Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gabinkaa
27. mar 2011

@pikha už sú a dúfam, že bojujú ako sa na riadnych bojovníkov patrí, Tebe a Dominike tiež držíme palčeky.....chodíš ešte do práce? 😉

gabinkaa
27. mar 2011

@vrabcek24 ďakujem, je mi ľúto, že to takto dopadlo, ale veľa síl do ďaľšieho boja 😉

rienok
27. mar 2011

@pikha davaj na seba aj dominiku pozor 😉 nepreháňaj to s prácou
@vrabcek24 prajem vela sil na pokracovanie

luly3
27. mar 2011

@vrabcek24 😢 je mi lúto ale treba ísť dalej a hlavne nevzdávať to

rebeka33
27. mar 2011

@rienok tak som prišla pozrieť. Gratulujem k 2 bojovníčkom a držím palce nech sú zajtra ešte lepšie správy. to čakanie o 12tej človeka ide rozhodiť. 😉
@luly3 anopyrín je na riedenie krvi,ale keď berieš fraxík tak ti to netreba.
@cecil36 zajtra len dobré správy z folikulometrie, mne robili odber medzi 12-13 dňom.
@vrabček24 je mi ľuto, stále má ivf asi 30%úspešnosť. Dúfam,že ťa to neodradí a čoskoro to skúsiš znovu.
Pozdravujem vás všetky. 🙂

rienok
27. mar 2011

@rebeka33 ďakujem, ja dúfam že pekne zabojujú a o 9 mesiacov sú doma v postieľkach 😉

tinna13
28. mar 2011

dobre ranko
ja uz mam za sebou navstevu u zubara, dost som sa bala, ale nakoniec mi spravil iba dentalnu hygienu, co bolo v pohode
@vrabcek24 ☹ to ma mrzi, ze sa nepodarilo, ale musis verit, ze ten dalsi pokus uz bude uspesny 🙂

luly3
28. mar 2011

krásne ránko žienky 😉 babulky ja sem dnes ráno testla a ona tam jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀
je slabulinká ale je ju vidieť, mne normálne slzička ukápla 😀 😀 😀

tinna13
28. mar 2011

@luly3 tak to je krasna spravicka, normalne aj mne vypadla 🙂 , takze si prva jarna tehulka, blahozelam 🙂 , tesim sa s tebou. posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTaby ciarocka silnela

@rienok
@gabinkaa
@cecil36 baby teraz musite luly3 nasledovat

gabinkaa
28. mar 2011

@luly3 to fakt? no to je úžasná správička, gratulujem.....vôbec sa tej slzičke nedivím....dúfam, že Ťa budeme nasledovať 😵 😵 😵

gabinkaa
28. mar 2011

@tinna13 nič iné si moja ani neželáme, ja ale teraz neviem čo mám robiť, nespala som skoro celú noc a stále ma páli podbruško, neviem či mám dokimu napísať

luly3
28. mar 2011

@tinna13 🙂 ďakujem za vírusyky moc moc ich potrebujem aby mi silnela 😅 😅 😅
hej hej teraz @gabinkaa @rienok
babulky ja tomu stále nemôžem uveriť teraz len sa pekne one starať a dúfať že nepotratím
ale fraxík mi pomôže verím tomu 🙂 🙂 🙂

luly3
28. mar 2011

@gabinkaa aj mna bolele brucho dosť prvé tri dni to su dozvuky po OPU
pi veľa vodičky

tinna13
28. mar 2011

@gabinkaa to s tou nespavostou som mala hned asi od druheho dna po ET aj ja. Velmi zle som spavala, v noci som sa casto budila, potom som mala problem zaspat.trvalo to u mna 2-3 tyzdne. Ale neviem co to moze byt s tym palenim. radsej skus zavolat doktorovi. mna podbrusko tak jemne pobolievalo, popichavalo.

gabinkaa
28. mar 2011

@luly3 to po OPU bola iná bolesť, toto je zasa iné, také pálenie, fakt neviem čo robiť

luly3
28. mar 2011

@gabinkaa aha no mna nepalilo mna tam pichalo 🙂 napíš maila dokimu

gabinkaa
28. mar 2011

@tinna13
@luly3 asi mu napíšem, len neviem presne definovať čo to je, len mám taký pocit ako pred mrchou ☹

luly3
28. mar 2011

@gabinkaa 😀 😀 😀 to ak maš take bolesto pred mrchou tak ich budeš mať aj teraz
to tu mava vela žien 🙂

tinna13
28. mar 2011

@gabinkaa ked je to pocit ako pred mrchou tak to je dobre aj ja som to tak mala 🙂

tinna13
28. mar 2011

@luly3 a kolko ti vkladali?

luly3
28. mar 2011

@tinna13 jednoho drobečka ten druhy to vzdal ešte pred vkladom ☹

gabinkaa
28. mar 2011

@luly3
@tinna13 baby ak by to bolo dobré znamenie tak nech bolí, vydržím všetko

gabinkaa
28. mar 2011

@luly3 aj jeden bojovníček stačí, len nech sa pekne zahryzká, dnes si koľký deň ET keď si testíkovala?

luly3
28. mar 2011

@gabinkaa 😀 😀 😀 mna bolelo presne tak ako na mrchu prvé 3 dni
potom to ustupilo a nebolelo ma okrem prs nist 😉 sem tam ma tam
teraz pichne to je všetko

tinna13
28. mar 2011

@luly3 tak ten jeden sa pekne uchytil, uz hned po vklade. dnes si tusim 7 den a uz mas slabu ciarku. ja som mala slabu na 8 den vratane ET
@gabinkaa presne tak, treba len vydrzat 🙂

cecil36
28. mar 2011

@luly3 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@tinna13 jasne, ze ju budeme nasledovat 😉
Baby, ja ficim do RF, paaaaaaaaaaa a myslite na mna 😉

luly3
28. mar 2011

@tinna13 😉 hej asi sa uchytili ja som mala šikovníčka 😀 😀 😀
@cecil36 Ď. 😉

ninockaskv
28. mar 2011

@rienok,kedykolvek.. som z BA, do takej 17.00 musim sediet v praci, potom byvam flexi takze rada vypadnem na kavu.. 😀 😀 😵 😵 😵 a sliznica 8 je podla mna fajna 😉

@gabinkaa stavebny bordel bude pri optimistickej prognoze este mesiac, ale to za predpokladu, ze nebude meskat maliar, nebudu meskat ti, co maju burat zarubne a nebudu mesakt chlapci z podlahou .. a ked ti nieco nie je jasne, napis do RF ved tam su na mailoch a ziadna otazka nie je zbytocna ani hlupa, aspon budes kludnejsia 😉

@luly3 uzasne.. tak nech sa drziaaaaaaaaaaaaaaa

@vrabcek24 ... jooj, toto je zjavne beh na dlhe trate.. dufam, ze este najdes sily a pojdete do dalsieho kola,nezabudaj, ze kym mas maternicu,tak nic nie je stratene 😉

@cecil36 drz sa 😵

luly3
28. mar 2011

babulky teraz ma tak napadlo ked vam robia ICSI može byť s jedneho
embrya jednovaječne dvojičky?????to mi položil otazku môj mangel
a ja neviem odpoveď . teda podla mna nie

tinna13
28. mar 2011

@luly3 mozu 🙂 , aj trojvajecne, moj pripad pri 1 IVF

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre