Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
7. sep 2015

@ria191
presne tak, pockas pekne na mna kraska, viem, je to tazke, ale co narobime, nic neboj, tehule budeme 😉

ria191
7. sep 2015

@nelly3 neverííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím tuším už ničomu neverím u mňa to nebude také ľahké drahá ale ty na nič nečakaj a pekne na to. Ozaj a ako už je všicko naporádku? Aj ideš Bielčovi na kontrolu či ?

nelly3
7. sep 2015

@ria191
no u mna to tiez nie je lahke draha, chcem ist k nemu na kontrolu do b.bystrice, ale cakam na mrchu a ta mi furt po laparke nechodi potvora jedna 😠 a aj sa nieco plati na kontrolu ked pojdem? dufam, ze nie opat 50€ 😝 brucho ma pobolieva nejako furt, ale no ved ako moj gyn. mi povedal - to aj pol roka bude trvat, srandista 😀 a manzel ma vyhana na liecenie lucky hmmm, neviem co mam robit, ci to pomoze alebo strata casu, ktory aj tak ja nemam 😕

ria191
7. sep 2015

@nelly3 nie neplatí teda aspoň kedysi som neplatila ale ja by som už teraz do tých Lúčok išla 😀 😀 😀

nelly3
7. sep 2015

@ria191
no lenze keby sa tam chodila na menej, nie na tri tyzden ci kolko, tolko ja bez mojho muzika nevydrzimmm 😝 😀

tinkatinulka
7. sep 2015

@ria191 kto neverí??? hlavu hore

mimika1973
7. sep 2015

@ria191 😒 😢 😔
Ano mas pravdu, hor sa dalej, urcite ten posledny snehuliak zaboduje, musi !!!!!!
Pojdes Rovno na dalsi cyklus, ci ides predsa skusit ten umely prechodak co Stepan navrhoval?
Motyka vystreli neboj, aj u lienky to tak bolo a uz nedufala velmi....necakane zazraky sa stavaju takze pokracujeme a verime, ono to raz pride!!! 😉 🙂

skaredekacatko
7. sep 2015

@ria191 ja som minuly rok bola v luckach unas pri nasej indikacii neplodnost je to 4 tyzdne v B bolo super keby sa da idem znova. Super baby tam boli takze muz mi nechybal. 😜 a stretla som tam jednu pani po operacii co v roku 1989 alebo 88 bola na umelom v kosiciach u hermana patrila medzi prve na slovensky ako nepodarilo sa to ale ze stretnut niekoho takeho sranda.

gagirl
7. sep 2015

@ria191 :( do kelu..je mi to luto..hlavku hore raz to vyjde..ver len tomu,ine si nepripustaj..posielam objatie..

rada2002
7. sep 2015

@gabika_83 Ďakujem, zajtra idem na to.

rada2002
7. sep 2015

@lienkae tak sa tam možno stretneme. Nebojíš sa? Ja idem na 8.45 hod. Koľko máš vajok?

lienkae
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
biga7070
7. sep 2015

@rada2002 ahoj, ja som k nej chodila, veľmi som spokojná 🙂

gaga83
7. sep 2015

@bradik som ani nevedela ze cakate, gratulujem a tesim sa strasne s tebou🙂 🙂

dafy
7. sep 2015

Kurnik zeny nemam doma utrogestan uz a je vypadok v lekarnach ..nemate niekto nazvyš? 🙄

cmudlo
7. sep 2015

@rada2002
@lienkae
Tak to budeme spolu čakať výsledok. Ja som bola dnes na OPU. Mám len 2 vajka...dúfam, že z toho niečo bude.

santeema
7. sep 2015

@dafy ahoj, v lekarni beatrix v martine, ktora spolpracuje s centrom iscare martin bol utros vzdy, aj ked inde nebol. lekarne ho neobjednavaju, elbo to uz vôbec nepreplaca poistovna a plati sa v plnej vyske. moj gyndos bol uplne prekvapeny, ze kde som vzala utros, on si myslel, ze sa prestal dovazat.
ozaj a co sono? babo je jedno, alebo dve?🙂)

dafy
8. sep 2015

@santeema no este som nebola u dr ale dnes uz musim hlavne kvoli receptu...kedze som nezohnala utrogestan v lekarni mi dali ako nahradu dufaston a ten je tiez na recept tak im ho musim dodatocne priniest☺...tak dam vediet aj ked teda viem ze jedno bude urcite 😉 inac tak zle mi nebolo ani pti jednom tehotenstve MASAKER! Od rana do noci je mi nevolno uz som jak matoha ...dom jak po vybuchu 😀 no je mi proste na prd

tinkatinulka
8. sep 2015

@dafy duphaston je slabý, objednaj z Beatrix, naposledy ani recept nechceli a poslali na do dobierku. Veľa šťastia na kontrole.

nelly3
8. sep 2015

baby mam vysledky z histologie z laparky. sestricka mi to poslala na e-mail a musi mi to niekto zhodnotit, k mojmu sa mi nejako teraz nechce a k bielikovi co ma operoval pojdem az po ms, ktora este neprisla po laparke. neviete mi to niektora zhodnotit? ale som mudra 😀
@sasa1983 si lekarka? sa mi zda? nevies mi to pozriet 😉

ria191
8. sep 2015

@gagirl ďakujem gaguška čo iné nám zostáva iba ísť ďalej a možno raz ak Boh dá 😀 😀 😀 sa dočkáme aj my 😝 😝 😝 😕 😕 😕

ria191
8. sep 2015

@dafy šudáto moje to mi je ľúto, že ti je tak zle ☹ ☹ ☹ vydrž prťko vydrž za tie dvojky to stojí čo by som ja dala za takú "hnusnú" tehotenskú nevoľnosť fňuk fňuk fňuk

bradik
8. sep 2015

@gaga83 dakujem, no hej motyka vystrelila... Fakt som necakala, ze sa zadari a uz vobec nie, ze prirodzene... A to mi Marcelino chcel vajcovody vyberat 🙂

bradik
8. sep 2015

@dafy ja mam jeden utros doma, ak by ti pomohol, darujem

cmudlo
8. sep 2015

Tak sa nám oplodnilo len jedno....😭som z toho strašne smutná. ..chcela som vkladať 2...a ešte k tomu mi chcú robiť ET na 3 deň. ..čo sa nám takto nikdy na 3 deň nepodarilo...😢

lienka_1
8. sep 2015

@cmudlo Nebud smutna! Ak chces 5-dnovu kultivaciu, volaj svojmu lekarovi. Myslim, ze bude respektovat vas nazor. Aj my sme mali iba jedno. A ak ma embryjko potencial, tak sa ujme aj ked je vlozene po 3 dnoch kultivacie. Pred 2 rokmi bola so mnou na OPU zienka, co mala iba jedno vajko, vkladali na 3. den je z toho krasne dietatko.
Ver Vasmu embryjku! Staci aj jedno kvalitne. Silno drzim palce!

tlucka
8. sep 2015

@cmudlo Ahoj, presne ako píše @lienka_1 v príspevku vyššie, aj jedno embryjko môže byť to práve 😉 Netreba mať milión vajíčok... Ak chceš PK, určite napíš alebo zavolaj svojmu lekárovi. Mne včera tiež lekár písal, že pri jednom embryu dávajú spravidla len 3 dňovú kultiváciu, ale ja som mu hneď odpísala, že by som chcela určite PK. Tak mi odpísal, že podľa vývoja embrya sa dohodneme na ďalšom postupe.
V každom prípade držím veľmi palce 😉

dafy
8. sep 2015

Ták baby uz som doma utroš som nakoniec zohnala 😉
@ria191 do rici tak som verila ze ro teraz dáš kurnik 🙄
nooo a prsten nesklamal 😀 😀 😀 jedna herečka si tam vegetī 😀

tlucka
8. sep 2015

@dafy Perfektné, gratulujem 🙂 🙂

sasa1983
8. sep 2015

@nelly3 posli IP. Vecer si to kuknem. S.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre