec maxik, sa zasa nechcel otacat a prevalovat na bok. mal takmer 6 mesiacov, alebo aj viac a mohla som robit vsetko nechcel sa prevratit z bruska na chrbat a ani stvornozkovat neskor. bola som s nim aj na neurologii, ze co mu je. lekarka mi povedala, ze svalstvo ma v poriadku a je to iba na nom kedy sa mu bude chciet. a aj tak bolo. segrin maly sa otacal uz pomaly od 3 mesiaca a moj horko tazko okolo 7-8 mesiaca zacal a iba ked sa mu velmi chcelo. on je doteraz taky typ, kde ma polozis tam budem, len ma ticho poloz🙂). a nic s tym nenarobim🙂.inak mu nic nechyba.-).

gombicka
25. aug 2015

@zuzu1108 ja picham clexane a zacala som spolu s pripravou na KET. Hematologicka vravela, ze by trebalo trochu dlhsie, aspon 6 tyzdnov pred vkladom, ale mne to tentokrat stacilo 🙂 Predchadzajuce IVF som pichala mesiace, kedze sa to vzdy odlozilo, a aj tak z toho nic nebolo

falin
26. aug 2015

@ria191 - dnes ti silno drzim palce, ty to das 😎
Ja uz jedno "baby" (10-rocne) mam, tak u mna je to ine

@tinkatinulka - tinus, ty mas co vo stvrtok? ides tiez na ket?

@speranza1 - ahoj maminka 🙂 , ako sa s drobcami mate? Fotecky nebudu?

tlucka
26. aug 2015

@ria191 Držím dnes veľmi palce 🙂 Som presvedčená, že o dva týždne tu vycapíš krásne koľajnice a konečne sa presunie tehu vlak z východu na západ 😀 😀

tinkatinulka
26. aug 2015

@falin idem na UTZ pred

ria191
26. aug 2015

baby strááááááášne moc ďakujem ty kokso ja dneska niekam idem ? uff normálne si to ani neuvedomujem akoby sa ma to ani netýkalo
@speranza1 sperčiatko ďakujem za ruženček pri tých malých pokladíkoch to musí byť nadľudský výkon o to viacej si to vážim 😀 😀 😀 inak dennodenne idem na koňa 100 krát a čakám fotečky malých krásavcov 😀 😀 😀
@dafy ďakujem herečka keď tam nejakým zázrakom nájdem koľajnice aj svoju fotečku ti sem vycapím inak nie 😝 😝 😝 😕 😕 😕
@gagirl ďakujem ti gaguška už by sa veru patrilo tu nestrašiť 😀 😀 😀
@falin ďakujem falinka ale aj dafča mala desaťročné dievčatko a pozri ako dopadla 😀 😀 😀 z jedného nakoniec štyri 😀 😀 😀 krásne
@tlucka no musíme tým východzniaročkam klepnúť po prstoch inak to nevidím 😝 😝 😝 😀 😀 😀

nelly3
26. aug 2015

@ria191
silno presilno drzim palce lasko 😵

fatma1
26. aug 2015

@ria191 Drz sa moja!

zuzu1108
26. aug 2015

@gombicka Dakujem za odpoved 🙂. Ale ja myslim od ktorého tehotenského týždňa uz sa nepicha do bruska ale do ramena 🙂. Este si pichas do bruska?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre