Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinna13
11. aug 2013

@sarasota DAkujem, aj ja tebe zelam dvojicky 🙂 Ak by som si mohla vybrat tak by som chcela este 2 dievcata 🙂 Moj manzel sa vola Kral a ten mal tri dcery 😀

sarasota
11. aug 2013

@tinna13 tak teda dievcatka.Moja mama bola za slobodna Kralova.

tinna13
11. aug 2013

@sarasota Ano? 🙂 odkial si?

sarasota
11. aug 2013

@tinna13 mama pochadza z Dvoran nad Nitrou a mala 3 dievcata 😀

sarasota
11. aug 2013

@tinna13 ja byvam vo Voderadoch pri Trnave

nomxxx
11. aug 2013

@tinkatinulka ďakujem 🙂, už som doma, trochu ma bolia vaječníky, čo je normálne, inak pohoda...mali sme úspech, 5 zrelých vajíčok 😀 - pri mojom nízkom AMH je to úspech, už iba veriť, že sa úspešne oplodnia 🙂 zajtra budem vedieť viac 🙂

sarasota
11. aug 2013

@nomxxx budem drzat palceky nech sa vsetky oplodnia a krasne delia 😉

lubicaligocka
11. aug 2013

dvojicky su super . aj ja by som si zelala 🙂) heh ani malo nechcem .budem stastna ked sa aj jedeno podari 😉

sarasota
11. aug 2013

@lubicaligocka aj tebe zelam teda dvojicky 🙂 . Ja budem rada ked sa aspon jedno zahryzne 😉

vivianamk
11. aug 2013

@lubicaligocka super aj vy ? presne aj náš taky spoločný sen je to s manželom, a môj priznám od detstva .. ale človek bude vdačný ked vyjde jedno 🙂 vložíť sme si dali dve, tak babatka nech sa držkaju v brušku.

vivianamk
11. aug 2013

@stastenka42 čavesko, uz si bola na odbere krvi? ja az v utorok, alebo v stredu. tak tešííím sa s tebou 🙂

gerdusha
11. aug 2013

@tinna13

Dakujem, ze aspon ty si si nasla cas...

Tu vo vasej rozbehnutej skupine je tazko dostat odpoved k otazke k teme...

tinna13
11. aug 2013

@gerdusha niet zaco 😉 , mala si tiez Et?

gerdusha
11. aug 2013

@tinna13

Ano pred 5 dnami

tinna13
11. aug 2013

@gerdusha tak drzim palce nech ti to vyjde 🙂 . Chodis do Brna?

gerdusha
11. aug 2013

@tinna13

Dakujem...podobne...

Ano chodim...uz tri roky...

tinna13
11. aug 2013

@gerdusha dakujem, hmmm uz veru dlha doba 😒 , vela stasticka este raz

bergalm
11. aug 2013

caute babule no dnes mam aj ja depku rano som skusila testnut a nic ☹ len 1ciarka i ked po IUI je este skoro len som skusila stasticko moj mm tiez mi moc nepridal ☹ ale aspon sestra ma povzbudila,ze aj ona mala pri dcerke 1test negativny tak skusim v Piatok 🙂 snad dovtedy nedorazi mrcha 😒

tinna13
11. aug 2013

@bergalm ☹ a ktory den si po? kedy mas normalne testovat?

bergalm
11. aug 2013

@tinna13 dnes som 10ty ked pocitam aj den IUI a testnut na 16ty den

stastenka42
11. aug 2013

Ja som sa tu uz normalne stratila...kolko tehuliek cakateliek je tu vlastne? @vivianamk @stastenka42@sarasota@tinna13@bergalm@gerdusha. Koho som zabudla?

stastenka42
11. aug 2013

Este @dafy..

bergalm
11. aug 2013

@stastenka42 no ved je nas tu kopec tak sup nech sme vsetky v tom!!!!! 🙂 🙂

tinna13
11. aug 2013

@bergalm tak to je este fakt skoro na pozitivny test si myslim.

bergalm
11. aug 2013

@tinna13 uvidim tiez som si to takto povedala,len mm bol z toho sklamany a nakazil aj mna 😒

tinka9075
11. aug 2013

@bergalm to máš zavčasu sa zbytočne stresuješ mne štelcl kázal po iui testovať na 16-18 den po iui 🙂 🙂

bergalm
11. aug 2013

@tinka9075 dakujem povzbudila si ma 🙂 🙂 🙂 tak vikend to isti skor sa na test ani nepozrem teda ak nedorazi mrcha 🙂

bergalm
11. aug 2013

@tinka9075 aj si nieco citila?ja moc ani nie len jeden den ma boleli bradavky na druhy ma svrbeli to sa opakuje a ani vytok som tentoraz nemala silny a to az 5ty den po IUI tak neviem

sarasota
11. aug 2013

CAKATELKY NA //
@stastenka42 pozitivny testik 🙂
@vivianamk
@gerdusha
@tinna13
@bergalm
@dafy
@sarasota

tinkatinulka
11. aug 2013

@sarasota a kde je velka tabulka?
kočky pekne nasledujte stastenku a sup // na povzbudenie pred

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre