Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
10. jún 2011

@gabinkaa dakujem,snad prinesie,ved aj tebe priniesla 😵
@lenka_21 bude,ale nabuduce,teraz naisto.aj dnes sa ponahlala rychlo si lahnut,ze jej neni moc dobre
@martini dakujem.uz len cakam,nech dojde mrcha a nasadzujem clostil

lulu10
11. jún 2011

babule kde ste vsetky? bud blbne konik alebo sa tu vobec nic nedeje... ale to je aj dobre, venujete sa svojim polovickam alebo bruskam 😵

ninockaskv
11. jún 2011

ahojte, be sance docita... ale zaregistrovala som nove dutinky @jada1 nove cisla @gabinkaa a zazraky @leamax .. uzasne spravy... ostatne samozrejme tiez pozdravujem .. 😉

rebeka33
11. jún 2011

@ninockaskv no ako čakateľka, ako ste dopadli ,kedy testuješ? Veľmi držím palce. Pekný deň všetkým. Ináč stále rekonštrujeme, včera pri menení okna im praskla stena, teraz ju musia celú zbúrať a nanovo vymurovať. Niekedy sa cítim ako v zlom sne 🙄 😀 . Ešteže beriem toľko magnézka, tak sa len zasmejem.

miminkad
11. jún 2011

dobre rano babule,ja stale spinim a mrcha nikde 😠

miminkad
11. jún 2011

PREDSTIMULANTKY:
Lenka_21 - 3xIUI Helios MT, 1xIVF Helios MT, 1MA, caka na adopciu
miminkad-1x ivf soft

STIMULANTKY:
ninockaskv

ČAKATEĽKY:
gabinkaa ET 20.5., hcg test 4.6. pozitívny HCG test, potvrdene HCG z krvi
bayley ET 23.5., hcg test 4.6. pozitívny HCG test
jada1, ET 21.5 2xHB, 31.5 pozitívny HCG test
mia_15 ET 31.5., hcg test 16.6.
leamax - 1 MA, 2x IUI, 2x IVF RF, potvrdene HCG z krvi - caka na potvrdenie akcie plodu

TEHULKY:
rebeka33 - 4IVF, 2Xket, 3x tehu,2xMA. V RF2xsoft 2Xtehu z toho toto zatiaľ drží
pikha - 6x MA a biochemicke, 1x mola, 2x GEU, 3x IVF s ET, z toho 2x v RF, posledne uspesne. caka dievcatko
tinna13- 1.IVF v KE uspesne MA , 2x KET neuspesne, 2. IVF v RF-ET uspesne
martini - 3. transfer (ET, KET, ET) - všetko v RF. čaká dievčatko (dnešná info).
maticap
luly3 - 5 IVF - 7 transferov : 2 GF ET + 3 GF KET a 3 krát RF
callex
cecil36- 3 IVF (Soft Unica, Nativ RF, Soft RF)- 3x ET, posledné úspešné

MAMIČKY:
mircalla
zuzla80, olympia, orsulka, takyna, tanitta, avaka, julietka, mirinda10, anty, shandy, dior, violoncielka, modra, tomka12

SPRIAZNENÉ DUŠE:
Lenka_21 - 3xIUI Helios MT, 1xIVF Helios MT, 1MA, caka na adopciu
rienok - 4 x IVF GF , 2 x IVF RF
naduska - 5x IVF,,a z toho 3x v Reprofite
vrabcek24 - 2x IUI, 3xIVF GC KE, 1xIVF RF
dandy914 - 2xIUI Iscare BA, 1x IUI GF BA - potrat v 7tt
lulu10 - 3x prirodzene tehu s MA

lenka_21
11. jún 2011

Super baby, vidim, ze tabulka fici a su v nej uzasne vysledky ... je nas tu uz iba 7 co sme cakatelky a tak verim, ze koncom roka najneskor zaciatkom tu vsetky rodiiiime a potom usporiadame rodinne stretko 😀 😀 😀 😀

@ninockaskv @mia_15 Baby, nie ze nam tu pokazite statistiky... drzte sa 🙂 😉 🙂

cecil36
11. jún 2011

Ahojte baby, surne potrebujem poradit, od rana zas spinim 😒 Je to zatial len na toaletaku hnede spinenie, ale mam strach, lebo uz dva dni bolo ok. Neviem, ci ist na pohotovost alebo cakat co bude. A to mame ist o par hodin na svadbu. Sice len na chvilocku sme sa s mm dohodli, ze pobudneme, ale ist by sme mali.... Co robit?

lulu10
11. jún 2011

@cecil36 to je ale pech, no na pohotovost by som este nesla, pokial to neni vaznejsie, na svadbu chodte na tu chvilocku, ved trsat nemusis a aspon prides trosku na ine myslienky a potom pekne lezat s vylozenimi nohami a dohovarat drobcovi nech nerobi soky , drzim palce nech to HNED prestane 😠 Mala si aj v prvom tehu taketo problemy?

cecil36
11. jún 2011

@lulu10 ved ja tam nechcem behat zbytocne, ale zas ani nic zanedbat. Myslis, ze take spinenie po tyzdni je este ok? Ze sa to mohlo vratit?

lulu10
11. jún 2011

@miminkad cervene vinko asi popijas,tak este skus horuci kupel a sex 😉

lulu10
11. jún 2011

@cecil36 boze az teraz som si vsimla tu hrubicu v mojej sprave 🙄 myslim ze po tom krvacani spinit este mozes, ved na pohotovost mozes ist hned ako by sa to skomplikovalo -co sa urcite nestane 😉 z mojej skusenosti: skor pomaha byt v psychickej pohode ako lezanie, takze chodte na tu chvilocku na svadbu-tanecky ziadne a uvidis ako sa situacia vyvinie a potom uz budes lezat a odpocivat.

cecil36
11. jún 2011

@lulu10 no ved asi tak urobim, ak by aj nieco v nemocke mi moc nepomozu. Utrogestan totiz mam, ascorutin beriem aj femibion... tak nejako vela moznosti by aj tak nemali. Na svadbu sme pocitali tak, ze obrad, vecera mm povinne raz vykruti nevestu a ficime do postele 🙂

lulu10
11. jún 2011

@cecil36 taketo situacie cakaju aj mna v tehu 😔 asi sme take pripady ako aj tony ta tiez pisala ze do 5mesiaca chodila obden na pohotovosť s krvacanim a spinenim, nevies aku injekciu ti vtedy pichli ked si krvacala?

cecil36
11. jún 2011

@lulu10 bol to kanavit s niecim (to si nepamätam, ale kdesi v papieroch by som to nasla). Boze moje tehotenstva fakt nemozu prebiehat bez sokov. Ja som aj pri dcere do 5 mesiaca behala na pohotovost ako po teple rozky 😒

mima263
11. jún 2011

@cecil36 asi choď radšej na tú pohotovosť

cecil36
11. jún 2011

@mima263 mna odraza, ze je to nastastie stale slabunke spinenie a aj to, ze si uvedomujem, ze uz tak vela pre mna v nemocke nemozu spravit. To mi povedal aj dr. na pohotovosti. Navyse mimi uz funguje placenta, tak ani ten utros uz nejako nemoze extra pomoct.

lenka_21
11. jún 2011

@cecil36 Ja sa prikladam za tu pohotovost a uz vobec by som nesla na svadbu ... takuto dohodu som mala s mojou gybekologickou ked som bola tehu ... a dokonca som mala zakazane hromadne akcie (tiez som nemohla ist na jednu oslavu) i ked u mna bol problem, ze som nemala ziadne detske choroby a tak som nemohla prichadzat do styku s malymi detickami.
Je pravda, ze psychicka pohoda je dolezita, ale keby sa nieco stalo tak si to budes zbytocne vycitat ... ono tej prirode clovek nerozkaze, ale takto budes vediet, ze si urobila vsetko co si mohla ... podla mna ti nariadia kludovy rezim. Drzim ti palceky, veeeelmi silne a urcite to bude OK... ja som mala kamosku, kt.mala taketo iste problemy a bola aj dlho v nemocke, ale ma krasne zdrave dietatko ... jej tiez nieco prasklo, len neviem co to bolo ... Hlavne kludovy rezim... teda toto je moje odporucanie ....

miminkad
11. jún 2011

@cecil36 ak mas utros,tak si daj
@lulu10 uz som skusila aj horuci kupel a sex,aj vino,len spinim,dnes je to krvave,ale len malinko na slipke.teraz neviem,co robit.ci je to mrcha,spinenie alebo mrcha len pride,lebo potom neviem,kedy zacat stimulovat....ma porazi

lenka_21
11. jún 2011

@miminkad Moja musis len pockat ... podla mna mrcha dorazi a potom mozes zacat stimulovat ... je to nervak ☹ ☹

cecil36
11. jún 2011

@miminkad utros beriem stale, teraz mi ho dal 2-2-2 aj acsorutin. Ozaj neviem kolko ascorutinu beru tehule? Ja som si zatial davala 1-1-1 a zvazujem ci nedavat 3x2...
@lenka_21 ta svadba by bola fakt na cca dve hodky... ja nastastie som prekonala v detstve vsetko co sa dalo 😀 Tak uvidim, este zvazujem....

miminkad
11. jún 2011

@lenka_21 skor mam nervy z toho,aby som nepresvihla mrchu

miminkad
11. jún 2011

@cecil36 ten ascoturin neviem kolko,ale brava sa aj 3x2.skus este nejake cecko dohodit a magnezium 😉

rebeka33
11. jún 2011

@cecil36 No mohli by ti dať niečo proti krvácaniu(dicinone, kanavit a tak), ale to dávajú pri silnejšom krvácaní. J aby som sa na tú svadbu vyhákovala,ved nech ide mm ,aby sa neurazili. A nech ťa ospravedlní s super infekčnou chrípkou a teplotou, potom budú všetci radi ,že si neprišla, 😀 😀 😀 no ak to nie je rodina.
Mne sa žení brat 2.7 a ešte zvažujem či pôjdem. A to ho mám veľmi rada,ale malá mi je prednejšia.

kajka39
11. jún 2011

ahojte babulky, pozdravujem vas a prajem krasny vikend. 🙂
Mam cerstvu spravicku od leamax. Dnes rano jej robili sono a babätko krasne rastie, dutinka ma 8mm co zodpoveda 5tt+3, vsetko je v poriadku. Uz len trpezlivo cakat na srdiecko.... pozdravuje vsetky 😉 😉 😉

cecil36
11. jún 2011

@miminkad tak som zvysila davku a nalievam sa citronovou vodou a mam pocit, ze to tuk tuk ustalo. To magnezko mam, ale nemozem ho dat lebo mna prehana z neho v tehu. Tak ak by to cecko zabralo, tak pravdepodobne ide u mna o praskajuce cievy 😒
@rebeka33 je to mm sestra 😒 A on tvrdi, ze sme manzelia tak bud pojdeme spolu alebo nejde ani on a bude ma obskakovat 🙂

luly3
11. jún 2011

ahojte
@kajka39 krásna správička 😅 od leamax teším sa s nou 🙂
@cecil36 ležkaj čo najviac s hore nohama 😉

tonytony
11. jún 2011

@cecil36 Ascorutinu ano 3x2 v pohodě- brávala jsem tak dost dlouho🙂

@kajka39 Nakukuju, co Leamax a koukám, že super, tak držme dál palečky, ať to má dobrý konec🙂 Mám taky velkou radost🙂

tonytony
11. jún 2011

@lulu10 Jo, mně tenkrát píchali injekci Pamba se to jmenovalo!

miminkad
11. jún 2011

@cecil36 skus teda zvysit prisun cecka,keby aj kapsulove aspon na 500mg,mohlo by to byt lepsie ako ascorutin,co vlastne aj cecko je,len nizsia gramaz.

baby,dnes od rana som spinila a teraz poobede uz mam aj taku normalnu mrchu,tak nie uplne slabu,mam to dnes ratat ako prvy den a zacat od zajtra stimulovat? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre