Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gagirl
29. mar 2016

@katka17044 ahoj..mne pisala od 1dc..co sa mi zda dost dlho pred,vraj kvoli veku..Neviem ci to nie je zbytocne ked mam vysledky z hemato v poriadku,nedavno som bola..Ale ked tak odporucila co uz...Ty ako sa mas?co nove? 🙂

tlucka
29. mar 2016

@gagirl Ahoj Maji, pichať fraxik až pár dní pred vkladom, resp. od vkladu je neskoro. Ak sa ti dá, pichaj si ho fakt od 1DC. Dali ste sa teda znovu na boj? Veľmi držím palce ♥

katka17044
29. mar 2016

@gagirl aha tak to je sila ja som to vtedy tiez uzivala iba preventivne ale uz to neuzivam tiez som mala v poriadku hematologiu. Tak mne isli dve embryjka na genetiku tak sa uvidi snad uz budu v poriadku

buba08
29. mar 2016

@gagirl mne hematologicka kázala cca 6 až 8 týždňov pred ivf,ja mám aj anopyrin,ale ten mám kvôli lepivym doštičkám.Daj si fraxik radšej tak ako kázala.

nelly3
29. mar 2016

@gagirl
ja beriem aj medrol a aspirin, no medrol si davam ako sa rano naranajkujem lebo je taky dost horky bleee a aspirin si davam po jedle, snazim sa rano ale niekedy si ho dam az po obede ked sa naobedujem, teraz sme boli prec na velku noc a nechcelo sa mi ho davat, dneska si ho opat dam, tiez ho beriem len preventivne.

gagirl
29. mar 2016

@tlucka ahoj Lucka.Chcela by som ist tento cyklus,nie je naco cakat,uz len dufam a verim ze bude aj folik aj sliznica ok,lebo chcela by som ist v native..tak verim ze to nebudem musiet znova odlozit..Ked ti mam pravdu povedat mam aj strach..ale to asi kazda..takze nemam naco cakat..roky idu velmi rychlo..Snad uz to bude nas posledny a uspesny vklad..A ty ako sa mas?riesis teraz nieco?A dakujemza srdiecko moja 🙂

gagirl
29. mar 2016

@katka17044 velmi vam drzim palce nech su obe embryjka zdrave a vhodne na vklad..🙂

gagirl
29. mar 2016

@buba08 ja hemato dg.nemam..anopyrin odporucil otevrel,fraxiparine imunologicka ze uz prekoncepcne plus cele tehu..Niekedy mam pocit ze nas aj zbytocne pchaju vsetkym aj ked su vysledky v poriadku,ale viem ze zle nechcu..len sa niekedy zamyslam ci je to fakt potrebne..Ja som zostala tehotna aj bez imuno liecby..a fraxikom len preventivne odo dna transferu..Ale tak skusim posluchat🙂Ty ako sa mas?co planujes a kedy? 🙂

gagirl
29. mar 2016

@nelly3 dakujem moja..Beries 50 alebo100 anopyrinu?denne by sa malo ze?

nelly3
29. mar 2016

@gagirl
100 mg denne aspirirn protect

tlucka
29. mar 2016

@gagirl Bude určite úspešný 🙂 Verím tomu 🙂 Veľmi myslím na vás všetky kočky, ktoré idete teraz do toho. Jar je ako stvorená na nový život 🙂 Ja som teraz v takom stave, že by som najradšej aj hneď išla na ďalšie IVF, ale drahý nechce.. A musím priznať, že má pravdu a jeho racionálne zdôvodnenia asi konečne začnem brať do úvahy. Pravdupovediac, aj v práci mám a najbližšie mesiace budem mať dosť hektické obdobie, tak si nebudem môcť dovoliť vymeškávať. Takže možno koniec leta alebo jeseň bude snáď pre nás úspešná 🙂 Inak dnes som bola preistotu na imunológii v BA odkonzultovať výsledky, ktoré mám od mojej imunologičky.. A pravdupovediac, zbytočne som tam šla.. Nevadí, aj to je skúsenosť...

buba08
29. mar 2016

@gagirl zatiaľ vôbec neviem kedy pôjdeme,nejako sa mi teraz nechce,aj v práci sa mi teraz veľmi nedá.velmi držím palce 🙂

mkatkam
29. mar 2016

Ahojte, musime ist na Mesa/Tese a zvazujem, ci si to nechat robit tu v Bratislave GynFiv alebo ist radsej do Brna. Brno podla diskusii aj referencii vyzera, ze maju s tym uz lepsie skusenosti ( vyssia uspesnost). Zatial sme mali tie uvodne vysetrenia v Gynfive, som spokojna, ale neviem ci si tam nechat robit aj mesa/tese a ICSI. Mate niekto s tym skusenosti? Dakujem pekne.

mariajuraj
29. mar 2016

@gagirl ja picham fraxik od zaciatku stimulacie....hematologicka mi vravela ze odo dna, kedy sa zacinaju pichat hormony.....vraj tie zahustuju krv

rada2002
29. mar 2016

@gagirl práve som prišla od hematologičky, takže mám info. Mne dala pichať fraxiparine min.10 dní pred vkladom, ale povedala že môžem začať aj prvý deň stimulácie a Medrol mi teraz tiež dala 4mg 2-1-0 po dobu 4 týždňov a 16mg 1-0-0-po dobu tiež 4 týždňov. Potom mám ísť znova na imunologické testy a až potom absolvovať u mňa už 3 IVF.

diska
29. mar 2016

@gagirl ja by som dala ten fraxiparin uz od 1dna Ms a nie az od transveru a anopyrin nie aspirin 50mg,ked to mas prevetntivne aby si zas nebola velmi riedena,ja mam dokonca aj mutacie a aj lepive dosticky a tiez som mala len 50mg denne a to aj hemato chcela ze len obden ale ja som chcela kazdy den a aj Marcel radil kazdy den tak som pocuvala jeho. 🙂

lily28
29. mar 2016

ahojte holky máte niektorá mail na otevrela?ďakujem 🙂

lily28
29. mar 2016

@nelly3 ďakujem pekne 🙂

katka17044
29. mar 2016

@gagirl veľmi krásne ďakujem, snad uz budu v poriadku

lily28
29. mar 2016

Ahojte a ešte by som sa Vás chcela spýtať či niektorá máte skúsenosť s darovanými oocytmi v Olomouci u dr.Macháča,veľmi pekne Vám ďakujem. 🙂

kristinabianka
29. mar 2016

Ahoj na kotry den po KET ste si uz robili tehu test mam na mysli mocovy.
Dakujem

sasa1983
29. mar 2016

@kristinabianka po KET na 10ty den vecer, den vkladu sa nerata.

kristinabianka
29. mar 2016

@sasa1983 diky
Na vklad som bola 24.3 tak v nedelu testujem 😉

megan5
29. mar 2016

@katka17044 aj ja drzim pasticky,nech sa ti to uz podari...nech su kvalitne embryjka

sasa1983
29. mar 2016

@kristinabianka tak drzim palce. S

katka17044
29. mar 2016

@megan5 velmi krasne ti dakujem snad budem moct ist uz na vklad

kristinabianka
29. mar 2016

@sasa1983 dakujem ☺😘

vivien391
29. mar 2016

prečitajte si, ten pribeh mi pripomina mna http://casprezeny.azet.sk/clanok/121911/silny-p...

argenti
29. mar 2016

@gagirl Mne moj hematolog nakazal pichat fraxiparin aspom mesiac pred vkladom. Zacala som par dni pred ms a stimulkou. Dufam ze to pomoze.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre