Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rienok
8. apr 2011

@tinna13 ja som ešte nikdy netestovala, vždy som chodila na krv 😅

cecil36
8. apr 2011

Tak som s5, vychrumkana do ruzova 😀
@gabinkaa este pockaj na vysledky hcg a keby to i tak nedajboze nevyslo, sup do noveho boja 😉 Raz sa to proste musi podarit 😵
@rienok 8bunkaci su super, treba im verit 🙂 A ten mamatest je 2kusovy 😉

tinna13
8. apr 2011

@rienok tak to klobuk dolu, tak tvoj prvy test musi byt urcite uspesny 🙂 , hlavne si dobre precitaj navod 😀

luly3
8. apr 2011

@rienok neboj ver im moja veď 8bb na 3 deň su velmi kvalitne embrya 😅
@gabinkaa a vysledok s krvi kedy budeš vediet???

luly3
8. apr 2011

@rienok a kedy sa chystáš testikovať????ten mamatest su 2 balenia v jednom

vrabcek24
8. apr 2011

@gabinkaa nevzdávaj to, ešte počkaj na krvičku
@rienok držím palce aj na nohách, nech sú to krásne koľajnice

vrabcek24
8. apr 2011

ahoj 🙂
mám takú dilemu, my sme boli v RF u doktorky Pospíšilovej, ale mohla by som ju zmeniť a vybrať si iného doktora?
neviem, či by to pomohlo, ale možno.... 😅
a držte sa, aby ste boli krásne tehulky 🙂

ninockaskv
8. apr 2011

@gabinkaa stelcl o nas vie, som mu vravela, ze baby vzdy na nete riesia, kedy odpise a on sa smial, ze mu musime dat aspon 2 dni 😉
jogu doporucejm zacat cvicit na nejakom kurze, ked si zaciatocnik, tak sa tam da vela veci zle cvicit

@vrabcek24 podla mna ano

@rienok, vies co ja normalne som taka nervozna ako ked som sa chystala na svoje testy

martini
8. apr 2011

@tinna13 ja presne tak chcem urobiť, že podľa PM, tiež som bola na poslednom sone o 3 dni popredu a si myslím, že lepšie tri dni naviac ako tri dni menej. A plus môj gyndoš stále čosi trepe, že potom mi dá duphaston...

cecil36
8. apr 2011

@vrabcek24 urcite mozes zmenit. Ja som Pospisilovu zmenila za Machaca a uplne bez problemov. Napisala som mu maila, on, ze ok a na dalsiu konzultaciu sme sli uz k nemu 😉 Takze nech si vyberies kohokolvek, urco to nebude problem 😉

gabinkaa
8. apr 2011

@luly3 viem už dnes, pred chvíľou som volala a hcg je 1, takže končím s utrošom a pripisujem si ďaľší neúspešný pokus
@vrabcek24 nejako som to vycítila, že to nie je, na krvička to potvrdila
@ninockaskv však mu nechávam čas, včera som písala ale dnes tiež neodpísal, ale napíšem mu znova aj s výsledkom hcg

gabinkaa
8. apr 2011

@rienok Tebe držím silno palčeky, aby si sa pridala k tehulkám, aby si nepokazila marcový priemer

cecil36
8. apr 2011

@gabinkaa to mi je fakt luto 😒 Skus tu hematologiu, pripadne este nejake vysetrenia, ktore nemate, len to nevzdavaj, drobec urcite pride 😵 😵 😵

gabinkaa
8. apr 2011

@cecil36 mne je to tiež nesmierne ľúto a strašne to bolí, len už sa výsledky nezmenia, musím to zobrať ako fakt, s tou hematológiou neviem, či to môj doktor urobí alebo kto, musím sa spýtať, asi tam nejaký proces prebehol, len sa neudržal ☹

cecil36
8. apr 2011

@gabinkaa no mozno mas pravdu, bo od pregnylu uz mas daleko, tak tam nemalo byt ziadne hcg. Neviem odkial si, ale v BA s tou hematologiou nebyva problem. Konkretne ja som zavolala hematologicke najviac ospevovanej na konovi, povedala, ze mam doniest od gyndosa ziadanku (ten vymenny listok) a uz mi aj dala termin 😉 Spg mate ok? Pravdupovedac uplne viem ako sa citis, mne prve dve nevysli a bolo to hrozne, keby nevyde aj toto tak sa zlozim. Ale potom si "olizem ranky" (i ked to bude veeeeeeeeeeelmi tazke a moj chlap si so mnou fakt uzije 😀) a s nadejou sa pustim do dalsieho kola, aj ked nie som najmladsia 😉

gabinkaa
8. apr 2011

@cecil36 nemám to do Ba nejako ďaleko, dá sa to zvládnuť, môžeš mi povedať aká je to hematologička? dlho sa čaká? ostatné nie je problém zabezpečiť, práveže ani spg nemáme OK, lebo využívame darcovské spermie, ale myslím, že tie sú OK, lebo v RF ich riadne vyšetrujú, som napísala výsledky dokimu, som zvedavá čo povie, toto mám za sebou tretie IVF a je to fakt na zloženie, ale to mi nepomôže, život ide fakt ďalej, len sa treba rozhodnúť či ho žiť a ako ho žiť, ale Tebe to určite vyjde s takými krásnymi bunkáčmi, držím pästičky

vrabcek24
8. apr 2011

@gabinkaa ach, je to naozaj bolestné, ja som to rozdýchala len nedávno, je mi to ľúto 😒

luly3
8. apr 2011

@gabinkaa povec Havlíkovi nech ti da odporučenku mne ju dal on 😉
chod do Malaciek Babincovej ona sa špecialne zameriava na ženy
ktoré chodia na IVF 😉 mala si HCG 1 to znamená že tam niečo bolo ale odišlo to
takže by som rozhodne skúsila hemato 😉

luly3
8. apr 2011

@gabinkaa ak budeš chcieť ja mám priamo na nu kontakt a môžeš zavolať priamo jej

vrabcek24
8. apr 2011

@cecil36 fajn, ďakujem, teraz sa už len rozhúpať a hurá do ďalšieho boja 🙂

tinna13
8. apr 2011

@martini tak aj ja to teda urobim podla PM. a spytaj sa svojho doktora, preco ti chce dat duphaston?mne sa zda, ze aj duphaston sa berie iba v 1 trimestri

gabinkaa
8. apr 2011

@vrabcek24
@luly3 ďakujem za kontakt, určite jej zavolám a dohodnem sa kedy by som mohla ísť a lístok si zoberiem od dokiho, aj tomu musím zavolať, lebo sme napísali na žiadanku na to HCG, že to bolo od neho, len aby som tam nemusela letieť, minule bolo na 10 deň HCG 14 a teraz na 13. deň 1

gabinkaa
8. apr 2011

@luly3 ak mi ho poskytneš, budem rada, vopred ďakujem

rienok
8. apr 2011

@gabinkaa je mi to naozaj veľmi ľúto 😢 ale verím, že keď sa vyplačeš pozbieraš sily a pôjdeš ďalej. držím palce na ďalšej ceste 😉
@ninockaskv ďakujem za empatiu 🙂 ja som si kúpila tie testy rovno 2 😀 mám teraz na kôpke 2 krabičky mamatest a 1 krabicku z RF už v lekárni som začala byť dýchavičná 😀 no veď budem informovať. Plán je taký že testujem v pondelok, ale či vydržím neviem 😅
@vrabcek24 ďakujem 🙂 povedz doma, že nič nemôžeš robiť lebo mi držíš palce 😀
@luly3 ďakujem, veď aj boli krásne na tom monitore deťúrence 😵 testovať sa chystám na podelok, ale neviem či to vydržím lebo vy tu furt sa vypytujete 😀 tak už aj na mna prešla nedočkavosť
@tinna13 čítala som ho už v aute pred domom a budem ho čítať ešte veľakrát aby som len niečo nespravila zle 😀

rienok
8. apr 2011

@gabinkaa ďakujem, budem sa snažiť 😵

luly3
8. apr 2011

@rienok fúúú ja by som teda nevydržala 😀
@gabinkaa poslala som ti IP 😉 to znamená že sa ti jedná asi o biochemické tehotenstva
ja som to mala 2 krát 1 krát 9,8 druhý krát 5,4 babenko sa uchytí a hneď pustí skus to vyšetrenie
je to úplne zadara a naviac do druhého pokusu budeš mať istotu 🙂

rienok
8. apr 2011

@luly3 keď aj bojím 😕

luly3
8. apr 2011

@rienok veď kolký si deň????

cecil36
8. apr 2011

@gabinkaa poslala som ti do IP kontakt na dr. drakulovu 😉
@rienok joooj ty nas napinas 😀 Normal som zvedava. Mna dnes tak picha pod pupkom, snad to bude ok 😠

ninockaskv
8. apr 2011

baby .. ja konecne bezim, dnes mam za sebou mrte meetingov, zo dve tehotne s velkymi bruchami.. boze taaak im zavidim tu blazenu nevedomost.. take su vysmiate a stastne, nevediac, ze ake prusery vselijake sa deju 😅 😅 😅

prajem pekny vikend

@rienok, drzim palce

@gabinkaa .. pozri sa na to takto, radej teraz takto na zaciatku ako v 42 tt 😅 poriesis tu hemato a je viac ako pravdepodobne, ze vam to pomoze .. 😉 verim tomu, este mate kopec moznosti .. babatko sa urcite podari

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre