Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

hencidlo
6. máj 2012

@speranza1 ahoj tak sme na 1 lodi ja budem mat tento rok tiez 33 🙂

kukulik30
6. máj 2012

@hencidlo joj, bodaj by si mala pravdu 🙂

hencidlo
6. máj 2012

@lenkalienka01 ahoj, no ty mas ale pevne nervy, ja uz by som davno testovala, nechces to skusit? potrebovali by sme tu nejake tehu virusiky..... 😀

zlatanka30
6. máj 2012

Babule nevzdavajte to pre toto sa oplati bojovat

kukulik30
6. máj 2012

@zlatanka30 krasna dialnica 😵

zlatanka30
6. máj 2012

@kukulik30 dakujem si zlata prajem to kazdej jednej .

ninanela
6. máj 2012

@zlatanka30 Blahoželám!!!Myslela som na teba!Drž sa a prajem všetko ako ma byť! 🙂

speranza1
6. máj 2012

@hencidlo ahoj rovesnicka.... uvidim, ako to vsetko dopadne...ale myslim si ze uz aj prsia, kt. ma strasne boleli uz tak nebolia, su citlive, ale nie tak velmi ako pred tym...a stale rovnako uzivam utros..takze....ja uz tomu velmi neverim....
@zlatanka30 z celeho srdiacka som ti to priala velmi velmi... daavno som ta videla v roznych temach a citala a prezivala castokrat to tvoje smutenie...o to viac som teraz veeelmi rada, ze ti to vyslo.... na kolky krat sa vam to podarilo moja?

staga
6. máj 2012

ahojte, rozmyslali ste niektora po nespesnych pokusoch o zmene lekara?

moja72
6. máj 2012

@lenkalienka01 ty si 39 DC a ešte si netestovala? tak to som nevydržala 🙂 testni, veď už musí byť vidieť či to vyšlo 😉 ale keď si už toľký deň cyklu tak na teste musia byť // 🙂

moja72
6. máj 2012

@zlatanka30 nádherný výsledok testu, gratulujem 🙂

speranza1
6. máj 2012

@moja72 este spinis? a boli ta este podbrusko? ci??

moja72
6. máj 2012

@speranza1 ešte áno aj keď to nie veľa 😒 a ty ako? dúfam, že sa už cítiš lepšie ako ráno

speranza1
6. máj 2012

@moja72 no uz aspon neplacem 😝 ... a ja necitm vobec nic.... ale ja som este len 6 den po ET
vidis to bolo ln chvilkove spinenie... uz bude ln dobre..a kedy testnes? ked pozbieras odvahu? ci si pockas az na krv?

moja72
6. máj 2012

@speranza1 ešte že ťa ten plač prešiel 😉 práveže špiním celý deň ale nie vkuse, mám to rozdelené na etapy 😀 uvidím, či naberiem odvahu na test zajtra, alebo počkám až do stredy, to som sa objednala ku gyn. na krv 😔 a ty sa chystáš kedy testovať?

zlatanka30
6. máj 2012

dakujem vsetkym 🙂
@speranza1 bolo to tazke obdobie.kazdy neuspech ma dokazal polozit na kolena.toto bol 4 pokus.a povedali sme si ,ze aj posledny
@moja72 aj ja som spinila a vtedy som si povedala,ze nech je ako ma byt.

gerdusha
6. máj 2012

baby,

pichate si rano injekcie, ked idete do RF na kontrolny ultrazvuk /folikulometria/?

moja72
6. máj 2012

@gerdusha nie, pichajú mi ich vždy až tam po UZV

gerdusha
6. máj 2012

@moja72 ,

aj ja som si ich tam vzdy nechala pichnut...ale reku ci to robievate aj inak...kedze maju byt pichavane v rovnaku dobu kazdy den...

moja72
6. máj 2012

@zlatanka30 viem, že nádej umiera posledná 🙂 tak v kútiku duše dúfam že to bude dobre 😔

moja72
6. máj 2012

@gerdusha keď som bola prvýkrát v RF tak oni mi povedali, že nemám ráno pichať keby náhodou upravovali výšku hormónov, veď ďalší deň picháš zasa normálne ráno

v555
6. máj 2012

@zlatanka30 veeeeeeeeeeeeľmi sa teším 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gerdusha
6. máj 2012

@moja72 ,
ahaaa...to ma svoju logiku. vdaka

bibi24
6. máj 2012

No caute, chcem sa spytat, mam napisat do reprofitu, ze mam test negativny alebo si mam svojvolne vysadit lieky? Aj u mna toto bol 4. pokus a urcite pojdeme aj do 5. ale ci to ma vyznam, to netusim. Moju maternicu asi embryjka nechcu.

Drzim vam baby palce, nech vy mate iny vysledok ako ja.

moja72
6. máj 2012

@bibi24 ešte lieky nevysadzaj, počkaj do utorka a urob si test ešte raz 😔 zato nič nedáš keď počkáš dva dni

bibi24
6. máj 2012

@moja72 ved ja viem, ale musela by som byt blazon, aby som verila tomu, ze ten vysledok moze byt iny.

moja72
6. máj 2012

@bibi24 ak by si išla na ďalší pokus skús si vypýtať prednison, ten dávajú keď tvoje telo odmieta (spermie) alebo emryjká. mne ho predpísali keď som sa pýtala na imunologické vyšetrenie, vtedy mi povedali že sú to zbytočne vyhodené peniaze, lebo jediné čo mi dajú keď budem mať zlé výsledky bude prednison

bibi24
6. máj 2012

@moja72 mne ale imunologiu (proti spermiam, trofoblastu, a neviem comu vsetkemu este) robili, mam to negativne. Prednison (to hnusne svinstvo) som uz raz mala spolu s anopyrinom pri kete, ale taktiez nic. Mozem sa ale na to opytat urcite.

moja72
6. máj 2012

@bibi24 hm, tak to už naozaj neviem ☹ v centre ti k tomu nič nepovedali?

bibi24
6. máj 2012

@moja72 noo, ved to, ze ani ja neviem, ani v centre nevedia. Stelcl povedal, ze to este mohlo byt v embryjkach, kedze mm ma velmi zly spermio. A nikdy predtym sme nemali pk, lenze teraz ano a bola to krasna blastocysta, takze ja uz naozaj netusim. Vysetrenie mam vsetky mozne, co by to mohli ovplyvnit a vsetko negativne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre