Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

naduska
25. máj 2011

kocky na kolky x sa vam podarilo v R. otehotniet?????

ninockaskv
25. máj 2011

@naduska na ket podla mna mozes ist nasledujuci cyklus hned.. si teda myslim.. 😉 mozno aj lepsie cim skor, kym je telo nabudene hormonmi

cecil36
25. máj 2011

@naduska nie nie prave som si uvedomila, ze si pisala, ze ste mali blastule, ja som mala 12bb. A otehotnela som v RF na druhy krat, prvy bol nativ. Predtym este jeden soft v unice.

rienok
25. máj 2011

@martini bohužiaľ to len chlapom svedčí starnutie už som si to všimla na viacerych hollywoodskych krasavcoch ... my o tom mozeme len snivat 😝
@luly3, @rebeka33 jaj vy pokušiteľky ... testovať budem 31.5. no a citim sa tak normalne hlavne sa furt zamestnavam nech mi na nejaké pozoro´vanie neostava cas 😀 som si povedala ze budem testovat až podľa papiera (no ale to asi sem budem musieť chodiť pomenej aj to chcem vydržať😀 ) a budem s tym RF testom.
@leamax no vieš ale ja jej zase rozumiem, to je ako keď mne Štelcl povedal že možno pomôže sa pomodliť. Aj nam povedal viete k vám už musí byť človek úprimný 😒 no tak som sa tam ´tiež skoro rozplakala no ale nakoniec som to rozdychala a som si vedoma toho že sme prípad so štatistickou smolou 😅 tak snad to teraz dobre dopadne a konečne tu smolu odoženiem .... neboj kľud a hlavne sa ty udrziavaj v psychickej rovnováhe (ano nezbi ma, viem ze to je tazke ale slub mi ze sa o to aspon pokusis) 🙂
@gabinkaa drž sa, bude dobre 😵 😵
@mimikad no ja som bola taka spanikarena pri 1. IVFku ... teraz si skôr ospravedlnujem moju lenivosť 😀

leamax
25. máj 2011

@rienok nebudem ta bit, neboj, ved si snad nevezmem na svedomie tehulku. pokusam sa o to, pokusam, keby som aspon prestala spinit, tak som kludnejsia. ved zajtra sa uvidi, uz bude koniec neistoty snad

gabinkaa
25. máj 2011

@rienok snažím sa, ale je to ťažké, pri rozhovore so Štelclom pred ET mne aj slzy naozaj vyhŕkli, mala som takú smutnú náladu, že by ma rozplakali aj žarty, aj sestričky to na mne videli, aj sa pýtali s úsmevom, že čo sa deje, vraj bude dobre, mám obrovský strach z neg. výsledku a už neviem či to aj ustojím, ale Tebe veľmi držím palečky, aby ste tú smolu od seba odohnali

rienok
25. máj 2011

@gabinkaa no ja som si strach zakázala.... mám len vieru v úspech a hlavne sa veeeeeľa rozptylujem naozaj aj tym pisanim tutok ale aj čitanim a pracou 😉 no a keby nahodou že taka myšlienka pride tak ju rychlo posielam preč nech neotravuje 😀

naduska
25. máj 2011

@rienok @gabinkaa drziiiiiim vam palciskaaaa , 😵 😵 😵

gabinkaa
25. máj 2011

@rienok ak sa Ti to darí dodržiavať tak klobúk dolu, ja už to občas nezvládam aj keď sa snažím nejako rozptyľovať všetkými možnými spôsobmi, ale myšlienky zablúdia, je to aj tým, že to pobolievanie stále cítim, nič nám však nezostáva len veriť...... 😉 testíkovať budeš skorej?

gabinkaa
25. máj 2011

@naduska ďakujeme, aj Tebe držím palečky, aby sa z jednej / stali //, 7. deň je si myslím skoro, tak nádej zostáva

callex
25. máj 2011

@mircalla dakujem ze mas zo mna radost..ja mam z vas takisto...maly jeuz velky fesak a za chvilu budes napadnicky odhanat. 🙂
@bayley sprava o mrazeni nesmierne potesi..ja som to zazila teraz naposledy a je to uzasny stimul a motivacia ze je vsetko dobre a hlavne ze bola dobra uroda..vajicok i spermii.ja napr,.rano po vlozeni utrosu uz sa musim obliect a za 15min na to uz som na ceste do prace.nie je cas na lezanie a a ni neviem o tom zeby sa malo lezat.ono tie 4tabletky je dost na to aby tam co to ostalo.ja dokonca ked idem na wc navelku tak mi vela toho vytecie von..obcas mam pocit ze hadam aj vsetko,najviac ma to natve ked to je tak 3hodky po vlozeni.ale ak som doma tak si supnem este jednu tabletku potom.ked nie tak si z toho nic nerobim.takze si ok mamina a budes tak sa neboj..a rob veci tak ako ich citis.@miminkad je tu najvecsi poctivec 😀 a popri nej by sme sa vsetci malio citit mizerne. 😀
@leamax neviem co napisat..je to vsetko okolo teba take metuce a ja ti len zelam nech sa to rychlo vyriesi..tak ci onak len nech uz vies na com si..lebo to cakanie je priiiserne.ale to pyzamko je uzasne.

rienok
25. máj 2011

@gabinkaa nemám to v pláne 🙂 chcela by som až toho 31.05. a testom z RF tak uvidime či to pri tých pokušiteľkách tu zvládnem 😎
nepoddávaj sa tomu, ja viem že to ti vzdy pripomenie a nedá sa na to vôbec nemyslieť ale ja si naozaj myslím že platí "dej sa vôľa božia" tak to strachovaním asi veľmi neovplyvním

callex
25. máj 2011

@mia_15 ano som tehu i ked tomu stale neverim. 😎 v pondelok idem na dalsie sono a dufam ze bude srdiecko.podla menzesu som zaciatok 7tt..podla ET ma embryjko 5tt.urodicku mas perfektnu..takze bude co to oplodnovat. 🙂
@gabinkaa pichanie pri vajecniku je dobre znamenie.to sa niekto zahryzkava.

naduska
25. máj 2011

@gabinkaa uz mi kazal doki aj vysadit to nema cenu to natahovat ☹

leamax
25. máj 2011

@callex presne tak, uz nech je zajtra, nech viem, na com sme. vravim - toto je horsie ako keby bolo hcg negativne hned. ale ak by zajtra stuplo tak ako ma, tak by som bola samozrejme najstastnejsia na svete 😵

callex
25. máj 2011

@ninockaskv vyzera to ze sa uz pomaly chystas..ja som mala OPU vecsinou od 13dc do 16dc..ako kedy.
@naduska mrzi ma to..ale tiez si myslim ze 7den je skoro.
@rienok super pristup..chvalim ta.

naduska
25. máj 2011

na blastule neni ☹ ,ked su mladsie tak ano 😵

callex
25. máj 2011

@leamax ja som natahovacky okolo hcg zazivala 2-3tyzdne a bolo to velmi stresujuce obdobie.dokonca som bola aj na pohotovosti.takze viem co zazivas.dufam ze na nas zajtra vyvalis obrovske HCG.
@martini joj si mi pomohla pomenovat tu farbu,..ano bezovo hnede to je.je to taky hlupy pocit ked citim ze nieco vyteka..tak vzdy hned kukam ze co to je?nemam mat praveze mrchu..ani minule som nemala mat.Machac to nazval ze to je nic...tak sa tak tvarim..ale pre istotu som sa dnes uliala z roboty a o 12tej ranajkovala. 🙂

rienok
25. máj 2011

@callex to je fajn pocit však 😎 ja si to dosť užívam 😎
@naduska to mi je naozaj ľúto 😒 , ale nehádžeš flintu do žita však ?
@leamax ver, ver, ver 😵 😵 😵 ... na plač a ľútosť je vždy času dosť 😉

rebeka33
25. máj 2011

@naduska ktorý doki ti to kázal na základe jedného testu vysadiť ? čo ked bol vadný. J asom bola tehu v RF na 1x,len som mala MA. pri prvom som čakala 1 dieťatko a ducha som mala na 10 deň,aj to som ho videla len ja 😀 . Normálny test som mala okolo 12 dňa. Teraz pri dvojkách to bolo vidno na 8deň. Mne povedali v centre ,že smerodajná je krv o 2 týždne.

naduska
25. máj 2011

@rienok uz som vysadila tak ze flinta je v zite 😉 tak som tu jediny zufalec a stalica ☹

naduska
25. máj 2011

@rebeka33 no ked su blastule a este aj 3 tak na 7 den minimalne duch bez debaty ,,,,co by tam tie embrujka robili ? cakali?sak bud sa chytili alebo ee a oni to dobre vedia doktory ...bola som tehu 5x a vzdy na 6-7 duch a to som mala este 25 ku test

pikha
25. máj 2011

caute babule 🙂 vsetky vas silne pozdravujeme aj s Domcou, ktora dnes naplno potvrdila, ze miluje zensky operny spev a neznasa Jamiroquai 😀 Drzim prsty, pekne tehotnejte 🙂
@rienok drzim paprce na testik 🙂 ty musis byt velmi slnieckovy clovek
@callex no ako tehulka? 🙂 seccko ok? kedy mas UZV?
@leamax drz sa.. toto su take kua neprijemne chvile ked clovek nevie kde je sever. A myslim, ze sa ta nikto nesnazi plasit 🙂 len proste za danej situacie je lepsie zotrvavat na neutrali 🙂
@gabinkaa kedy testujes? 🙂
@ninockaskv bohovska veta..o tom, ze medicina nie je matematika. cista pravda!!
@rebeka33 ako sa mas? este lezkas stale alebo uz mozes aj pochodit trocha? Inak, toto si neviem predstavit, ako mozes tak lezat-nepali ta zaha? Mne tiez doki odporucil, aby som castejsie lezala s vylozenymi nohami, ale ked si tak lahnem, do 10 minut je to male zahove peklo 🙄

callex
25. máj 2011

@pikha caute baby..domca ma vyborny vkus..pochvala.inak co porabas cele dni?ja som dnes domka..lebo po prve hroooozne sa mi nechcelo vstavat,po druhe mam ten bezovy vytok a tak som sa rozhodla stravit dnesny den v polohe leziiiciii spiicii.uzv je v pondelok.

miminkad
25. máj 2011

@rienok no ja to tiez tak trosku teraz vyuzivam,tu pozornost a oddych 😉
@callex az taky poctivec som neni,neboj 😉 len si tak urcite veci snazim vylozit logicky co by bolo pre mna najlepsie.tak som si povedala,ze pre mna je najlepsie lezat a pozerat rozpravky a nechat sa rozmaznavat manzelom.ved kedy to vyuzijem,ak nie teraz 😉

leamax
25. máj 2011

@callex no dufam, ze zajtra uz budem vediet, na com som a modlim sa aby na mna zajtra vybafli obrosvke hcg 😵
@rienok ano, ano, neplacem, nesmutim, tesi ma ten mamatest a dodava mi silu 😵
@pikha ahoj. jasne, ze je lepsie sa drzat pri zemi, snazim sa. obcas uletim, ale vzdy ma tu niekto stiahne 😀 ale ten test je taky kraaaaasny 😵 no uvidime zajtra

pikha
25. máj 2011

@callex no, toho Jamiroquaia ma po mne 😀 Raz som zachytila nejaku stanicu v radiu, kde hrala Sarah Brightman, a to si mala vidiet tie ladne mexicke vlny v brusku 😵 a pri Jamiroquai to su neuroticke trhane kopy 😀, stalo sa mi to viackrat, tak som dnes robila maly pokus s youtube a vazna haluz 😀 strasne to je zlate 😀 Cele dni porabam.. co ja viem, vsetko mozne 🙂 dost citam, idem na prechadzku, do Mlynov ulovit nieco 😝 , uvarim, sila som si teraz tehu letne maxisaty a este mam rozrobene jedno tricko. Dobre mas, ze si domka.. rozhodne nezaskodi a ziadna robota za to nestoji. Drzim prsty na pondelok 😵

pikha
25. máj 2011

@leamax no vsak to je jasne, tazko clovek odola ked vidi // 🙂 len lepsie zatial opatrne. A kedy teda ides, zajtra? Ze teda, kedy nazizat na vysledky 😀 Kolkaty pokus si toto?

leamax
25. máj 2011

@pikha no ved to. som v zivote nemala taketo krasne // doteraz. tak odolaj.
toto je nase 2.IVF

danutta
25. máj 2011

Ahojte zienky.Chcem Vas poprosit,ci niektorej neostal Menopur zo stimulky,v juni mam zacat stimulovat.Dakujem .......... 🙂Ak ano,napiste mi do IP. Vsetkym drzim palceky,a tehulkam gratulujem.Opatrujte sa 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre