Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
27. máj 2011

@tonytony tak potichucky gratulujeeeeeeemmmmm, urcite to tentoraz dopadne dobre a vy sa budete tesit z babatiek 😵 krasna spravicka 😵 drzim silno prsty a vela stastia prajem 😵
@bayley keby si to nemala v prirucnej batozine, ale v normalnej, tak myslim, ze problem by nemal byt. ale ked nechces pichat. ved uvidis 😵

lucia_soll
27. máj 2011

Baby ziadne tampony do seba necpite! My sme leteli na dovolenku tyzden po ET, utrogestan som vkladala tri krat denne a cvachtala som sa v mori bez tamponu. Inak v RF bazeny zakazuju, ja som bola len v mori.
Tak pekne dovolenky 🙂

bayley
27. máj 2011

@gabinkaa možno mám "odvahu" kvôli tomu, že vovnútri asi skôr rátam s negatívnym výsledkom 😒 Je dosť možné, že keby to bolo naozaj pozitívne, už začnem lamentovať, či neostaneme radšej doma 😉

miminkad
27. máj 2011

@tonytony potichucky gratulujem 😵
@bayley tak to je obdivuhodne,ze dokazes byt v pohode.porad recept,ako 😉 my mame ist do chorvatska.ale fakt netusim,co bude,jednoducho nemam problem povedat,ze nikam nejdeme.

tonytony
27. máj 2011

@leamax
@miminkad Díky, holky, moc... Mám radost, jen se bojím radovat- ještě je moc brzy, však to znáte🙂

lulu10
27. máj 2011

@tonytony verim ze tento krat to DOBRE dopadne 😵

leamax
27. máj 2011

my sme chceli ist v auguste tiez do chorvatska, ale sme to uzavreli tak, ze ak dovtedy nebudem tehu, tak v auguste by sme isli na dalsie IVF. ale ak bude teraz vsetko ok, tak pojdeme, ale asi len niekde tu na SK alebo CZ, nech mame lekarov blizko
@bayley veru, daj navod ako sa udrzat v pohode a nesledovat sa

tonytony
27. máj 2011

@lulu10 Děkuju všem moc za to, že věří a věřily za mě🙂

callex
27. máj 2011

@lulu10 tiez si myslim ze machac dostal len nejake info,.najlepsie je mu vzdy spravu naskenovat a poslat.alebo do slova a do pismena opisat.
@bayley ja by som s tou dovolenkou asi pockala..co ked tu bude byvat zle?to nie su bohvieake stavy..a este k tomu niekde v horucave.pockala by som asi na testik a podla toho sa zariadila.
@tonytony potichucky gratulujem...vidis my sme ti to tu vsetky vraveli nevesaj hlavu.a krasne si napisala ze toto je len zaciatok..a staci malo..este to len budu nervicky. 🙂 vidim na sebe.
@leamax inak ty mas kazdy den nejaky novy tehu priznak..vsimas to? 😉
@lenka_21 a zkadeze si?ved ked budes mat cestu cez NR tak sa ozvi..dame koktejl.

leamax
27. máj 2011

@tonytony tentoraz to isto dobre dopadne 😵

idem ja nieco ukuchtit aby mi muzik hladom neumrel 😀 zatial sa tu majte, potom som zas vasa 😀

bayley
27. máj 2011

@lucia_soll ja bazény vôbec nemusím 😎 Mám len obavy, aby za mnou neplávali na hladine biele škvrny 😖
A ako dopadol tvoj ET?

leamax
27. máj 2011

@callex si ako teraz zo mna srandu robis, ci 😀 ja ti ani neviem. aky mam dnes a aky vcera? 😀

callex
27. máj 2011

@leamax vcera si mala pachut na jazyku..a dnes ti je zle ked mas prazdny zaludok..to su tehu priznaky.

lucia_soll
27. máj 2011

@bayley toho sa vobec nemusis obavat, priznavam, mna takato vec ani nenapadla 🙂
Dopadli sme pozitivne 🙂

leamax
27. máj 2011

@callex jaaaj 😀 ten jazyk mam uz tyzden a veru mam zaludok jak na vode. a citim sa ako na mrchu ☹ ved vravim - nech hcg poriadne vyskoci, aspon sa vyvracam 😵 ja chcem poriadne tehu priznaky, nech viem, ze je to ok

callex
27. máj 2011

@lucia_soll gratulujem...aj ja som hovorila ze nie je nic lepsie ako ist po ET na dovolenku.
@leamax neboj staci ze ti je zle..nemusis vracat.

lenka_21
27. máj 2011

@leamax Jaaaj leamax, mne sa to zda dlho 🙂 😉 🙂 😀 , ale 10 rokov 😉 😉 😉 ... No ved prave, jeden cas sme si tie mudre reci nevsimali, ale potom som povedala ako to je a vacsinou bol klud. Je pravda, ze sa s mm nemozeme stazovat a mame obidvaja velmi dobru pracu a asi najviac ma hnevalo ked mi niekto povedal, ze asi deti nechcem, lebo je pre mna dolezitejsia kariera 😠 😠 😠 ...co je totalna blbost, lebo my sme deti chceli hned, len to nefunguje na zelanie 🙂 😉 🙂

No a tie peniaze a IVF a vsetko okolo toho ani nekomentujem, my sme to raz len tak prepocitali a ta suma co nam vysla bola pekne vysoka ....

lenka_21
27. máj 2011

@tonytony Tony, tak tichucko drzim palceky .... supeeer spravicka 🙂 😉 🙂

rienok
27. máj 2011

@tonytony tak ja potichučky blahoželám, teším sa s vami a držím palčeky nech o 9 mesiacov máš pokladíky doma v postieľke 😵 😵 😵
@lulu10 tak ako píše @callex naskenovať správu a poslať aj s tvojimi otázkami ... ja som napríklad naviedla Štelcla na priamu odpoveď ohľadne RVF maternice lebo inak by asi napísal je to OK 😎
@leamax správny prístup 😉 aj odo mňa pozdravuj mimčo a prajem Ti tehu nevoľnosti 😵 😵
@bayley no ak by si si mala brať nejaké injekcie tak by si mala mať potvrdenie od lekára že to potrebuješ, ale tuším len v príručnej batožine. Iné je to s tehuľkami tam existuje špeciálny dotazník, ten musí byť vyplnený lekárom .... je to taká ochrana leteckých spoločností hlavne , je to vždy len na osobne riziko 😒
@callex no ja si slamenovdovcovanie skoro vždy užívam, keďže mi sme s mm furt spolu tak mi to dobre padne byť sama doma .... vtedy si kraľujem 😀 Ozaj hádaj kto u nás nakoniec žehlil ... mamka, no ale keď ja žehlenie tak neznášam 😝
@lucia_soll podľa pasu sa nedá nič zistiť ... si tehuľka alebo už je mimčo doma 🙂
@gabinkaa jasne že sa na to nedá vôbec nemyslieť, ale treba sa snažiť... ja som dnes 10. po ET tak mám ešte 4 dni ... no ale mam program takže to vôbec nebude také ťažké vydržať . Ozaj idem prebrať vecičky od segry čo mi odložila, mám ich v 2 vreciach 😀

lenka_21
27. máj 2011

@callex @leamax Ja som z NZ ale zvyknem cestovat aj do TO, kedze tam mame pobocku firmy 🙂 😉 🙂 V NR sa nachadzam castejsie 😉

@leamax Ten pristup personalu bola hroza aj tu, hlavne sestricky, ale ostatne bolo v pohode ...MM ma presviedcal, aby sme isli do sukromnej, ale ja som to chcela mat cim skor za sebou a tak som isla v nasom meste ...

lenka_21
27. máj 2011

@rienok spravny pristup k praci ... ved ty mas teraz oddychovat 🙂 😉 🙂 !!!
Kedy budes vediet vysledky ... ja sa stale stazujem, ze mi tu chyba kolonka kto, co, caka na co, lebo takto stracam prehlad 😕 😕 😕...

gabinkaa
27. máj 2011

@tonytony potichúčky šeptám gratulujéééééééém aby bublinky vydržali u maminky celých 9 mesiacov 😵 😵 😵

rienok
27. máj 2011

@lenka_21 dôverne poznám...my budeme mať teraz 10. výročie a tiež sa všetci pýtali, je pravda že som na to pozabudla keď sme stavali firmu na nohy a zobudila som sa tak asi v 35 rokoch ale nikdy sme si nedávali pozor ani nič podobné, a viem že by sme to zvládli, len som sa nad tým nejak nezamyslela až kým nezazvonili biologické hodiny 😝 Inak zo začiatku som všetkým hovorila prídu (deti) vtedy keď budú chcieť 😝 teraz normálne všetkým hovorím, áno chcem už ideme do 6.IVF ... samozrejme tí čo to nevedeli doteraz . funguje je to sklopia hlavy a dajú pokoj 😀

ninockaskv
27. máj 2011

@tonytony tak tfuj tfuj.. do zdarneho konca 😵

leamax
27. máj 2011

@callex ale ja by som radsej veru vracala 😵 zle mi bolo aj pri prvom tehu a ako to dopadlo...tak radsej nech mi je riadne zle
@lenka_21 no inak veru, ja tiez stracam prehlad, by tu bodla nejaka taka kolonka
@rienok ved ty uz nam budes za chvilu vediet vysledok 😵 sa tesim na skvele spravicky 😵 😵 😵 a vydrzis dovtedy netestovat?

rienok
27. máj 2011

@lenka_21 no v utorok 31.05. mám testovať... tak sa ozvem. naposledy mala @martini tabulecku skusim vyhladat 🙂

rienok
27. máj 2011

@leamax som odhodlaná vydržať... dôležité je koľko tu bude pokušiteľov 😀

leamax
27. máj 2011

@rienok tak pokusitelov je tu dost, ja by som tiez uz chcela vediet. mas doma mamatest? ten by ti uz dnes mohol ukazat krasne dialnice 😵

rienok
27. máj 2011

@leamax som si mohla myslieť 😀 mám aj mamatest a potom mám tie 2 z RF .... nebudem testovať zajtra 😎

leamax
27. máj 2011

@rienok 😀 no ved hadam ta nesklamem 😀 RF testy mozes odlozit, tie su o nicom. i ked je fakt, ze mne ukazal ducha 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre