Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

olympia
18. nov 2010

@gerdusha gratulujem! 😵
@lilina22 ja som mala Duphaston aj Utrogestan, tiež som aj zakrvácala, aj injekciu dostala a dobre to dopadlo. Len pekne lež, oddychuj, bude to dobré, uvidíš.
@callex pekný výsledok, držím palce na ET. 😉
pozdravujem všetky a pomaly sa blížim do finále. 😅

callex
18. nov 2010

@lilina22 dufam ze to bude ok a bublinka ostane tam kdema.drzim palec.
@gerdusha no krasne miery..len tak dalej.a dvojicky by vadili?
@martini vdaka za cenu.tie odbery su celkom drahe nie?kto by to bol povedal ze to tolko stoji? cize mate dvoch mrazacikov?
asi to tak urobim ze vlozime dve a s tretim uvidime co bude.vravim si ze su to odbornici a vedia co robia.ET bude robit bud vitouskova alebo stelc a machac povedal ze sa nemam bat ze su to odbornici.
aspon budem cez vikend doma a budem lenosit a myslienkami pomahat bublinkam sa zahryznut.ale dusicku mam veru malicku.keby sme tak vedeli vymazat z hlavy negativne spomienky a myslienky.
len mam este take dost bolave brusko po vcerajsku..tak dufam ze to nebude vadit.

rebeka33
18. nov 2010

Ahojte,
@callex tak mi sa zajtra budeme míňať, ja som na 8.00. no keď 2 hod. pospím, tak sa možno stretneme. 😵
@lilina22 držkaj sa o oddychuj. držím všetky palce.
@gerdusha gratulujem len tak ďalej. 😵 😵 😵
@olympia ani sa mi nechce veriť. držkajte sa a čoskoro budú fotky. 🙂
Držte palce, zachvíľu odchádzame .

olympia
18. nov 2010

@rebeka33 ďakujem a veľmi ti zajtra držím palce, aby si o osem mesiacov mohla napísať čosi podobné. 😵

martini
18. nov 2010

@callex aj mňa bolelo bruško pár dní a dokonca aj v deň ET a mala som ho také nafúknuté, že som si ani nohavice nedokázala zapnúť 🙂 a po OPU som si aj povracala ☹ Určite to bude s tebou ok, veď celý tvoj cyklus, teda stimulácia sa vyvíja pozitívne aj keď to najprv tak nevyzerá, určite nad tebou nejaký anjelik stojí 🙂, tak nech tam ešte chvíľu pobudne.držim palce. a potom si budeme písať vo fóre "čakanie po ET" 🙂

callex
18. nov 2010

@martini dakujem za povzbudive slova..to s tym anjelikom bolo pekne. 🙂 a ako sa citis po ET? nejake tehu priznaky su?

martini
18. nov 2010

@callex no ak sú tehu príznaky bolenie v podbrušku už 7my deň a permanentná únava...

callex
18. nov 2010

@martini vyzera to nadejne.thuj thuj thuj

shandy
19. nov 2010

ahojte dievcence 🙂
@lilina22 hlavne, ze tam dutinka je a HCG stupa 🙂 , drzim silno palce 🙂
@gerdusha gratulujem 😵 😵 😵 , drzte sa 🙂
@callex dnes teda nech sa pekne prilepia a nepustia 🙂
@rebeka33 nech je hojna a zrela urodicka. tfuj, tfuj, tfuj, cakame na spravicky 🙂
pekny den vsetkym 🙂

lilina22
19. nov 2010

Babulky, tak nam to nevyslo, dnes hcg len 1400 (streda 1380), dutinka je prec a krvacam ☹ musim sa dat nejako dokopy a v novom roku sa pokusime opat.

Velmi drzim palce, nech vam to vsetkym vyjde a nic takehoto sa nestane 🤐

shandy
19. nov 2010

@lilina22 lilina to je mi luto 🙄 😢 😔 .Oddychni a nacerpaj sily do noveho roka.

ninockaskv
19. nov 2010

ahojte ahojte.. prisla som pozriet, mam naordinovanu prestavku od kona, co to vidim @shandy... parada, dvojicky??? to je uplne skvele a nadherne..takze treba len vydrzat? 😔 😅

ostatne ako sa mate? @olympia krasne tyzdne, kazdou chvilou to mate za sebou.. dufam, ze sa vam vsetkym dobre dari, nechcem moc citat dozadu,aby som nenasla nieco zle, dufam, ze su tam same dobre spravy 😝

my po starom, nic nove.. dokola praca, joga, spining, psychologicka.. este ze zacalo to vino, chodime kazdu chvilu nieco ochutnavat 😉

kukucka78
19. nov 2010

mate merional?

maticap.
19. nov 2010

Ahojte dievcata, mozno si na mna pamatate - stale som sa vas vypytovala ze ako to prebieha v RF a nakoniec som sa rozhodla prvy pokus urobit vo Ferticente. A hoci neprispievam, stale si vas citam. 🙂 Tak hlasim, ze od najblizsieho cyklu zaciname pichat a ideme na to...
A chcem sa spytat: nepouzivali ste niektora pero s Gonalom? Vcera mi sice sestricka vysvetlila ako ho mam pouzit, no ja ked som pod stresom tak to ide jednym uchom dnu a druhym von. A asi zajtra/pozajtra zacinam pichat..a samozrejme, ze mam z toho obavy... 😉 Takze by som potrebovala podrobny navod na pouzitie (co kam kedy ako stlacit, atd. - skratka ako pre nepocuvajucich tutmakov....)
A samozrejme novym tehulkam drzi paste! 😉

maticap.
19. nov 2010

A otazku "odvolavam" 😀 , lebo mi konecne docvaklo, ze si mam skusit "vygooglit" ten gonal a nasla som video s jeho aplikovanim ... takze uz som v obraze... 🙂 Hlavne, ze sa kade koho vypytujem a pritom staci pouzit hlavu...no co uz: opat nerozmyslam a iba zbrklo konam... typicka ja. 😝 a inak pekny den! 😉

ninockaskv
19. nov 2010

@maticap, ja som to delegovala na chlapa.. ja som mu nejak zopakovala teoriu a potom on si to uz dotiahol v praxi 😉

maticap.
19. nov 2010

@ninockaskv hmmm, dobry napad, akurat skoda ze ten moj bude zase sluzobne mimo SR.. 😒 budem musiet byt sikovna a spachat to vlastnorucne. 😵

nemko
19. nov 2010

ahojte kocky, dnes som volala prvy raz do Brna a som max prekvapena pristupom, priam uzasny.Pytala som sa ako prebieha proces IVF kolko navstev treba absolvovat a uplne super mi vsetko vyvsetlili, len ta cena sa mi zda nizka.Je pravda , ze to vychadza na 26000 bez liekov? to tam pojdem aj 5 krat po sebe ked to nevyjde 🙂

mircalla
19. nov 2010

ahojte, precitam neskor

otrasny den, zlomilo sa mi kolecko na kociku, maleho som ledva dovliekla domov na 3 kolesach....vraj oprava 3-4 tyzdne, musia to poslat dodavatelovi do ciech....potrebujem surne kupit novy....hladam nieco v style concord fusion z druhej ruky (na stranke su len 2 inzeraty)....poradte mi prosim daco podobne....ten co som mala bol neonate synchro sport, uplne zly....umele kolecka bez pruzenia....

este sa mi aj pokazil druhy PC...skratka strasny den

mirinda10
19. nov 2010

@mircalla ja som nasla viac
http://www.mimibazar.sk/nove_fotografie.php?str...

inak to je smola, ked sa serka tak to ide vsetko, dufam ze aspon Filipko je zdravucky

anty
19. nov 2010

Ahoj holky, tak hlásím, že už jsme porodili, máme syna Daniela měl 3,6kg a 50 cm. Porod hrůza až bude čas, tak napíšu více. Jinak po týdnu mně pustili domů, narodil se 14.11. v 6:25h.

mirinda10
19. nov 2010

@anty moc gratulujeme k Danielkovi, krasne miery ma, uzivajte si to 😵 😵 😵

danutta
19. nov 2010

@anty,pripajam sa ku gratulacii,zelam Vam hlavne vela zdravicka 😉 😉 😉

mircalla
19. nov 2010

@anty gratulujem a pozdravujem chrobacika. tesim na fotky

mircalla
19. nov 2010

@mirinda nakoniec asi kupim PP GT3....akoze dnes sa asi obesim....

mircalla
19. nov 2010

@ninockaskv ahoj,som rada, ze si sa po dlhsej dobe ozvala....dufam, ze sa este pokusite 🙂 😉

mirinda10
19. nov 2010

@mircalla no dufam, ze to obesenie nemyslis vazne ved to prejde, zajtra vyjde slniecko nebojkaj ved ten kocik potom predas 🙂

mircalla
19. nov 2010

@mirinda10 no pochybujem, ze ho dakto kupi....radsej by som teraz kupovala daco premyslene a nie narychlo...ty mas aky? si spokoja?

callex
19. nov 2010

@anty srdecna gratulacia.Danielko je uz chlap ako hora.nech ste zdravucki.
@maticap. drzim palce nech to vyjde.

takze zhrniem dnesny den. na sprave o embryach bolo napisane nevhodne oocyty 😕 ..skoro ma vystrelo.k tomu mi V.povedala ze to bol prvy dojem ambryologov a oni to tam pisu.z 5tich boli dnes dve jednotkove a stvorbunkove..na obrazovke uz bolo dokonca vidiet aj cast dalsej piatej bunky.a ten treti drobcek este bojuje.ten sa oplodnil len vcera a uvidi sa ako sa mu bude darit.ak bude ok ide do mrazaciku.inak riesili sme tam dilemu s nim.ze ci ho nechat zriet a potom zmrazit v tom pripade sa plati tych 3600 za krv.keby sme sa rozhodli ho nemrazit tak platit tych 3600 nemusime.tak dufam ze zabojuje a nevyhodili sme tie peniaze do vzduchu.
inak na otazku preco ET tak skoro povedala dokyna ze deloha je nejlepsi inkubator.a ze embryologovia vedia co robia, ze kazde rano maju porady s lekarmi a tam sa dohodnu pre tu najlepsiu variantu.a ze oni lekari velmi im do toho nekecaju.
inak trrapas nad trapasy...pri plateni terminal vyhodil nepeknu veticku: prekroceny limit.aj na mojej karte aj na manzelovej.ja som si bola ista ze som to v banke menila , ze som zvysovala limit.dokonca ani ked sme to skusali pol na pol. 😖 budem musiet vybehnut do banky a urobit tam zase rozruch.
takze dve bambulky su v brusku a ja im zelam prijemny 9mesacny pobyt all inclusive. 😀

callex
19. nov 2010

@lilina22

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre