Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
1. aug 2013

@ria191 dakujem uz sa tesiiim 9.30hod je muuuuj caaas 😀

bergalm
1. aug 2013

@falin dakujem moooc 🙂

bergalm
1. aug 2013

@lienka_1 aha no tak ked nam to nahodou neklapne tak mozno pojdeme do dalsieho boja spolu 🙂

sarasota
1. aug 2013

babulky moje hlasim sliznica na 12 den 9,10 .Idem napisat Stelclimu som zvedava ci nas objedna na stvrtok alebo az piatok.Dufam ze sa nase zmrzlinky krasne rozmrazia lebo som este mrazacikov nemala. 🙂 😉

melisska
1. aug 2013

@sarasota krása 🙂 držíme palceky 🙂
@bergalm aj tebe držíme palceky 🙂

sarasota
1. aug 2013

@melisska dakujem 🙂

sarasota
1. aug 2013

@stastenka42 drzim palceky nech sa babuliatka krasne hahryznu na 9 mesiacov 🙂 😉

bergalm
1. aug 2013

@melisska dakujem

stastenka42
1. aug 2013

@sarasota dakujem zlatko,v pondelok testujem a hned ti posielam tehuvirusiky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

annetty
2. aug 2013

@sarasota Krasna sliznica 🙂 Tak drzim palce, aby embrijka dobre zahrzyli do teba 🙂

falin
2. aug 2013

@sarasota - krasne ti narastla, super. Ides bez estrimaxu, ze? Marcel je skor za tuto variantu. A neboj, rozmrazia sa pekne, ver im 😉 My mame nasu malu slecnu prave z ketka 😉 . Budeme drzat vsetky palce, aj na nohach 😎

falin
2. aug 2013

@stastenka42 ako sa citis?. Ja mam testovat az buducu sobotu, to sa ale nekonecne vlecieeeeeee 😝

falin
2. aug 2013

@annetty - ahojky, uz ti Marcel dohodol toho lekara?

melisska
2. aug 2013

Dobre ranko 🙂
No ja som mala zase včera večer depku 😕 cez den nie...čo to ? Dala som si šumivé magne b6 pomohlo

melisska
2. aug 2013

@stastenka42
@falin držíme palceky 🙂 ze ako dlho do soboty 😀 a ja ako dlho do pôrodu 😀
@annetty aj ja som zvedavá ?

melisska
2. aug 2013

Čo ste hasiči carija bo...jeho čo ste robili ? Že ste naše pivo, pivo pivovary zhorieť nechali 😀

stastenka42
2. aug 2013

Dobre ranko ,dievcata ja som dnes testla 6DPO a je to TAAAM!!!!! Mam jasného ducha🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂Nechcem tomu ani verit,ale dufam ze je to pravda🙂🙂🙂🙂🙂dalsi testik urobim v nedelu

annetty
2. aug 2013

@falin
@melisska Ahojte baby, tak dokiho mi hned nasiel. Taky ceklom velky kapacita v Europe....ale teraz dovolekuje. Marcelko mi bude volat 12-ho, a potom sa dohodneme na termine. Skore nez september to nebude. Ale aj tak som nemohla ist v auguste na peraciu, aj ked je to urgent 😖 Doki aspon bude oddychnuty a nebudu mu triast ruky 🙂
A vy tehulky ako sa mate?

ria191
2. aug 2013

@stastenka42 to je super 😀 😀 😀

mimika1973
2. aug 2013

@stastenka42 super novinka mojqa! 🙂)) tesim, a odloz nam teda tie tehu virusiky, oki?;)
Ty si mala PK ci vklad skor? a kolko embryjkov ti dali? mate aj mrazaky? pripomen mi, uz velmi ani neviem, aku si mala stimulku, kolko a tak...
Ja dnes utekam na prvy utz! bojim ale aj tesim! 😵

stastenka42
2. aug 2013

@mimika1973 mali sme posledne dva mrazaciky po pk🙂🙂🙂🙂

annetty
2. aug 2013

@stastenka42 Velka gratulka 🙂 Super spravicka🙂

mimika1973
2. aug 2013

Dobre ranko holky! 😀
Utz komu hlasite? mailom dokimu priamo, alebo volate na non stop linku a poviete vysledky?
Myslim, ze Marcelko spominal, ze volat na linku, a sekretarka zas tvrdila, ze poslat mailom dokimu!?
Tak vyber si teraz! 😖 😀

mimika1973
2. aug 2013

@stastenka42 aha, tak to mrazaciky boli silne a uchytil, uchytili sa! 😵 Juj, fajne to vyslo, konecne pozitivny vysledok!
To bolo tvoje prve IVF soft tam?
Si mala co? clostyl tiez a injkecie, ci bez clostylu toto ivf?

stastenka42
2. aug 2013

@mimika1973 toto bol moj posledny 13 pokus🙂🙂🙂🙂🙂stale tomu nemozem uverit...

speranza1
2. aug 2013

@stastenka42 velmi drzim palce, nech ciarocky tmavnu... tesim sa a prajem vsetko dobreee.... 🙂 😵
p.s.: hod tu testik🙂

stastenka42
2. aug 2013

@speranza1 ak bude v nedelu tmavsi tak hodim a hned na vas plujem virusiky,teste sa!!!!🙂🙂🙂🙂🙂

nomxxx
2. aug 2013

dobré ráno dievčatá, práve som doraňajkovala - prvé 2 tabletky Clostilbegytu 😀 mňam, mňam 😀

melisska
2. aug 2013

@stastenka42 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 🤐 🤐 🤐 🤐 😵 😵 😵 😵 🤐 🤐 🤐

melisska
2. aug 2013

@mimika1973 nemas sa coho bať 😉 😉 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre