Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
2. mar 2016

@cheeky82 Bola som presvedcena, ze ani nam nie je sudene! A dakujem! Mna tiez velmi tesi kazda dalsia tehulka. 🙂

lola911
2. mar 2016

@dancura super 🙂 teraz by si mala ist na masaz a relaxovat 😉

dancura
2. mar 2016

@lola911 🙂🙂🙂 Tak to u mna vobec nehrozi🙂 Ja musim svoju mysel zamestnavat, nech na to neustale nemyslim...mam aj vela roboty v praci + stretka s kamoskami naplanovane az do ET 🙂

lola911
2. mar 2016

@dancura najdolezitejsie je sa pozitivne naladit 🙂

gagirl
2. mar 2016

@dancura vidis to..super..drzim palce obom embryjkam nech sa pekne delia a su z nich neskor pekne deticky..🙂

dancura
2. mar 2016

@gagirl
@lola911
Dakujeeeeem.A budem sa silno snazit byt pozitivne naladena🙂

gagirl
2. mar 2016

@dancura 🙂

mitka85
3. mar 2016

Takze to zase nevyslo.test negativny aj krv negativna :(

cheeky82
3. mar 2016

@mitka85 neboj. KET vyjde, KET je uspesnejsi, telo si oddychne od hormonov a podari sa. mas nejake mrazaciky?

mitka85
3. mar 2016

toto bol nas jediny mrazacik dalsich nemame

cheeky82
3. mar 2016

@mitka85 mas plan co dalej? kolko ivf uz mas za sebou? niekedy to proste len trva dlhsie, kym sa to konecne podari. nepodliehaj smutku a panike!

mitka85
3. mar 2016

Toto bolo naše prvé ivf a mali sme dva vklady. Momentálne netuším čo ďalej. Aj tak nemáme peniaze na ďalšie takže budem zatiaľ oddychovať a snažiť sa myslieť na niečo iné. Aj keď je to ťažké.
Ďakujem za povzbudenie.

cheeky82
3. mar 2016

@mitka85 prvy pokus je malokedy uspesny. pekne si oddychni, nasetri peniazky a mozno to cas sam vyriesi a najdes na teste dve ciarky aj bez IVF. nebola by si prva....

sasa1983
3. mar 2016

@mitka85 ahoj, to ma mrzi, naozaj trosku odstup a urcite si dorob vsetky vysetrenia, mozno je ich mat uz pred prvym ivf je vhodne, ale rozhodne lepsie skor, ako este neskor. Maximalizujes svoje sance. Skusis znova a so slusnou pravdepodobnostou budes uspesna.

mitka85
3. mar 2016

@cheeky82 Ďakujem 🙂

mitka85
3. mar 2016

@sasa1983 No ja som myslela že už mám všetky vyšetrenie urobené. Po prvom neúspešnom vklade som bola na hematológii, aj na reprodukčnej imunológii. Keď sa trochu pozbieram naštudujem si kde všade by som ešte mala ísť.
Ďakujem 🙂

sasa1983
3. mar 2016

@mitka85 tak daka endokrinologia, aj vysetrenie st.zlazy, genetika, predpokladam, ze imunologiu mala na kompletku aj vratane partnerovho ejakulatu. Pokial nie je ziadny novy nalez, sance pri dalsich pokusoch zostavaju identicke, ale vramci RF su stale relativne vysoke. Verim, ze sa zadari najblizsie a bude to uspesne do konca.

zabkazabka
3. mar 2016

Baby nemate problem s poistovnou so schvalenim ivf cyklu v cechach??kto vam vyplnil a podpisal ten schvalivaci protokol?

mitka85
3. mar 2016

@sasa1983 Genetiku máme ale asi len takú základnú. To nám ešte v Martine robili. Štítnu žľazu mám tiež vyšetrenú, imunológia komplet, to sme boli v Nitre a myslím, že nám robili všetky vyšetrenia.

mitka85
3. mar 2016

Kocky kedy po vysadení utrogestanu asi príde menštruácia?

sasa1983
3. mar 2016

@mitka85 tak to potom uz len nechaj na pravdepodobnost, neviem ake su cisla v RF za posledny rok, aspon su dake statistiky, mne sa podarilo 1ve ivf a 1vy KET, ale dalsich mrazacikov som ani nemala, takze asi tak. Daj si pauzu a skusis znova. Este si pozri hladinu vit.D.

mitka85
3. mar 2016

Ďakujem. Idem sa dať dokopy a keď sa bude dať určite pôjdem skúsiť šťastie.
Vitamín D som mala znížený ale brala som vitamíny tak sa mi to upravilo.

kubulka280
3. mar 2016

@mitka85 asi tak do týžna podla toho aku dávku si mala

cheeky82
3. mar 2016

@mitka85 no mne ju pri ivf ET nezadrzala. dostala som menzes skor nez som mala testovat. Pri KET som vysadila a tusim hned na druhy den som to dostala. je to ale individualne

mitka85
3. mar 2016

@kubulka280 @cheeky82 no pri et ani mne nezadržala a dostala som. teraz mi ale meškala 4 dni tak som dúfala, že je to dobré znamenie, ale zjavne to bolo len kvôli utrošu.

malvina13
3. mar 2016

dievčata, idem sa podeliť s vami o moje nové info z RF..takže mam 1embrijko 10bunkové, 3sú 8bunkové, a 1 je 7bunkové. dnes je tretí den, a v sobotu ak bude všeko ok by mal byť vklad. moc sa v tom nevyznam, kolko bunkové by mali byť, tak len dufam, že je to na dobrej ceste.

pufa
3. mar 2016

@malvina13 tak to je super, len tak dalej 🙂

pufa
3. mar 2016

@malvina13 ideal na treti den je 8 buniek, cize vsetky su dobre rozbehnute

malvina13
3. mar 2016

@pufa dakujem! ked je tomu tak ako píšeš, tak som velmi rada🙂

nelly3
3. mar 2016

@mitka85
mne pride vacsinou na 5-6 den po vysadeni 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre