Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ivetahe
15. okt 2015

Ahojte dievcata,ak by niekto potrebovat Diphereline inj,piste do IP Dakujem

skaredekacatko
15. okt 2015

@gagirl aj ja ich budem brat na cytokyny lebo medrol mi nezabral len cakam este na vysledky od gynekologicky este mi brala ster na mykoplazmu. Dnes by uz mali byt. Kolko ich budes pichat? Ja chcem buduci tyzden zacat.

mimika1973
15. okt 2015

@lienka_1 pekny ale inglesina je aj draha, nie? ;)
Ja som na Peg Perego 🙂

izabela7
15. okt 2015

@lienka_1 aj my mame inglesinu trilogy s podvozkom ergo bike. dobry vyber na nase slovenske chodniky 🙂

diska
15. okt 2015

jaj baby pozeram,ze riesite kociky,,,poviem vam,mne je az luto,ze nas dorobec tak rychlo rastie,,po zime nas uz caka sportova cat a ja som si nestihla uzit este ani kocik 😝 taaak rychlo to leti...mame Hartan VIP XL a tiez super kocik,da sa s nim vsade aj do tazkeho terenu,,je lahucky k nemu adapter na maxi cosi,max som spokojna.

astrid55
15. okt 2015

ahojte baby, nemate prosim skusenost s velmi pomaly stupajucim hcg? predvcerom bolo 60, dnes len 80, som 15 den po vklade expandovanej blastocyty jednotkovej kvality. Citam na nete rozne informacie, niekomu sa hcg vraj rozbehlo, niekomu nie. Dakujem za akukolvek info

lienka_1
15. okt 2015

@mimika1973 Bol drahsi oproti tomu, co som povodne planovala. Ale vsetko ostatne mam od segry, cize nemusime investovat do inych veci. A u mna bolo rozhodujuce aj to, ktory sa mi zmesti do auta. Predsa, kocik je o trosku lacnejsi ako nove auto 😀 😀 😀 Vela inych podvozkov som nevedela vtrepat do kufra. Tento je lahucko ovladatelny, manipulacia je super. A ked som tak pozerala, tak aj peg-perego vies naskladat do cifry, co sme dali za inglesinu.
@izabela7 Idem mrknut ten podvozok. Ja som nechcela podvozok z trilogy, lebo ma hrmotne kolieska. Iba quad ma zadne kolieska nafukovacie. Zo zaciatku sa mi ten podvozok vobec nepacil, ale pekne vojde do kufra 🙂

ivetahe
15. okt 2015

Ja som tiez dvakrat po vklade expandovanej blastocysty jednotkovej kvality,ziskala som tiez dve blastocysty,EE 10mm, a ani raz to nevyslo nizke hcg

astrid55
15. okt 2015

@ivetahe dakujem za info a pamatas si aj hodnoty? bola si v Brne? Nepovedali Ti, preco to nevyslo? skusas dalej? prepac, tolko otazok, som len zvedava.

ivetahe
15. okt 2015

Ja som bola v Olomouci ,0,79 ani menzes ani nijake spinenie,az ked som vysadila Utrogestan tak o niekolko dni prisiel menzes,potom dalsi pokus na 8 den som dostala menzes 1 den zase nic, no a uplne prvykrat to bol Martin som na 8 den vykrvacala,zacalo ma boliet podbrusie,ukrutna bolest,vtedy som dost krvacala,asi 3 dni ukrutne bolesti,koagula krvi,to len tak v skratke,teraz mam malu pauzu som z toho velmi smutna a nestastna...este som to nevzdala uplne,neviem kedy este zacnem.

haimi
15. okt 2015

@lenka54321happy ahoj moja, mame sa celkom fajn. Baby su velmi zlate. Obcas trochu poplacu, ale uz si chudatka asi zvykli, ze nie vzdy dobehnem ked placu, tak to ani moc neskusaju 😀 ide to strasne rychlo, ani nestiham sledovat. Vela casu nam zaberie cvicenie, kedze su predcasne narodene, takze tomu dost podriadujem cely den a moc sa nikam nedostaneme. Obcas mi to je trochu luto, ale vzdy si poviem, ze je to pre ich dobro. A vy sa mate ako? Supnem sem nejaku foto, tak aj ty zaves, budem rada 😉

haimi
15. okt 2015

Baby, vsetkym vam drzim palce, nevzdavajte to 🙂 pozdravuje vas Emka a Hanka

lenka54321happy
15. okt 2015

@haimi
Jezis ake su nadherne!!! 😘😍❤️ Kraaaasne
Moja posli mi email a poslem ti fotky maleho 😘

lenka54321happy
15. okt 2015

@haimi
Dokazali sme to!!!!! Jeeeeeeej !!!!

ivetahe
15. okt 2015

Ake su nadherne,uprimne... mozes byt hrda a zaroven pysna mamina.

haimi
15. okt 2015

@ivetahe dakujem, si zlata 🙂

tinka9075
15. okt 2015

@haimi krásne bábätká nádherné len si ich užívaj kým sú ešte malinké 🙂 🙂

astrid55
15. okt 2015

@ivetahe fuuha, tak to si riadne toho pozazivala, ani u mna to nie je priaznive, este mam ale pockat do pondelka, ale velke nadeje tomu nedavam. Tak ti drzim palce, aby si nazbierala silu zacat odznova. Mne to trvalo 6 rokov od posledneho IVF, taka som bola zaseknuta. Ale teraz som odhodlana, respektive uz mi riadne tikaju bio hodiny, mam 38! Tak ak mas menej, tak aspon to je dobre

ludinka
15. okt 2015

@lienka_1 jeej aj my mame Quad ale cely system....podvozok ja naozaj super skladatelny jednou rukou a lahucky,ale ak mam byt uprimna tak uz by som ho asi nechcela, teraz mam pozicany BRIO GO NEXT a je to poriadny rozdiel, tento je ovela maksi a prejdes s nim aj tam kde quad neprejde.
Ale musim uznat ze ja som si nas kocik vybrala koli tomu ze je krasny na pohlad, krajsi kocik ako maju inglesiny dizajnovo som nikde nevidela 🙂 A nase vytuzene babatko sa predsa musi vozit v kociku ktory sa mi paci 😀 😉

bobulka109
15. okt 2015

@haimi krasne, gratulujem, uzivajte si spolocne chvile

skaredekacatko
15. okt 2015

@haimi su nadherne krasavice 😀

gagirl
15. okt 2015

@haimi zlatucke dievcatka..dvojnasobna radost..🙂

lienka_1
15. okt 2015

@ludinka Ja som chcela nieco uplne ine, ale ako som pisala, potrebovala som nieco do auta vtrepat. Tento bude jazdit prevazne po meste a po chodnikoch. Aj ked stav sl. chodnikov je vo vsakovakom stave 😀 Doma u segry mam odlozeny poctivy perovaci polsky kociarik, tak do terenu pouzijeme ten. Uvidim ako budem spokojna. To zistis az ked danu vec uzivas. Keby sme zili na dedine, urcite by som ho nekupila. Ale pri predstave, ze musim sama prejst cez dvojo samozatvaratelnych dveri, ma chytala depka, ale s tymto si urcite poradim. Minule som normalne pozorovala susedku, take tintitko chuducke a ona uz ma system ako na dvere, tak mi dala mudre a cenne rady 😀
A ano, pacil sa mi najviac zo vsetkych 🙂 🙂 🙂, ale ten trilogy system. Len ten ma uplne blby podvozok. Quad ma aspon zadne kolieska nafukovacie.

haimi
15. okt 2015

@tinka9075
@bobulka109
@skaredekacatko
@gagirl

Dakujem kocky a drzte sa 😉

ria191
15. okt 2015

@haimi no nemám slov wow strašne su zlatučke pre toto sa fakt oplatí bojovať 😍😍😍.

gagirl
15. okt 2015

@haimi dakujeme.🙂

nelly3
16. okt 2015

@haimi
krasne mas deticky, boze daj, nech uz aj my sme na rade vsak @ria191 😉

diska
16. okt 2015

@haimi ahoj mamina,,tak to su krasne babatka, a ake sibalske ocka maju 🙂

ludinka
16. okt 2015

@lienka_1 no ano ten tvoj system je krajsi....skoda ze nam ziadna predavacka neporadila takto to skombinovat ☹ a jasne co sa tyka chodenia po meste alebo po obchodoch je ten kocik super 😎

lienka_1
16. okt 2015

@ludinka Budem "mestska panicka" 😀 😀 😀 Za domom mame krasny lesopark a asi 5km novej asfaltky v nej. Uz sa tesim ako sa tam budeme chodit promenadovat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre