Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dalida
3. feb 2016

@vlasatica 7000 kc.

gagirl
3. feb 2016

@kristinabianka viem ze to boli..jedina utecha je ze mas pekne 3embryjka zamrazene..oni nemrazia vsetko ,ako napr.v gynfiv..oni len kvalitne embryja ktore dosiahnu urcite stadium na 6den..takze maju velku sancu..hned dalsi cyklus mozes ist na ket ak sa nato citis🙂

gagirl
3. feb 2016

@dalida ahoj tehulka,ako ?vsetko ok?!

gagirl
3. feb 2016

@dalida na konci vety mal byt smejko nie vykricnik;)

gagirl
3. feb 2016

@katka17044 ja verim ze ano.velmi ti budem drzat palce🙂

gagirl
3. feb 2016

@erijan
@zoji79 kocky citam ze vy ste riedili endosku..ako sa vam prejavovala ?mali ste slabu,silnu alebo aku ms?bolestivu?

kristinabianka
3. feb 2016

@gagirl dakujem urcite v najblizsej dobe pojdem na KET

katka17044
3. feb 2016

@gagirl si zlata 🙂

zabka75
3. feb 2016

Ahojte baby, mali ste niektora ET na 6 den a nie velmi kvalitnym embrijkami ( este nebola blastocysta) :( :(:(
ujali sa???

kubulka280
3. feb 2016

@cheeky82 ja som mala 5 a na druhom 2 a tiež cysty na oboch stranách.Ani ja nejdem na druhú kontrolu. Ano aj ja mám soft

nelly3
3. feb 2016

@vlasatica
7000czk

majba
3. feb 2016

vcera po UZ kontrole som mala nakoniec nie 6.4mm ale 8mm sliznicu a vraj velmi peknu 🙂. vkladali HB1. testovat mam 16.2. ale to ja uz teraz viem, ze do vtedy urcite nevydrzim 😝

erijan
3. feb 2016

@gagirl u mna to bolo tak, ze najprv spinenie 2-3 dni potom silna MS take 2 dni a strasne bolesti a potom to slabne...momentalne.som po operacii a je to lepsie...a este predtym nez mi na to prisli som mala spinenie aj mimo cyklu

gagirl
3. feb 2016

@majba drzim palce nech vam to vyjde 🙂

gagirl
3. feb 2016

@erijan dakujem..lebo ja som mala na laparke v 2013diagnostikovanu endometriozu ale len lahkeho stupna ..na uponoch maternice..A podla mojej dr.mam adenomyozu maternice,asi podla sono,a neviem ci ta endoska a adenomyoza moze robit problemy pri uhniezdovani..

majba
3. feb 2016

@gagirl dakujem krasne. 🙂
viem, ze je to nie jej lahke, preto ti posielam vela pozitivnej energie..

cheeky82
3. feb 2016

@kubulka280 dúfam ze nám to dobre dopadne.

erijan
3. feb 2016

@gagirl hm neviem ci je to adenomyoza...musim si to pozriet... neviem ako to je s uhniezdovanim embryjka ci na to posobi negativne endometrioza... viem ze sposobuje zrasty a cysty na vajecnikoch a vajcovodoch...le ako je to s maternicou neviem

nelly3
3. feb 2016

@erijan
ja som mavala spinenie mimo cyklu caste, strasne ma to otravovalo, teraz co som pol roka po laparke, klop-klop je to bez spinenia
@gagirl
ja som mala aj adenomyozu, zistil mi to doc.Bielik a ako som bola teraz cez leto u neho na laparke, aj s tym mi nieco robil, to je vlastne endoska v maternici tak povedane, ci to malo vplyv na uhniezdenie neviem hmm 😕

gagirl
3. feb 2016

@majba dakujem aj ja 🙂

erijan
3. feb 2016

@nelly3 a ako sa to zistuje ta adenomyoza? Ano aj ja som mala odoperacie pokoj so spinenim mimo cyklu ...teraz som 2 tyzdne po druhej operacii a uz MS bola lepsia

kubulka280
3. feb 2016

@cheeky82 a ja musíme veriť že to bude

nelly3
3. feb 2016

@erijan
vies co najskor mi moj gynekolog raz na sone povedal, ze mam myom, ja kukam ako puk, ze okrem endosky mam aj myom 😝 , potom som sa konecne dokopala do laparky k doc.Bielikovi do B.Bystrice a ten mi na prvej konzultacii okrem vysetrenia povedal, ze to je ta adenomyoza a nie myom a potom pri laparke okrem ineho aj s nou mi nieco robil, on to zistil, je proste kapacita 😉

gagirl
3. feb 2016

@nelly3 viem ze mi moja gynekologicka hovorila ze mam myom ale v stene maternice a vraj to neovplyvnuje negativne otehotnenie..Ale adenomyoza je asi nieco ine..aj ja tak viem ze endomezrioza v svalovine maternice..To tiez som si len vsimla napisane minuly rok na jednom naleze od mojej gyndy..nikdy mi to nepovedala..tak neviem.Neviem ako je to pri endo,ale ja nemam bolestivu ms a krvacam dost malo...

erijan
3. feb 2016

@nelly3 cize doc.to videl na sone? Ze to nie je myom? To som nevedela ze endometrioza moze byt aj v maternici ked tam je samotne endometrium :-O

nelly3
3. feb 2016

@erijan
ano na sone to videl Bielik, moj gyn. si myslel, ze je to myom.

erijan
3. feb 2016

@nelly3 rozumiem... ja mam tiez vraj myom maly... teraz pri laparke mi brali aj vzorku z krcka a vo vysledkoch z histologie som mala aj vysledok ze endometrium zodpoveda danej faze cyklu... takze mi zrejme pozerali do maternice? Musim sa na to opytat...

gagirl
3. feb 2016

@nelly3 napisali sme nezavisle skoro to iste..;)

silvinkabb
3. feb 2016

@dalida dakujem 🙂

matusik6
3. feb 2016

@erijan endometrioza môže byť aj na črevách,močov.mechure aj v pľúcach☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre