Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
26. júl 2016

@79katkab
dakujem, takze soft nic moc u teba, skusit tiez ten nativ?

79katkab
26. júl 2016

@nelly3 asi skusim buduci mesiac ten nativ

matake
26. júl 2016

Ahojte baby, ak by ste niektorá potrebovali, ponúkam:
puregon pen .. 50 eur
utrogestan 30 x 100 .. 4 eur
aspirin protect 100 ...1 eur
darujem fragmin 2500 IU
darujem fraxiparine 0,4
darujem estrofem 1mgx28
darujem duphaston

PROSIM PISTE DO POSTY, DAKUJEM

lola911
26. júl 2016

@matake ahoj, nemozes tu nic ponukat za peniaze, je to proti pravidlam

marculik
26. júl 2016

@cheeky82 ahoj vies ma napadlo ty chodis na infuzky k dzurilovej? a to vlastne kvoli comu to si chodila aj predtym? 🙂

marculik
26. júl 2016

@hateria ahoj ako sa mas?dufam,ze je vsetko o.k 🙂

izzie27
26. júl 2016

@vivik22 dakujem....skusila som to tak vcera a aj mne prisiel taky mail.....teraz cakas kym sa ozve alebo napises koordinatorke?

vivik22
26. júl 2016

@izzie27 ja som doteraz komunikovala iba s ňou. Ani neviem, kto je tá koordinatorka. Ja som sa skôr chcela iba poradit, aky navrhuje ďalší postup po ďalšom neúspešnom vklade. Moc mi to neponahla. Ak potrebujes niečo urgentne, tak skús tu koordinatorku.

izzie27
26. júl 2016

@vivik22 chcela by som ist v auguste na Ket. Ms by mala dorazit okolo 8meho tak snad sa ozve

vivik22
26. júl 2016

@izzie27 určite sa ozve. Držím palce na KET 🙂

lola911
26. júl 2016

@vivik22 koordinarka nie je doktor, je to iba personalna asistentka krora ta moze objednat, vystavit recept, informovat o cenach kliniky alebo napisat dopis do lietadla na prepravu liekov 🙂 ak potrebujes radu od lekara tak napis lekarovi,, ak tam tvoj lekar nie je tak je tam kopec dalsich, len im napis ze im pises preto lebo potrebujes poradit a tvoj lekar je na dovolenke,, a neboj oni medzi sebou komunikuju 😉

margaretka4
26. júl 2016

@matake prosim ta neponukaj v tejto teme lieky, minuly tyzden zrusili temu mam/nemam lieky, tak aby sa nestalo, ze nam zrusia aj tuto kvoli ponukaniu liekov, napis ip @rybkaa ta ta prida do sukromky, kde lieky mozes predat, chodi tam vela bab, urcite sa ti tam niekto ozve 🙂

pinguinka
27. júl 2016

Ahojte,tak ja som dnes 6.den po ET a vcera som zacala spinit..vecer ma uz boleli celkom slusne vajecniky a do rana som spinila ovela viac.Rano som si robila test a negativny...takze najsor to nevyslo. 😢 uz som pisala aj do brna koordinatorke tak uvidim aka mi pride odpoved...nemate s tym niektora skusenosti??

rybkaa
27. júl 2016

@matake posielam pozvánku do skupiny tam daj svoju ponuku

ssegra
27. júl 2016

@pinguinka strasne skoro si robis test a potom sa len stresujes..pockaj chvilku ved vsetko chce svoj cas 🙂 ak spinis este to nic neznamena moze to byt uhniezdenie

vivik22
27. júl 2016

@lola911 diky za info. Ja som to myslela, ze neviem meno tej koordinatorky. Viem, ze ona riesi skor len administrativu. Ale dobre vediet, ze mozem pisat aj inym lekarom, ak je moja na dovolenke.

hateria
27. júl 2016

@marculik ahoj 🙂 mame sa podla moznosti asi dobre. Prezivame doslova z hodiny na hodinu. Hematom tam stale mam rovnako velky ale babatko je zatial v poriadku. Zajtra idem znova na kontrolu,tak som zvedava ci sa aspon trosku zmensil. Snazim sa len lezat a oddychovat ale je to strasne na psychiku ked neviem ako to nakoniec dopadne. :/ a ty ako? nieco nove?

marculik
27. júl 2016

@hateria moja len sa drz a ver pozitvne ze babetko bude v poriadku 🙂 ja to stale riesim bola som na pretestovani imunity a tiez som bola u hematologicky,tak cakam na vysledky a uvidime co bude dalej,sa mi drzkaj ,dufam ze to dobre dopadne 🙂

cheeky82
27. júl 2016

@marculik kvôli trošku vyšším NK bunkám, Annexin a bunkovej imunite voči emvryam(posledné dve sa upravili po liečbe imunoglobulinovej injekcie. Infúzie sa dávajú pred a po ivf, potom keď je pozitívna krv a potom zasa po potvrdení srdecnej činnosti. A potom neviem ako často.
Začínam stresovať lebo ma prestávajú bolieť prsia. Do utorka asi scvoknem

gagirl
27. júl 2016

@cheeky82ahoj..klidek,aj mna prsia prestavali boliet na zaciatku tehu..tiez som sa zlakla..a bolo to o.k..Nekrvacas..nespinis..vsetko je v poriadku..aj tie prsia..neboj..🙂

gagirl
27. júl 2016

@hateria drzim velmi palce..bude to v poriadku..🙂

gagirl
27. júl 2016

Ahojte.dievcata ako je to s fragmentaciou dna ?do kolko percent je to este v poriadku?

cheeky82
27. júl 2016

@gagirl ďakujem.pevne verím že je to ok. S tou fragmentaciou, norma je tuším do 20-25. Pozrela by som ti do papierov, ale najbližší týždeň nebudem doma. Stretla som kocku kt muž mal fragmentaciou až 75 a vyšlo im ivf,sice až 9. Ale vyšlo

cheeky82
27. júl 2016

@pinguinka ahoj. Mne lekár povedal že 7.den po transfere aj krv ešte môže byť negatívna ,nieto ste domáci test a tehotná mozes byť. Drž sa

gagirl
27. júl 2016

@cheeky82 manzel ma 28fragmentaciu..dnes sme boli pre vysledky..Napisem ti potom ip..teraz somv aute..Ty sa drz..vsetko bude OK 🙂

lily311
27. júl 2016

@cheeky82 mna tiež pri prvom tehu prestávali bolieť prsia, tiež som sa veľmi zľakla, a všetko bolo v poriadku, takže pokoj, nech bábo nie je v strese 🙂

ssegra
27. júl 2016

@cheeky82 mna prestali boliet prsia v den prvej vynechanej ms, mam ich len take pevne a naliate ale bolest ziadna tak sa neboj pokial nekrvacas, alebo nespinis vsetko je ok 🙂

ssegra
27. júl 2016

Inak baby dnes mi prisli peniaze z pojistovne co nam preplatili ivf v Brne a netrvalo im to ani dva mesiace 🙂 ma potesili 😀

cheeky82
27. júl 2016

@ssegra
@lily311
@hateria samé dobre spravy. Tak sa mi to paci😀

gabika2015
27. júl 2016

@ssegra ahoj, mozem sa Ta spytat, v ktorej si poistovni? Mne vlani hnusna Dovera nic nechcela preplatit 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre