Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

annetty
13. aug 2013

@falin dnes mi volal....akoze neskutocne 🙂, nezabudol na mna 🙂 Tak stvrtok bude velky den 😉 A ty sa mi mas ako? bola si na krvicke?

annetty
13. aug 2013

@natali225 Ahojky🙂 Drzime palceky 🙂 Super spravicka 🙂

natali225
13. aug 2013

@annetty ďakujeme 😉 aj my ti tiež veľmi budeme držať pršteky ten štvrtok moja 😉 😀 🙂

yanka1
13. aug 2013

ahojte kocky, v buducom tyzdni zacinam stimulovat na svoje I.IVF a mam trosku chaos ... mozete mi povedat, v ktore dni co asi zvykne prebiehat ? viem ze 1. kontrolny UTZ je na 8. den ... kedy zvykne byt punkcia a nasledne vklad ? viem, ze je to individualne, ale predsa len, aby som vedela aspon trosku planovat ... vsetkym dakujem a drzim palce : )

nomxxx
13. aug 2013

aktuálna info z Petriho misky 🙂 ...žije všetkých 5 fazuliek, z nich sú 4 štvorbunkové a 1 trojbunkové 🙂 ...tak hádam vydržia, kým si mama pre ne príde 🙂

mimika1973
13. aug 2013

Ahojte babule!
tak od vcera uz pestujem v brusku dve bublinky, jednu EB a jednu CM, obe znamky 2....
odteraz je to v bozich rukach....ale Marcelko bol pozitivny, tak dufam, ze....to uz konecne vyjde!!!!! 😵 😵 😵
Vsetko prebehlo ok, ale to cakanie vyvoja a volanie kazdy den je fakt super stresove inac! 😕
A v RF su fakt vsetci velmi mili a ochotni, som rada, ze som tam sla, bez lutovania. 😉 🙂

falin
13. aug 2013

@bimba8 - veru nie je to fer, len clovek nevie preco to tak je. Je nas tu takych viac zo sa nedari a nedari 😖 . Neviem zatial ako dalej, este je to cerstve, tento cyklus urcite nie, musi byt pauza a ideme sa trochu "vyvencit" na dovolenku, nech si trosku od vsetkeho oddychneme

@nomxxx - kazdy den okrem 4-teho dna, vtedy nekontroluju vyvoj. Vobec nebudes za trapku, vsetky tak volame 😎

falin
13. aug 2013

@annetty - wow, super, pri tom vsetkom co ma na starosti, teda klobuk dolu, u nas by sa na teba vykaslali 😔 .
Uz som to pisala, nebola som na krvi a ani nejdem, vysadila som lieky a cakam na mrsku
Vo stvrtok drzim palce 😉

@mimika1973 - ahoj mimuska. Super, pekne opatruj bublinky, tentoraz to musi vyjst. Drzim palceky 😉

annetty
13. aug 2013

@natali225 dakujem, budem to potrebovat 🙂 sice este pockame aj na rakuskeho dr, co on povie 🙂 Uz mam tolko gynekologov ze az az,..... len by ma uz z nich niektory dal dokopy a oplodnil 😉

nomxxx
13. aug 2013

@falin jj, už som volala, aj som napísala, sme zatiaľ komplet družina 🙂

falin
13. aug 2013

@yanka1 - ahoj, ja som teraz naposledy mala 1.utz 8DC, 2. utz 11 DC, OPU 13 DC a ET potom 5 dni po OPU.
Mne aj v minulosti vhychadzlo OPU na 12-13 den.
Verim ze vam to vyjde a budete sa moct tesit z fazulky 😉

falin
13. aug 2013

@nomxxx - ano, uz som sa docitala k vysledku. Krasne, len tak dalej, nech sa bublinky pekne drzia. V piatok mas vklad?

nomxxx
13. aug 2013

@yanka1 mám to teraz čerstvé v pamäti, tak píšem moju skúsenosť ...8 deň som bola u svojho gynekológa, spočítal folikuly, odmeral ich (mali okolo 12-13mm) aj výšku sliznice, podľa toho mi v Brne povedali, že za 2 dni ďalší utz, tak som bola zasa u svojho gyndoša, folikuly mali od 16-18 mm (približné čísla), keď som volala do Brna, tak mi kázali pichnúť Pregnyl o 21h.(piatok) a za ďalšie 2 dni odber (nedeľa o 12h.) ...vychádzala mi punkcia na 12 deň, ale pri predchádzajúcich som mala napr. aj 14deň, ...budeš múdrejšia po prvom sone 🙂 držím palce 🙂

nomxxx
13. aug 2013

@falin áno, v piatok o 12h., ani neviem, čo si mám obliecť, aby som sa deťom páčila 😀

annetty
13. aug 2013

@mimika1973 verim tomu, ze do teba zakusu embrijka na 9 mesiacikov 🙂

@falin no hej, velmi som bola prekvapena, a ze aj toho druheho dokinho vybavil hned na tento tyzden....som si myslela, ze aspon mesiac budem cakat, a on sa len smial a vtipkoval do telefonu, ze to by ma nenechal tak dlho trapit sa, som ze velmi urgent pripad.....uz to vycitil, ze mi treba doktora, lebo nieco sa mi stalo....a prave pol hodku pred tym co mi volal, som sa dohodla v Iscare s dokinou, nech sa na mna pozrie......ale Marcelko ma nesklamal....dodrzal slub🙂
A ze neides na krvicku, som prave teraz docitala na koniku ☹...ked uz to tak citis....hmmm...teraz pride uz len mrska 😖

@nomxxx 🙂 🙂

annetty
13. aug 2013

@nomxxx toto bolo krasne 🙂 Ja som si dala zelenomodre saty pri vklade naposledy, lebo ze zelena je nadej a modra je vyhra....ale prd 😀 ..daj na deti 😉

gaga83
13. aug 2013

@lienka_1 Chodím k Otevrelovi, písal mi že 1 infuzka bude stát 100 Eur tak to potom aj vychádza čo si ty písala. Ďakujem za povzbudenie 🙂

stastenka42
13. aug 2013

dievcataaaaaaa je to taaaaaaaam hcg 7200 😀 😀 😀 😀 😀 baby chytajte tehuvirusiky ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt čakam vaaasss 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elienocka
13. aug 2013

@stastenka42 gratulujem kolko si dala vlozit?

tinka9075
13. aug 2013

@stastenka42 gratulujem tak hcg na dvojičky 🙂 🙂 🙂

stastenka42
13. aug 2013

@tinka9075 ano hovorila dr....tesiiiim
@elienocka dva mrazačiky 😀 😀 😀 😀

tinka9075
13. aug 2013

@stastenka42 začala si tehu vlnu teraz musia babenky postupne na ňu naskákať 🙂 🙂

gerdusha
13. aug 2013

@stastenka42

Strasne ti to zelam a drzim palce. Normalne mam slzy v ociach...drz sa

stastenka42
13. aug 2013

Dievcata ani to neviem predychat,taka som stastna...

izzie27
13. aug 2013

@stastenka42 gratulujem, to je ale vysoke HCG. Krasne tehulkovanie. Snad sa na mna nalepia tvoje vírusy 🙂

nomxxx
13. aug 2013

@stastenka42 skvelá správa, už iba chvíľu a budú na svete 😀 teším s tebou 🙂

rienok
13. aug 2013

@stastenka42 obrovska gratulka! opatruj seba aj drobcekov 😵 😵 😵 😵 😵 a uzivaj si tehulkovanie strasne rychlo to bezi

zlatanka30
13. aug 2013

@stastenka42 wauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu super konecne to budu dvojicky

yanka1
13. aug 2013

@nomxxx @falin dievcata, dakujem za info, uz sa mi tie info trosicku zacinaju ukladat : )) v strede buduceho tyzdna by som mala zacat stimulku ... nomxxx - drzim palce na piatok, nech sa vsetko dobre podari 🙂 ... falin - drzim palce do dalsieho snazenie !!!

gaga83
13. aug 2013

@stastenka42 super spávička, nech to dotiahneš do úspešného konca 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre