Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

evadek
11. aug 2015

@tlucka aj ja si vravim..nesustreduj sa na ten oktober..moze sa po imuno liecbe pokazit stitka...a pod.
A neviem ako mi liecba zaberie..
No ani nestras..ja som uz teraz mala cykly 25 dnove....Tak uvidim ako sa to ustali...
My sa v septemb. chystame na dovcu...teraz sa tahujeme...tak tiez sme v jednom kole..A chvaaala Bohu ..lebo az tak sa nestresujem s tym co sa deje...a ci budem tehu a pod.
Kazdopadne buduci mesiac si dam ten hormonal. profil spravit....a uvidime...
Ja straaasne dufam,ze budem tehu..v oktob. by som mala mat svoj termin porodu...tak dufam...ze budem este tehu..
To si pekne palky...ja chodim tiez do sukrom. ambulancie...ale mam rocny poplatok 120 eur..a hocikedy skoro mozem prist..a maju aj pohotovost non stop...
Nadej zomiera posledna...🙂

tlucka
11. aug 2015

@evadek Budeme tehule, uvidíš 😉
Ty tuším chodíš do Kocha, však? Tak to je úplne v pohode ročný poplatok, ja dám za pár návštev v priebehu roka toľko. Aj ja už zvažujem, že niekam prejdem. Ja som vcelku spokojná s gynekológom, aj ma 2x operoval, všetko úplne v pohode. Len to tam proste nefunguje, že potrebujem niečo , ráno tam nakušem a v pohode mi to urobia. Na všetko sa čaká, za všetko sa platí.

evadek
11. aug 2015

@tlucka 🙂 no uz by bolo na case...🙂 .Speri to dala..dame to aj my..🙂
Ja osm spokojna s gynekologickou...aj to,ze sa mi venuju...vcera ma trosku sklamali..ale mali zly den...nestihacky..trosku ma odflakli...A ja som teraz taka neista...Ale ja sa nedam..budem ich otravovat😀
Hej..do kocha...Ked si spokojna s gynekologom..tazko sa odchadza...

scheflera
11. aug 2015

@sasa1983 Možno že to preplácajú v závislosti od sumy alebo úkonu.Medzi soft a darcovský programom je trošku rozdiel-mňa to stálo 4000EUR.

sally2401
11. aug 2015

@tancik jéj ty máš tiež Matúška, nám sa tiež zadaril po 13 rokoch, a na budúci týždeň 19 bude mať pol roka.

niveagirl
11. aug 2015

Baby prosím vás nemáte náhodou niektorá maliový kontakt na Koudelu? Lebo neviem či píšem adresu ja zle alebo čo, ale vraáti sa mi mail, ako neexistujúci. Ďakujem

niveagirl
11. aug 2015

@buba08 Aha fajn, ďakujem. Tak on mi napísal chbne svoj mail, preto s mi vrátil..

buba08
11. aug 2015

@niveagirl aký ti napísal?

niveagirl
11. aug 2015

@buba08 info koudelka@reprofit.cz

zuzka213
11. aug 2015

Dievčatá, zaujimaju ma skúsenosti... Teoreticky viem, sa odporúča opakovať mini ivf niekoľkokrát zq sebou..som po neúspešnom mini ivf bez embryotransferu, váham či si dať pauzu, či skúsiť hneď ...opakovali ste postup uz v ďalšom cykle???Boli ste úspešne??

gaga83
11. aug 2015

@nelly3 neboj vsetko dobre dopadne, aj baby pride potom😊

tancik
11. aug 2015

@sally2401 jeeej parada nas mal sedem mesiacov...13 rokov ste bojovali?

sally2401
11. aug 2015

@tancik no viac než 13 rokov, ale 12 rokov intenzívne stále chodenie po doktoroch a centrách, a nehovoriac že to bolo naše 13 umelé, a konečne šťastná 13

lienka_1
11. aug 2015

@ingrid0105 Dexamed som nebrala. Iba medrol alebo prednison. Babam sa hodnoty celkom pekne po liecbe upravili. Skus pisnut tinkatinulka alebo skaredekacatko. Maju s tymto viac skusenosti.
A dakujem 😉

lienka_1
11. aug 2015

@tlucka Viem prenocovat 5 ludi. Tinka, Ria a Nely uz dostali liecebne poukazy, tak 2 su este volne. Smogu mame na tony a dedo dal demizon slivovice 😉

tlucka
11. aug 2015

@lienka_1 Tak jeden liečebný poukaz by sa hodil 🙂 A slivovicu tiež môžem 🙂 Alebo zatiaľ môžem 🙂 28.8.som na východe jak na koni 🙂

tancik
11. aug 2015

@sally2401 tak to verim muselo to byt uzasne ked si zistila , ze na testiku mas dve ciarocky....ku komu si chodila do reprofitu?

dorotka66
12. aug 2015

@speranza1 blahozelsm k fesakom nech sa vam dari a nech robia len radost. my sme v nemocke zapal brucha 😒

ladyblcha
12. aug 2015

@zuz696 no ako? co to tvoje vysoke HCG uz vies?

zuz696
12. aug 2015

@ladyblcha v pondelok som objednana do RF,tuna u môjho gynekológa bol zatial vidiet gestačný váčok pravidelných kontur,,hcg nejako neriešil,,uvidim v pondelok,či je už vidiet aj plod a srdečná akcia

ladyblcha
12. aug 2015

@zuz696 alebo dvojsrdecna akcia 🙂 v jednom vaku, jednovajecne 🙂 drzim palce. potom napises prosim?

zuz696
12. aug 2015

no to by bol ten lepší pripad,ver mi,že sa bojim ako to bude ...počitam s najhorším,...jasne,že ti napisem,som rada,že maš zaujem 🙂

ladyblcha
12. aug 2015

@zuz696 neboj sa, vizualizuj si pekne babatko, alebo aj dve. lahko sa to hovori, viem, zazila som si aj ja, ale velmi drzim palce 🙂 teraz len nech ti to rychle ubehne do pondelka ♥

zuz696
12. aug 2015

@ladyblcha dakujem velmi pekne 🙂 v pondelok sa ti ozvem

evadek
12. aug 2015

dievcata...krv v posve po potrebe a sexe...je znak coho?...mam po ovulácii....a v podstate som krvacala lebo menzes..a po ovu krvacam-nie vela-spinenie..a bolesti mam ako pri menzese...
ja uz nevladzem....si pripadam ako hypochonder..

ria191
12. aug 2015

@evadek nie si hypochonder ja osobne si myslím, že tie hormóny sú sviňa a než sa dá telo dokopy, tak to trvá dlhšie, ale keď sa bojíš kľudne by som na tvojom mieste zašla ku gynďákovi. On ťa musí chápať veď vie čím si prechádzaš. Inak aj ja mám za sebou taký umelý prechod ako ty takže ťa chápem. Drž sa moja

ria191
12. aug 2015

@gaga83 Sofinka je nádherná ako sa máte?

ria191
12. aug 2015

@lienka_1 micka ja by som chcela vidieť ten výraz v tvojej tváričke, keby sme sa tam zjavili všetky štyri 😀 😀 😀 alebo skôr výraz tvojho mm 😝 😝 😝 😕 😕 😕

evadek
12. aug 2015

@ria191 dakujem ti...no v kuse ma nieco boli..krvacam..spinim...vcera ma pichalo v podbrusku...mam ako keby menzesovske bolesti..Zajtra skocim k mudr., dnes ma operacny den...
Som uz z toho unavena...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre